|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VIP Survivor
13.11.2010 11:43:16   
dunja RR

ja ranije nisam nešto gledala Survivor, mada sam sa guppy bila na finalu prošlog serijala, pozvali nas kao predstavnike Ringeraje ....ovo sa vipovcima mi se sviđa više, nemam pojma zašto.....

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: VIP Survivor
13.11.2010 11:49:17   
sneza24
Ja samo gledam te njihove borbe-igre i pratim ko ispada a ne gledam ono kad se smaraju i verovatno ogovaraju jedni druge.Uopšte me ne interesuje o čemu razgovaraju a i većinu njih prvi put vidim.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: VIP Survivor
13.11.2010 11:58:20   
Dada81

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja samo gledam te njihove borbe-igre i pratim ko ispada a ne gledam ono kad se smaraju i verovatno ogovaraju jedni druge.Uopšte me ne interesuje o čemu razgovaraju a i većinu njih prvi put vidim.


tako i ja,nemam pojma o čemu se radi po pitanju tih priča-ogovaranja,niti se trudim saznati.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: VIP Survivor
13.11.2010 12:32:44   
dunja RR
u principu i nema neke negativne energije....jedino što sam primetila je da postoji netrpeljivost između Andreja i Bulata, koja se vuče još sa početka kada su bili u zajedničkom plemenu....

Andrej je juče imitirao (iskarikirao) Bulata i to baš dobro user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.11.2010 12:34:02 >

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: VIP Survivor
13.11.2010 12:33:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

u principu i nema neke negativne energije....jedino što sam primetila je da postoji netrpeljivost između Andreja i Bulata, koja se vuče još sa početka kada su bili u zajedničkom plemenu....

Andrej je juče imitirao Bulata i to baš dobro user posted image user posted image user posted image


mislim ZA SADA nema

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: VIP Survivor
17.11.2010 22:59:17   
dunja RR
otkud su sada ovako izmešani u plemenima, nisam u toku?

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.11.2010 23:00:22 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: VIP Survivor
17.11.2010 23:03:32   
pepino
Pa sinoc im zamjenili vodje i pitali Bojanu koga od muskaraca da povede u drugo pleme,ona odabrala naravno Nikolu,a Bulat zensku-Gocu i tak...
A sta se veceras desava,ja od danas nemam vise Prvu,zakodirali mi na digitalnojuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: VIP Survivor
17.11.2010 23:04:53   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: pepino

Pa sinoc im zamjenili vodje i pitali Bojanu koga od muskaraca da povede u drugo pleme,ona odabrala naravno Nikolu,a Bulat zensku-Gocu i tak...
A sta se veceras desava,ja od danas nemam vise Prvu,zakodirali mi na digitalnojuser posted image


aaaaaa, hvala Pepi.....

Večeras bila super igrica, pobedio Bahandi; Edin je na pustom ostrvu u potrazi za tajnim imunitetom........

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.11.2010 23:06:20 >

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: VIP Survivor
17.11.2010 23:41:27   
pepino
Aha,a je li ono Bahandi ono pleme u kojem su sada Bojana,Nikola,Knez,Jelena itd...?user posted image
Sad sam pobrkala sve,mislim znam ko je u kojem,ali nisam zapamtila koje je koje pleme

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: VIP Survivor
18.11.2010 0:09:23   
Nensi*
Jeste,to je Bahandi...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 20:22:43   
dunja RR
Ju, videh onu Biljanu, kupala sa gola:D

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 21:39:52   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ju, videh onu Biljanu, kupala sa gola:D

I Knez se kupao go user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 21:42:03   
pepino
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ju, videh onu Biljanu, kupala sa gola:D

I Knez se kupao go user posted image



Ju kako mi je to promaklo,steta!?user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 21:51:08   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ju, videh onu Biljanu, kupala sa gola:D

I Knez se kupao go user posted image



user posted image videla sam sliku, ali nisam snimak......

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:26:49   
dunja RR

Žene jel ovaj Marko Bulat u braku sa Majom Marijanom? to mi kaže mm, a ja nisam "vješta" što bi rekli Bosanci, nemam pojma. Ja koliko znam Maja ima veliku decu ............

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:31:30   
sneza24
Maja Marijana ima veliku decu.Jedino ako se rastala pa da se udala za Bulata.Nisam baš u toku.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:32:38   
sneza24
Definitivno ne RR danas ne voli.user posted image

< Poruku je uredio sneza24 -- 1.12.2010 22:38:07 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:37:44   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: sneza24

Maja Marijana ima veliku decu.Jedino ako se rastala pa da se udala za Bulata.Nisam baš u toku.


moguće da mm nema pojma, ali me već godinama ubeđuje da su njih dvoje u braku; u Bulatovoj biografiji piše da je oženjen nekom Marijanom 10 godina, deca se ne spominju.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:38:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Žene jel ovaj Marko Bulat u braku sa Majom Marijanom? to mi kaže mm, a ja nisam "vješta" što bi rekli Bosanci, nemam pojma. Ja koliko znam Maja ima veliku decu ............



Pa gde nju nađe, užas user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:39:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Žene jel ovaj Marko Bulat u braku sa Majom Marijanom? to mi kaže mm, a ja nisam "vješta" što bi rekli Bosanci, nemam pojma. Ja koliko znam Maja ima veliku decu ............



Pa gde nju nađe, užas user posted image



user posted image
pa ne znam da li je istina - mm me ubeđuje u to, a ja o ovom Bulatu ne znam ništa, ne znam nijednu njegovu pesmu, nisam ni znala kako izgleda do ovog Survivora.....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:40:29   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: sneza24

Maja Marijana ima veliku decu.Jedino ako se rastala pa da se udala za Bulata.Nisam baš u toku.


moguće da mm nema pojma, ali me već godinama ubeđuje da su njih dvoje u braku; u Bulatovoj biografiji piše da je oženjen nekom Marijanom 10 godina, deca se ne spominju.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:41:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Rotkvica mi sav tako pahuljast nekako , Marko Buljat ima glas ko da ga neko non stop stišće za testise dok priča , Edin mi je nekako lignjast , onaj glumac isto , nit smrdi nit miriše , Andrej isto bljak , KMez - treba li komentarisati , SlovenoMakedonac user posted image - ič ga ne razumem ... Andrija Milošević vadi prosek user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:43:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ajde to što izgledaju relativno čisto , nego ja ne videh ni jednu jedinu dlačicu ni najednoj od žena . Nemoguće da im nisu ni noge ni miškice nimalo odlakavile !!!



sada su se kao prvi put kupali, brijali i prali zube, svi oduševljeni - MA DAJ, ne verujem da nisu 17 dana ništa od toga

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:44:22   
dunja RR
EVE IH sada na ŽURKU user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: VIP Survivor
1.12.2010 22:49:14   
dunja RR

E ima da kažem mm da nema pojma, Majaj e u braku sa tim nekim Mladenom user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here