|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrste cista na jajnicima
14.8.2011 11:52:14   
Sanjica26 RR
Kad mi se mama vrati sa sela pitacu je. Sigurna sam da ne zna napamet, jer postoji za to recept.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vrste cista na jajnicima
26.9.2011 8:58:07   
daca77
Meni je konstatovana vodena cista na desnom jajniku, velicine 57x46mm. Dr smatra da nije potrebna terapija, ali mi je preporucila orgametril 2x1 od 10-25dc, 3 meseca. Da li je neka imala ovu terapiju?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 9:30:20   
saira
Draga Daco

Ja sam isto imala cistu na desnom jajniku al je moja bila 9cm ne znam sa kolko uglavnom sam ja morala odma na operaciju,sve je uspješno prošlo jest da je poslje operacije bilo bolno dosta nisam mogla ni ustat jer mi je doljni dio stomaka skroz razrezan od kuka do kuka,nisam mogla uspravno hodat,ne znam za tu terapiju da sam je bogdom ja primala da nisam morala pod nož al eto nije moglo.
Sad pokušavam zanjeti al ne ide sve ok a bebe nema .

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 9:41:29   
saira
Draga Tash možeš li mi objasnit sta je Mirena,ja sam operisala cistu na jajniku
i kažu sve ok,al ja ne vjerujem u to jer ako je sve ok,sto nisam trudna a radimo na bebi već godinu dana ne čuvamo se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 9:50:55   
Irence
Ja sam 2001 operisala dermoidnu cistu na desnom jajniku koja je bila velicine muske pesnice.Tom prilikom mi je odstranjen taj jajnik.2005 sam rodila prvo dete koje je zaceto odmah tj.prvog meseca kada smo mi to zeleli.2011 sam rodila drugo dete isto tako, onda kada smo mi to hteli.Tako da meni ta operacija nije smetala za zacece.

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:21:36   
saira
Draga Irenice

Baš ti hvala sto si se javila sad mi je lakše i pao mi je kamen sa srca hvala ti.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:23:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: saira

Draga Daco

Ja sam isto imala cistu na desnom jajniku al je moja bila 9cm ne znam sa kolko uglavnom sam ja morala odma na operaciju,sve je uspješno prošlo jest da je poslje operacije bilo bolno dosta nisam mogla ni ustat jer mi je doljni dio stomaka skroz razrezan od kuka do kuka,nisam mogla uspravno hodat,ne znam za tu terapiju da sam je bogdom ja primala da nisam morala pod nož al eto nije moglo.
Sad pokušavam zanjeti al ne ide sve ok a bebe nema .



A što su ti draga toliki rez pravili? Meni je cista bila 10 cm + priraslice po celoj materici pa mi je rez kao carski, ne vidi se kada sam u gaćama.

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:25:46   
Irence
I meni je rez takodje veeeeeelik.Decu sam rodila na CR pa su oba puta po tom rezu radili.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:28:09   
dunja RR

Kada si u vešu, kupaćm jel se taj rez vidi? (ne pitam zbog estetike nego želim da dočaram koliki je)

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:32:11   
Irence
Ne vidi se u u sirim gacicama.19 cm je rezuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:35:48   
dunja RR
E pa ok:)

Ja moj nisam merila, ali oko 15 cm je, i meni se skoro ni ne vidi, nisam ga mazala jer ne smem da ga pipnem. Imam osećaj da me još žiga i imam strah da ga dotaknem pa sam odlučila da ne mažem. Maze mi nisu pomogle kod prve operacijie, posle druge nisam mazala (i nije bilo razlike u odnosu na prvu) i sada mislim da neću.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:51:05   
Irence
Ma nisam ni ja mazala nikada.Meni je i sada bas dosta izbledeo.Jedino sto me nervira sto mi je tu stomak kao presecenuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 10:58:54   
saira
Ne znam znam samo da je post operativni period bio dosta bolan nisam se mogla ispravit i bolilo me je čim se nasmijem ili zakašljem,znate li vi kakav lijek za ciste evo opet imam 2 cistice al su sad male al opet me strah imal kakav lijek protiv cista?

P.S Jesmo i mi žene jadne sve na nas hoče.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 11:00:43   
saira
 I kod mene je isto sad me strah kako ce bit kad Ako Bogda zanesem kako ce se onda to odrazit na rez kad se koža bude rastezalauser posted image

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 11:05:23   
Irence
Ne znam kada si operisana?Ja nisam nikakve probleme imala.Imala sam kontrakcije u obe trudnoce ali ne verujem da je to od te ciste.

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 11:34:12   
saira
Ja sam imala operaciju 5.8.2007 godine od tada vadim papa test svakih 6 mj do godinu dana sve je uredu,al još nikako da ostanem trudnauser posted image bebač neče da se uhvati pijem i macinu travu i čaj od virka jedem bademe,orahe mliječne proizvide,pijem folnu kiselinu muž pije cink jogurt,kad sam kod jogurta drage moje evo sta sam neki dan pročitala:

INFO:Kod upale je dobro natopit tampon u jogurt i stavit ga u rodnicu piše da liječi upale ja sam sinoć probala,skodit ne može.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vrste cista na jajnicima
8.12.2011 11:35:17   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Irence

Ma nisam ni ja mazala nikada.Meni je i sada bas dosta izbledeo.Jedino sto me nervira sto mi je tu stomak kao presecenuser posted image


E i meni je! Jel tako svima? Jel tako i posle CR?

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vrste cista na jajnicima
6.3.2012 21:52:38   
vukosava
A kako ste se osecali kad ste mali ciste?

Mene boli stomak dole levo u tom predelu vec deset dana, sutra cu na UZ levog jajnika. Bila sam kod lekara i doktora, slazu se da je nesto oko jajnika u pitanju. Boli me i ovako, kad se pomerim nekad kao noz da mi zabijes u stomak. Vrsenje nuzde mi je slicno porodjajnim bolovima a produkt je ravan ovcinom uspehu. Joojjj...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vrste cista na jajnicima
6.3.2012 22:05:37   
sarti
Tako je i mene bolelo, nisam mogla da hodam brzo, da se nakasljem, a za nuzdu da ne pricam ide mi se, ide mi se a kad odem ono nista. Ja sam se malopre vratila od lekara i cista 6.8x 5cm, mora da se operise. Da poludis
Odi obavezno kod ginekologa

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vrste cista na jajnicima
6.3.2012 22:49:13   
vukosava
IZVORNA PORUKA: sarti

Tako je i mene bolelo, nisam mogla da hodam brzo, da se nakasljem, a za nuzdu da ne pricam ide mi se, ide mi se a kad odem ono nista. Ja sam se malopre vratila od lekara i cista 6.8x 5cm, mora da se operise. Da poludis
Odi obavezno kod ginekologa


Bila sam juce. A non stop mi se ide u wc, ali nema sanse... Uf... Idem sutra na UZ...
Pazi imamo obe dete rodjeno u decembru 2010... Show...

< Poruku je uredio vukosava -- 6.3.2012 22:50:03 >

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vrste cista na jajnicima
7.3.2012 11:48:37   
sarti
gle stvarno user posted image
Javi kako si prosla na UZ.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vrste cista na jajnicima
7.3.2012 21:44:36   
vukosava
Imam cistu na levom jajniku, radiolog ce da pogleda snimke i da javi mom doktoru. Zatim ce doktor da me zove da mi kaze sta je, nemam pojma. Nesto je pominjala da je mozda folikularna cista koja se desava kad se ne desi uspesno ovulacija. Nadam se da je ta...

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vrste cista na jajnicima
7.3.2012 21:48:57   
sarti
Ona bi trebalo sama da pukne prilikom sledece menstruacije.
Bas mrzim sto sam zensko ponekaduser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vrste cista na jajnicima
19.3.2012 23:05:37   
vukosava
Sad sam bila tek da mi tumace nalaz. 1.5 cm. Treba da pijem sad pilule za kontracepciju 2 meseca pa idemo opet. A konacno mi je krenula stolica normalno pre par dana. Osecam se ona stara opet. Nadam se da je pukla bestija.

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vrste cista na jajnicima
19.3.2012 23:15:42   
MicinaMama
Ja sam imala cistu na desnom jajniku koja je bila 3 cm,ali naravno pukla je,a da nije taj put pukla morala bih ici na busenje...tako mi je doktor rekao....Ali ja svima sa cistama savetujem da piju macinu travu bilo kakvu,meni je ona iscistila jajnike a imala sam uzasne upale i primala dva puta godisnje po 20 garamicina(injekcije)...

samo sto u biljnim apotekama prodaju onu gorku macinu travu,moja pokojna baka je sadila macinu travu kojuje meni mama susila i pravila caj,ali ona je lepa za piti ta domaca,ni malo nije gorka.Eno moja mama i dan danas je sadi da imamo.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here