|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 10:09:33   
Figaro88
Ja imam problem sa bratovim sinom,stalno udara,ujeda,cupa Andreu.Cim on dodje ona se unervozi i pocne da gricka nokte,pocela sam da izbegavam da ih zovem kod mene.Ja joj kazem da mu vrati,a ona nece kaze plakace bata.Samo ga je jednom ujela kad joj je oteo neku igracku.On nju maltretira,a ja ne znam kako da se postavim,grdim ga ali on ne reaguje........

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 10:24:30   
tanjica85
jednostavno, kazes svom bratu. koliko mali ima god?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 10:43:06   
Anoniman
Marko redovno mlati Luku, gađa ga predmetima, gazi ga, penje se na njega, a Luka trpi ( i plače). Kad mu prekipi (jednom mesečno), onda ga KAO lupi po guzi, iskreno, Marko to shvati kao igru pa mu vrati samo tri put jače. Milion puta sam rekla Luki, moraš da se braniš od njega, zavrni mu šamar, mora da ga zaboli, ali pazi da ga ne povrediš nešto jače. 

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 10:45:56   
Figaro88
I on uvek bude tu,grdi ga,ali on ga uopste ne konstatuje.Necu da se svadjam sa bratom zbog toga,ali necu ni da vaspitavam ja tudje dete.On je mladji od Andree 5 meseci.A glupo mi da mu kazem da ne dolaze kod mene,ili da ga izbegavam.Pokusala sam da joj objasnim i to pred bratom da mora da se brani,da ga slobodno udari necu je grditi ali njoj zao kad on placeuser posted image

< Poruku je uredio Figaro88 -- 4.7.2012 10:47:24 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 10:46:18   
tanjica85
moji se posvadjaju,pobiju ali skoro uvek je kriva kcerka jer ga cacka. mali je miran i nece da je udari jer je devojcica. ljubi ga majka user posted image ali zato ima dana kad ne znam gde cu od njihovog divljanja.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 10:52:28   
Figaro88
I ja i brat smo se tukli,on mi je jednom slomio ruku,ja njemu glavu,majka se i sad najezi kad se seti.Meni je krivo zato sto ga ona ne dira,sklanja se od njega,a on opet trci za njom i muci je,cak i kad hoce da je poljubi,prvo je poljubi pa je pocupa ili ujedeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kada vam se deca posvađaju
4.7.2012 11:33:02   
tanjica85
najozbiljnije popricaj sa bratom. jesu oni deca, ali neke stvari moraju da se znaju.

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kada vam se deca posvađaju
23.7.2017 17:16:43   
Anck Su Nmaun
T i H su u poslednje vreme pocele dosta da se svadjaju. Stalno neke prepirke oko svakakvih gluposti. Sad na more isli u autu sam htela da ih izbacim koliko nisam mogla da slusam njihovo trtljanje.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kada vam se deca posvađaju
3.3.2018 21:27:08   
Mala Elena
Svadaju se i moje. user posted image Nekada me izlude kada se otimaju a imau vagon igracaka i slatkisa...user posted image
Pitam se kako deca siromasnih roditelja deluju normalnije nego moja? Da li im previse ugadjamo?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kada vam se deca posvađaju
3.3.2018 21:43:32   
mama Jo
Joj to i mene ceka uskoro 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kada vam se deca posvađaju
28.4.2018 22:10:47   
Anck Su Nmaun
...poludimmm! Sve mi je lako dok su dobri kad pocne svadja izludjuju me!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kada vam se deca posvađaju
21.7.2019 13:42:26   
MimaKos
Poci su polako da se otimaju oko igracaka, i da oboje vriste, tada ustanem i uzmem igracku pa niko nece sa njom da se igra!


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here