|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puding kolac
24.11.2010 22:59:02   
Ana RR
Koje rupe user posted image ja ih ne vidim user posted image ali stvarno user posted image

IZVORNA PORUKA: isidora88

evo kako izgleda kada se naprave te rupe
user posted image



< Poruku je uredio Ana RR -- 24.11.2010 23:00:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: puding kolac
24.11.2010 22:59:19   
isidora88
evo i slika kada se stavi zuti fil tj. punjenje user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:01:22   
liliana
I ja sam izgleda obnevidela!user posted image Ni ja ne vidim rupe, ali mi se nešto manta pred očima od silnog iščekivanja tih rupa!!!!!!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:01:41   
isidora88
inace ja sam preko zutog fila malo izmrvila biskvita (visak sam bacila sto sam vadila kutlacom)
napravi se kao udubljenje,ja nisam bas neki strucnjak za lepe rupe user posted image
evo i slika gotovog kolaca user posted image
mnogo je ukusnije nego sto izgleda user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:02:05   
Anoniman
Ni ja ih ne vidim. Mozda su rupe izbusene varjacom, spicastim delom, a ne kutlacom za sipanje supe

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:02:22   
1zvezdana1
dobro i sta sad

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:02:24   
anajid
Ja ne vidim rupe,majke mi!U svakom slucaju,ukapirala sam kako bi trebalo izgledati!Idem sad spavati,mozda sutra budem jasnije videla!Sad sam obnevidila od ekrana!user posted image user posted image user posted image Isidora,ja ne bi sad pekla kolac,nema tije para!user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:03:39   
Anoniman
Joj isidora, meni bi sve rupe bile jednake i na istom odstojanju user posted image . Meni su se smejali, ali kad pravim sitne kolace, svi moraju da izgledaju isti i da ih imam isti broj ko i prosli put user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:05:54   
1zvezdana1
dali se kolac malo stegne izgleda mi bas corbasto ali i ukusno verovatnouser posted image

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:13:10   
isidora88
stegne se kolac,bude super ukusan user posted image
uslikacu kada se stegne,oseci cu jedno parce samo za vas user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:15:04   
isidora88
kod mene vise lici na kratere nego na rupe user posted image
bitno da je jestivo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: puding kolac
24.11.2010 23:15:37   
1zvezdana1
user posted image mmmmmmmmm tako sam i mislila moze po parce volim kremaste kolace 

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: puding kolac
25.11.2010 0:28:27   
isidora88
evo svakom po parce user posted image
jos se nije skroz stegao kolac ali ja ne mogu da izdrzim,moram da jedem user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: puding kolac
25.11.2010 8:29:00   
1zvezdana1
mmmmmmmmm prelepo izgleda

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: puding kolac
25.11.2010 10:31:28   
anajid
Svi docekali rupe,pa se razbezali!user posted image
Isidora,mljac,mljac,super izgleda verujem i da je za jelo,njam njam!user posted image

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: puding kolac
25.11.2010 19:14:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88

bubo ja tu tortu znam kao pesak tortu,ja u jedan deo stavim plazma keks,u drugi kokos a au treci mlevene lesnike,savrseno je a odgore nekad glazuru od cokolade a nekad slag user posted image


Pesak torta ? Jes , majku mu , a zvučalo mi sve poznato ... user posted image Ja je zovem "jedna od 2 torte koju umem da napravim" user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: puding kolac
29.11.2010 14:35:12   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Imam ja jednu brzu puding tortu , i mnogo je mljac .

Skuvati 6 pudinga od vanile sa 1,5 l mleka i 15 kašika šećera . Kada se skuva i ohladi , podeliti smesu na 3 dela : u prvi deo staviti 300 gr mlevenog keksa , u drugi deo 100-150 gr kokosa , u treći 100-200 grama čokolade (ja stavim Milku , što više to bolje) . Onda prvo na tacnu naneti "koru" od keksa , pa odozgo ona od kokosa , pa od čokolade . Odozgo šlaaaaaag . user posted image

Možete da dodajete i kombinujete šta hoćete ( orahe umesto čokolade ili kokosa , voće ...) Etooo ! user posted image


e pravila sam juče ovu tortu ... Afrodita bi bila ponosna na mene user posted image user posted image user posted image

bravo ja

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here