|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skafander
17.11.2010 13:33:13   
Shishica
Evo najzad obecane slicice

user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Skafander
17.11.2010 13:44:58   
Natalie018
Shishice, skafander je preeelep! Gde si ga kupila? Boja je savrsena.. samo sto bi meni trebala neka za deckica. Imaju li i u drugim bojama?  

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Skafander
17.11.2010 13:50:00   
Trcosava
Ej kad videh skafander... žene ja ani poručij skafander sa onih ready, za dete od 18 meseci - Ani je KNAP!!!! Jedva dete ugurah!!!! Vidim posle pravljeno u p.r.c. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i skontah da su njima deca ki patujci

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Skafander
17.11.2010 15:15:40   
Shishica
Pa ovde u ZR-u u nekoj radnji Dexy ili tako nesto... u Pupinovoj ulici..
Malo je svetliji nego na slici.. dole moze da bude kao dzak ili kao nogavice..

A vidite kako ima i etiketu jos user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Skafander
18.11.2010 12:42:09   
Natalie018
Hvala Shishice.. user posted image  Imaju li ih i u drugim bojama?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Skafander
18.11.2010 12:44:15   
Sanjica26 RR
A, koji broj bi trebalo da se uzme za tek rodjene bebe? Moze i da bude malo vece..da bi moglo i kasnije da se nosi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Skafander
18.11.2010 13:38:17   
Anoniman
Evo našeg jednog skafandera (imamo ih 3 različite veličine):

user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Skafander
18.11.2010 17:18:09   
Jele

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

A, koji broj bi trebalo da se uzme za tek rodjene bebe? Moze i da bude malo vece..da bi moglo i kasnije da se nosi.


Ja sam uzela 62/68 H&M-ov, ne treba da bude ni prevelik da se beba ne iygubi u njemu, a opet mislim da 'emo pregrmeti ta 4 meseca

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Skafander
18.11.2010 17:19:08   
Jele

IZVORNA PORUKA: Tash

Evo našeg jednog skafandera (imamo ih 3 različite veličine):

user posted image



Tašo, presladak je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Skafander
21.11.2010 19:28:50   
Anck Su Nmaun
Danas sam videla u Merkatoru u NS u marketu preleeeep skafander  oko 2.500...  ja sve mislim rano je da kupim , al sledeci put kad odem za NS moracu da ga kupim ako ne nadjem nesto pre/.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Skafander
22.11.2010 9:37:06   
Shishica
Natali,

Pa zena mi je nudila taj i rozi.. ne znam da li ima i nekih muskih boja, ali mislim da nema..

Zao mi je samo sto nije meksi.. ali sledece godine cu znati bolje... :) Mada zadovoljna sam ovako...

I za sledecu bebu.. Tasho, bas super skafander..!



_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Skafander
23.11.2010 23:48:11   
Anck Su Nmaun
Ovaj ljubicas_ti mi je prelep

IZVORNA PORUKA: Shishica

http://www.ready.rs/products/bebi-program/Jakne-i-skafanderi/1958.sr.html


Vidim da uzimate dosta veci broj ?
A koju velicinu onda mi da uzmemo ako beba ima 6 mes, onda da ne uzimam tu od 6-9 ???? Vec onu od 12m???

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.11.2010 23:51:01 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Skafander
23.11.2010 23:56:12   
isidora88
ja ne znam da li da uzimam skafander user posted image da li mogu voziti bebu u kolicima umotanu u debelo cebe ili je bolje da kupim skafander?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Skafander
24.11.2010 0:00:26   
Anck Su Nmaun
Kad dodje zima i oni jaki vetrovi mislim da  ce je bolje zastiti, jer nece probijati kroz skafander

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Skafander
24.11.2010 0:02:33   
Sanjica26 RR
Ja sam nesto razmisljala ako budu jake zime, nema izlaska napolje..tako da necu ni da kupujem skafander.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Skafander
24.11.2010 0:11:47   
maslachak
i ja sam se dvoumila ponajvise zbog izlaska iz bolnice,ali na kraju smo mama i ja nasle zeku sa kapuljacom koji je bas postavljen pa cemo joj preko benkice i tanjih strampli obuci tu postavljenu zeku,staviti kapicu i kapuljacu..pa u AS i kola,a obzirom da ce provesti napolju ni pet minuta,od izlaza do kola i od kola do ulaza u zgradu,mislim da ce to biti okej..tako da smo od bebeceg skafandera odustali..ali skafander je super stvar cim beba poraste pa se moze izvoditi napolje stalno...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Skafander
24.11.2010 0:22:15   
sneza24
Ja bih ipak kupila skafander bez obzira što je beba mala.Biće dana kad je lepo vreme za šetnju.
Ja sam Davidu prošle godine kupila skafander kad je imao 3 meseca i baš smo ga koristili cele zime.Uzela sam veći kao za bebu od 6 meseci i tamo u februaru mu je bio taman.
Anck ja bih uzela taj od 12 mes.

< Poruku je uredio sneza24 -- 24.11.2010 0:24:21 >

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Skafander
24.11.2010 8:49:30   
Anoniman
Ja sam se dva meseca mlatila sa jaknicom i ćebetom, i svaki put preznojana kretala u šetnju. Progledala sam kad je mama donela ovaj skafander, bukvalno se cea spremim, njega ubacim i zakopčam, i krećemo. Mnogo zgodna stvar.

Apropo hladne zime, ne mislite valjda do aprila da sedite u stanu?

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Skafander
24.11.2010 9:28:45   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja bih ipak kupila skafander bez obzira što je beba mala.Biće dana kad je lepo vreme za šetnju.
Ja sam Davidu prošle godine kupila skafander kad je imao 3 meseca i baš smo ga koristili cele zime.Uzela sam veći kao za bebu od 6 meseci i tamo u februaru mu je bio taman.


Ja sam isto ovako. Skafander se nosi jaaakooo dugo - od novembra do marta. Male bebe se ne kreću, samim tim im je i hladnije nego nama.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Skafander
24.11.2010 10:19:07   
Jele

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja ne znam da li da uzimam skafander user posted image da li mogu voziti bebu u kolicima umotanu u debelo cebe ili je bolje da kupim skafander?user posted image


Ako mene pitaš, obavezno, neverovatno praktična stvar i uvek sam sigurna da mu nije hladno...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Skafander
24.11.2010 10:19:43   
Jele

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja bih ipak kupila skafander bez obzira što je beba mala.Biće dana kad je lepo vreme za šetnju.
Ja sam Davidu prošle godine kupila skafander kad je imao 3 meseca i baš smo ga koristili cele zime.Uzela sam veći kao za bebu od 6 meseci i tamo u februaru mu je bio taman.


Ja sam isto ovako. Skafander se nosi jaaakooo dugo - od novembra do marta. Male bebe se ne kreću, samim tim im je i hladnije nego nama.



Upravo tako

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Skafander
27.11.2010 22:35:29   
pepeljuga
i mi konacno nadjosmo skafander, na mede user posted image

user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Skafander
27.11.2010 22:38:19   
anajid
Pepeljugo,bas je divan!user posted image Jel platneni ili onaj kao ski materijal?
Ja imam neki slican tome,a planiram uzeti neki onako suskav,sto ne propusta i bez stopala,tako da mogu Andriji obuti cizmice po snegu i kisi!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Skafander
27.11.2010 23:19:16   
marince1
smo dobili onu dvodelnu varijantu,suskave pantalone i jaknu(znate na sta mislim.)


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Skafander
27.11.2010 23:35:18   
pepeljuga
suskav je, tj. od nepropustajuceg materijala, a jeste bolja varijanta bez stopica mada smo mi jos mali pa nam je svejedno user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here