|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodično zdravlje
27.11.2008 12:40:12   
guppy RR
Ovo je nov podforum u kojem možemo skupiti informacije o porodičnom zdravlju. Znači sve, što ne ide u teme "posle porođaja" ili "dete" ili "beba" i odnosi se na zravlje porodice (ne vezano za druge teme), može ovamo.

CMOKA,
guppy
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodično zdravlje
1.7.2011 0:55:34   
rošula

Lepa Rubrika:))) user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodično zdravlje
1.7.2011 11:33:39   
dunja RR

Bravo za Sponzora Rubrike user posted image

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodično zdravlje
1.7.2011 16:39:03   
gugutka

Baš je divna pozadina user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodično zdravlje
28.2.2012 23:23:18   
volim da jedem
Nisam zensko, ali imam drugaricu koja se porodila pre 6 meseci i nije bila na dijeti i skinula je sve kilograme koji su bil visak. Inace poslednjih godinu dana idem na edukacije o ishrani jer sam ceo zivot sportista i to me je oduvek zanimalo, jer nikad nisam mogao da imam plocice koliko god trenirao. ali sada-imam user posted image .
Dakle, dijete nikako! to crpi nas organizam i onda kada se vratimo da jedemo normalno, vratimo i vise kg nego sto smo imali pre dijete.
sto vise obroka u toku dana. jedite na svakih 3-4 sata. dosta proteinskkih obroka i uzina (npr:voce, jogurt), a manje prostih ugljenih hidrata. user posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodično zdravlje
3.3.2012 16:21:28   
volim da jedem
ako neko ima isak kilograma, moze ovde da pogleda kako sam ja resio problem viska kilograma bez dijeta i preparata za mrsavljenje.

Reklamiranje nije dozvoljeno !user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 3.3.2012 16:24:40 >

(odgovor članu volim da jedem)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Porodično zdravlje
26.3.2013 22:00:32   
tijana86
Ne znam gde da pisem , pa mislim da je dobro ovde . Od juce ujutru imam problem sa trnjenjem leve strane lica. Kao da mi je doktor zubar dao anesteziju , utrnuto mi je pola jezika , obraz i oko me boli , vilica i sve to sa leve strane . Moze li mi neko pomoci sta to moze biti i na sta bih mogla da sumnjam . Molim vas pomozite mi ! user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Porodično zdravlje
26.3.2013 22:49:31   
dunja RR
Tijana, može biti upala živca, ako si bila na promaji ili te produvao vetar? idi kod doktora obavezno ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Porodično zdravlje
26.3.2013 22:55:28   
tijana86
Nisam bila na promaji , strah me je da ne sledi jedan od "udara" znate vec na sta mislim . Strah me je da se nesto ne desi ozbiljnije , mnogo sam uplasena .

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Porodično zdravlje
26.3.2013 23:03:59   
Sanchy
Zovi 194 pitaj ili SAVETI LEKARA 0113615008,,nadam se da nije nista strasno

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Porodično zdravlje
26.3.2013 23:18:47   
tijana86
Hvala

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Porodično zdravlje
24.9.2014 23:01:57   
anchy89
Ja sam pronasla jednu kremu, proizvodi je jedna sibirska firma koja pravi proizvode o zdravlju, ako se ne varam ima i neke napitke, dodatke ishrani i tako to.. Uzela sam balzam, bolela me je kicma od promaje i slucajno sam naletela na ovo. Meni je pomoglo, a koristim i kad su mi suve ruke :) Tak oda mozete da probate ovo, ok je proizvod.. Nadam se da sam pomogla nekom :)

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Porodično zdravlje
7.12.2021 8:37:33   
nata11
Napisacu ovde pa ako neko vidi neka javi - Enzim seraptetaze - da li imate iskustva, za sta se koristili i koliko dugo?

_____________________________





(odgovor članu anchy89)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here