|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
2.6.2016 21:14:16   
mila83
Eto konacno i mi da se upisemo u ovu temu..nismo do sada isli na more..sad idemo polovinom jula..i dobro cu procitati vasa iskustva i savete,da nesto ne zaboravim. Dosta stvari sam i sama mislila da ponesem,ali vidim da ovde ima jos stostauser posted image Samo se nadam da nam od toga nista nece trebati...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Šta spakovati za more?
3.6.2016 14:31:09   
Maraj
Mi idemo početkom jula , prvi put sa bebom
Imace tada 9 meseci. Pratim temu. Molim mame , da napisu sta nam sve treba.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Šta spakovati za more?
13.6.2016 14:20:08   
IgorV
Od kada sam rezervisao more za nas troje, a idemo prvi put posle porodjaja, imam osecaj da cemo otici tamo i da cemo zaboraviti gomilu stvari. Tako da sam napravio jednu finu listicu stvari koje imamo i koje treba da nabavimo pre nego sto krenemo, tako da sam po njoj krenuo da spremam polako stvari. Inace putujemo pocetkom jula.
S obzirom da radim dosta i da nemam slobodnog vremena da idemo u shoping i trazimo stvari za bebirona, pratio sam malo sajtove za online prodaju bebi stvari. I moram da priznam da ima dosta sajtova sa stvarima za bebe bas ono sto meni treba.
Nesto sam vec i nabavio od stvari koje mi treba mada, kad sam kupio tih par stvari shvatio sam da je lista za tako malo dete bas kratka. U sustini ti treba:
pelene, stvari od kozmetike tipa specijalni samponi za nju, vlazne maramice, kremice i tome slicno, cisti peskiri, cucle, flasice, mleko za nju, voda koju ona pije (mi dajemo samo Rosu), i to je od prilike to...

< Poruku je uredio branki RR -- 13.6.2016 15:27:10 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Šta spakovati za more?
15.6.2016 9:46:28   
Sanjalicaaa
Razmisljam da ponesem ovaj chiccov sprej za sterilizaciju. Jeste mozda koristile? Ako budemo u hotelu dobro ce mi doci za sterilizaciju glodalica i flasica.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IgorV)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Šta spakovati za more?
15.6.2016 10:50:17   
mila83
Sto da ne Sanjaliceee.ja nisam ni znala za taj proizvod,mozda cu i ja,ovako poneti.
Mi idemo 18.jula na more,jos malo pa cu poceti da vas gnjavim ovde user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Šta spakovati za more?
15.6.2016 11:08:03   
Maraj
Sanjalice ja ovo prvi put vidim. Da l je ok da naprskas cuclu sa time pa da das detetu user posted image malo mi cudno to...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Šta spakovati za more?
16.6.2016 8:44:02   
Sanjalicaaa
Ja sam pogresila, nije to sprej, to je tecnost. Rastvara se u vodi, nesto tipa jedan cep na litar vode i ostavis flasice 30min u vodi. Koristila sam nesto slicno kada sam davala mleko za Banku mleka, samo su bile granulice. Ostale su mi nekoliko kesica tih granulica tako da necu kupovati ovo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Šta spakovati za more?
18.6.2016 10:25:08   
Sanjalicaaa
Ja pocela da pripremam polako stvari, da perem, peglam i ostavljam sa strane.
Ja planiram od apoteke i kozmetike ovo:

Apoteka:
1. Brufen
2. Antibiotic (verovatno necu nositi)
3. Pressing/erius - dvoumim se, ne znam u cemu je razlika
4. Gastrokind
5. Probiotik
6. Orasol
7. Toplomer
8. Jekoderm
9. Mali fizioloski rastvor I pumpica za nos
10. Pantenol mas
11. Hanzaplast
12. Asepsol
13. Tantum verde sprej
14. Oktanosept
15. Vata
16. Narukvice za komarce
17. Aparat I tabletice za komarce
18. Gentikulin kapi
19. Adrianol T
20. Safe granule za sterilizaciju

Kozmetika:
1. Krema za suncanje
2. Krema posle suncanja
3. Sudokrem
4. Sapun, pasta, cetkice
5. Sampon, regenerator,
5. Stapici za usi
6. Grickalica/makazice
7. Vlazne maramice 2pakovanja
8. Papirne maramice 10-ak komada


< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 18.6.2016 10:33:00 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Šta spakovati za more?
18.6.2016 11:47:18   
Maraj
Za sta je sanjaluce orasol i ovo pod 18.i 19.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Šta spakovati za more?
18.6.2016 11:55:35   
Sanjalicaaa
Pogresila sam jedno slovo. Zove se Orosal, to je prasak za rehidrataciju u slucaju proliva ili povracanja.
Gentikulin kapi, su antibiotske kapi za nos ili oci, mi koristimo kad bas zaslinavi ili ima upalu usiju. A moze i za infekcije ociju. A Adrianol T su isto kapi za nos koje sluze da odpuse nosi kad su bas zapuseni. G je sklon upalama usiju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Šta spakovati za more?
19.6.2016 9:33:47   
wivern
Sanjalice Adrianol T nije za decu manju od .... ne secam se koliko godina user posted image
Farmaceut iz apoteke mi rekla skoro ( ja kupovala za sebe ali da joj ne objasnjavam zasto kupujem decije kapi rekla da je za M, i tu tek nastane pakao)


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Šta spakovati za more?
19.6.2016 11:36:32   
Sanjalicaaa
Wiw, nije za decu ispod 6 god. Ali mi ih koristimo po preporuci pedijatra. One su najblaze od svih kapi na tom principu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Šta spakovati za more?
19.6.2016 12:41:08   
Maraj
Aha pa da l da kupujem taj orosal...to se pije je l da
i da li je ok da ponesem hloramnfenikol umesto tih antibiotskih masti.

ja imam physiomer, za nosic kada je zapusen , pa cu to poneti. Fizioloski u ampulicama , linex bio baby i nesto za temperaturu i jos za alergiju nesto. Mislim da imam kremu za ubode insekata. I trebalo bi da je to to. Tj planiram i inhalator da ponesem pa samim tim i pulmikort

< Poruku je uredio Maraj -- 19.6.2016 12:43:48 >

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Šta spakovati za more?
19.6.2016 13:11:06   
Sanjalicaaa
Orosal se rastvora u vodi i pije se gutljaj po gutljaj. Ja ga uvek imam i u kuci. On je i za decu i za odrasle. To je jedna kesica, ne zauzima puno mesta a moze puno da znaci. user posted image
A za hloramnfenikol, ne znam. Ja sam uvek u fazonu, ne moze da skodi da se ponese user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:12:03   
MishMash

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Adrianol T su isto kapi za nos koje sluze da odpuse nosi kad su bas zapuseni. G je sklon upalama usiju.


Sanjalice, nama je dr preporučila sprej Vaxol, upravo zbog čestih upala uva. Na bazi maslinovog ulja je. Mi smo ga prskali pre ulaska u vodu i da kucnem u drvo, nismo nikakvih problema imali. Koristimo ga i mimo letovanja kada peremo kosu maleckoj.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:28:26   
serpica
Kako se zove onaj sprej za usi koji stiti od ulaska vode? Mislim da je bilo reci o njemu ovde na rr pre par godina,nesto sto stvara zastitni sloj u uhu znam da se pomonjalo da jedna ta bocica moze da traje celu sezonu..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:34:59   
MishMash
Serpice, to je verovatno ovaj koji sam linkovala iznad, Vaxol se zove i stvarno dugo traje bočica. Moja topla preporuka.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:38:28   
serpica
Mish ne secam se da li je taj sprej znam da se pisalo da ga koriste plivaci da im voda ne ulazi u uvo i da sprecava da se uvo zapusi.. mislim cak da je bilo u sponzorskoj temi ali odavno...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:44:42   
Sanjalicaaa
Mishu, super da si spomenula taj sprej. Paq to ce nam biti spas. Kako se koristi tacno? jel mogu i male bebe?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:45:29   
MishMash
Izgleda nisam pazila na času, ne sećam se. Mi od upala ušiju imamo traume. Ovaj sprej nam je na orl preporučen, štiti od "plivačkog uha", razlaže cerumen i štiti od ulaska vode u uho. Zabranjeni su nam štapići za čišćenje ušiju, pa ga i zbog toga koristimo. Bočica nam traje 3-4 meseca u proseku.

Evo pogledala sam na sajtu, piše da se treba konsultovati sa dr za decu mlađu od godinu dana.

< Poruku je uredio MishMash -- 20.6.2016 9:48:19 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 9:57:36   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Razmisljam da ponesem ovaj chiccov sprej za sterilizaciju. Jeste mozda koristile? Ako budemo u hotelu dobro ce mi doci za sterilizaciju glodalica i flasica.


E ovo sam bas juce videla u baby planeti,i bas me zaintrigiralo... Nekako nije to to kad ne operem vodom, tj ne iskuvam ! Laze cu poneti u kutijici, 24 h je sterilna, to ako zatreba. A flasicu cu kuvati...meni nije tesko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Šta spakovati za more?
20.6.2016 17:53:24   
Sanjalicaaa
Imamo upalu uha, danas smo bili na orl, i dobili smo ovaj sprej da koristimo.
Nije ni meni tesko, ali u hoteu nemam gde da iskuvam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Šta spakovati za more?
21.6.2016 21:49:38   
Maraj
Zar jos otkuvavate flasice? Ja ne. L ima 8 i po meseci i ne otkuvavamo ih. Samo ih operemo sa deterdžentom za flasicei naravno sa vodom.

nego taj Vaxol , da li to mogu i odrasli da koriste i koja je cena? Pitam zbog mm. Njemu se na moru od plivanja i ronjenja naduje cerumen u uhu i zapusi mu se uvo. Da li to moze i on da koristi ili je samo za decu . Kako se upotrebljava? Samo se naprska?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Šta spakovati za more?
21.6.2016 22:57:42   
Sanjalicaaa
Ja otkuvam s vremena na vrem, tipa jednom nedeljno.
Mogu i odrasli da koriste. Samo se naprska u uho.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Šta spakovati za more?
12.6.2018 12:36:38   
Anck Su Nmaun
Ne mogu da verujem da nema tema putna apoteka ????
Listamm ovuda da vidim da li sam sve pokupovala pa vidim dosta vas nosi antibiotik user posted image
Sami lecite tako napamet decu? Ok ako je vec pocet da se pije al ovako...

Mislim da sam sve kupila od onog sto mi fali , za ostalo svkako imamp osiguranje zlu ne trebalo.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here