|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam za sebe uradila...
17.10.2015 0:09:23   
dunja RR
Odspavala popodne, doduše pola spavanja je S bio na siki, ali ipak, odspavala! Ne sećam se kada sam to uradila poslednji put ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Danas sam za sebe uradila...
19.12.2015 22:50:32   
dunja RR

Juče: Opelješila Lagunu, našla i za sebe i za S i za još neku dragu dečicu knjige po super cenama, bejaše noć knjige. A još ni red nisam čekala jer rezervisah sve u četvrtak user posted image a reeeed beše juče ogroooman, mada me to raduje, ipak ima onih koji vole knjigu.
Danas: Tj jutros, palo farbanje i šišanje + slava kod tetke i super provod sa dragim ljudima

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Danas sam za sebe uradila...
19.12.2015 22:51:03   
dunja RR
Izgleda da samo ja pišem ovde, ajde bre žene :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Danas sam za sebe uradila...
19.12.2015 22:54:54   
serpica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Izgleda da samo ja pišem ovde, ajde bre žene :)




Dunjci izgleda da malo sta radimo za sebe user posted image
ja danas bila da se feniram,najvise zbog kose koja mi opada pa svaki put zapusim slivnik,ovako nek frizerka radi to..user posted image kupila novogodisnji bingo,cula se sa starom prijateljicom posle mnogo godina...pojela 2 cokolade..eto..i nisam bas nesto uradila user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Danas sam za sebe uradila...
19.12.2015 23:05:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Dunjci izgleda da malo sta radimo za sebe user posted image


Izgleda Šerpi, moram da vas razdrmam user posted image , vi ste važna karika user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Danas sam za sebe uradila...
19.12.2015 23:09:51   
serpica
Meni bas treba nesto da me razdrma,obicno ranooo ujutru najvise uradim za sebe,skuvam veliku kafu i citam na RR,ali bas u 5h ujutru i nemam drustvo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 8:18:04   
emicaa
Juče,kad je T zaspala odgodila sam sav posao po stanu što sam imala,legla,stavila slušalice i pojačala muziku,baš mi je godilo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 8:33:12   
Trcosava
Danas još ništa.

Juče sam se ofarbala, tj ja do pola od pola mm. A prekjuče sam iskasapila nokte na nogama. Izem ti ala sam uradila nešto za sebe user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 10:59:48   
Leptiric123
Ako se računa o 00.00 lakirala nokte, popila kafu...za sad...videćemo za dalje.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 13:56:41   
nikiteki
danas bas nista nisam uradila za sebe ali zato cu veceras da se opustim u toploj kupki

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 13:57:32   
Sanjalicaaa
Isla na depilaciju. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 14:33:33   
adulence
Isfenirala se,nalakirala nokte,planiram sminku neku da porucim i eto dosta za danas...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 22:56:53   
Leptiric123
Još uvek tragam za svojim lakom za nokte....user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 23:05:46   
isidora88
ovih dana nista nisam za sebe uradila...user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 23:10:51   
Zemunka85
Ucila user posted image i osisala se. Ubicu se! U poslednjih 10god sam se jednom sisala. Kosa mi ne ra ste! Samo nemojte da mi kazete da je to zato sto se ne sisam user posted image a ja ne podnosim kratku kosu kao metla mi bude, oooobooozavam dugu kosu, ali ovo je vec bilo ooodvrano...vise kao konci neki ucebani fuuuj. I odfikari me mm do ramena. Ne ubiti, spalicu se. Mrzim se sada. Em debela em glavata (kosata), prenezadovoljstvo na nivou user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 23:17:14   
adulence
Zoki nemoj se nerviras,ne znam koliko kg imas ali debelo nikako ne izgledas,lice ti je prelepo tako da sumnjam da ti ne stoji lepo kosa,a brzo ce ti porasti,mada cinjenica ne mogu da te zamislim sa kosom do ramena...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Danas sam za sebe uradila...
20.12.2015 23:22:55   
Zemunka85
Hvala Ado moja draga, ne izgledam ja na oko ovako debelo, koliko zaista tesko nosim ove kg jer zaiiista ceo zivot imam problema sa KG (u minusu)i onda odjednom 15ak kg vise. Jednostavno sam troma sebi, teska, spora, naduvena i bas nezadovoljna. A kosa, ma nije bas do ramena, malo ispod u sustini - vidi se naravno, ali nije mi izmenilo lik, jer kada gledas facu sve je to isto u tom delu - nije promena boje, oblika i sl .. A kako je da je. Sta cu ... user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 9:23:22   
branki*
Jao,bre,zemunka,ja vec pisah,kako ti debela,pa gledala sam slike koje si kacila na forum,kakvi debela,pa super izgledas,bas zgodno,odakle ti to!?
Ja sam htela juce da se ofarbam,ali ne stigohuser posted image tako da nista.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 9:36:02   
Zemunka85
Branki, nisam ja gojazna. Ali kazem ti 27god imam problem sa manjkom kg i 15kg manje nego sad. Nikada celulit, strije, salo. Naprotiv. A sada sve to + mi stomak nikada nije splasnuo. Bukvalno ne umem da nosim ovih 15kg vise. Bas sam troma sebi i teska, kao balon. I ne osecam se lepo. Ni fizicki a ni psihicki. Jos uvek ne verujem da sada nosim L a pre trudnoce XS. Nzm zdravstveno sta bih proveravala ali nemam drugih simptoma da bih na nesto sumnjala. Jednostavno je krenulo od lezanja u trudnoci, postepeno. I eto...sorry za off necu vise.
Inace evo nije ni svanulo kako valja a ja sam se vec castila nocom majicicom. Merkam je neko vreme, ali stigle subvencije za vrtic pa ero veselja 😀

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 15:04:25   
NadaR
Odvjezbala sam sat uz Jill .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 15:13:24   
MAMAMAJ
Sredila sam sama sebi stopala i osećam se toliko lagano, kao da bih mogla da poletim... user posted image
Ali, ipak sam više kao Hipo balerina... user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 15:31:20   
Sanjalicaaa
Popila kafu. Toliko. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 21:10:52   
branki*
Uspela da se ofarbam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Danas sam za sebe uradila...
21.12.2015 21:13:53   
amdn
uspela da se ulogujem na RR user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Danas sam za sebe uradila...
22.12.2015 6:27:08   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR

Uspela da se ofarbam.

Ovo ću valjda danas.
A juče kupih gume za auto, čisto da ne izginem negde user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here