|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
17.2.2012 13:49:02   
PoisonEve
Koristila samMax faktorove ali su mi vremenom postali jaki. Sad za svaki dan koristim onaj Mayubelline a za specijalne prilike ovaj Lorealov novi
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: puder
17.2.2012 14:40:36   
Lilla
Imala sam dosta poteskoca da pronadjem puder koji mi odgovara, isprobala sam masu razlicitih. Do sada najbolji koji sam koristila je Biotherm Biofirm, lice bude glatko bez da se ocrtavaju bore. Mana mu je sto malo vise kosta. Jeftinija varijanta dobrog pudera je Maybelline Affinitone, i on mi je super ali nije postojan kao onaj prvi, zna nekad malo da se istopi u predjelu oko nosa.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: puder
17.2.2012 14:50:16   
malapufika

IZVORNA PORUKA: Nina...

Ranije samo Max Factor.
U poslednje vreme ovaj i super mi je.

user posted image



ovaj mi kupio muz skoro.zna da volim puderiske i hteo da me iznenadi.jaooo nikako mi se ne svidja,vodenkast mi je mnogo.

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: puder
17.2.2012 14:56:02   
malapufika
user posted image ovaj je super i lepo prekriva

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: puder
17.2.2012 14:57:31   
maca821
Ja sad koristim MaxFactor xperience u tubi i jako mi je dobaruser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: puder
17.2.2012 15:01:37   
maslackic
Imam i ja taj Lorealov, meni je ok, mora se promuckati pre upotrebe , hidrantan je i suer za moju suvu kozu user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: puder
17.2.2012 15:07:18   
pepeljuga
Ja vec jedno tri-cetiri godine koristim MaxFactor Color Adapt tecni i MaxFactor kameni ili u prahu (imam uvek oba pa kako kad mi dodje). Odlicna stvar je Art Deco fiksator za puder koji se stavlja preko tecnog pudera, njega koristim kad mi je bitno da mi sminka dugo stoji (npr. kad idem na svadbu ili tako neki dogadjaj), toplo preporucujem user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: puder
17.2.2012 19:01:19   
dunja RR
Jel ima neko preko 30 a da ne koristi puder?

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 108
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 19:03:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: puder
17.2.2012 19:07:48   
dunja RR
Ja ga nikad nisam koristila pa se zapitah da nisam jedina user posted image

Dobro je, nisam:)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 110
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 19:09:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: puder
17.2.2012 19:09:41   
Sanjica26 RR
I ja uskoro 30 i ne koristim.user posted image Inace, stavljala sam ga za koncertna izvodjenja, ali toga je bilo davno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: puder
17.2.2012 19:20:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagi

Ne volim ga ,ne volim da se sminkam ni kreme da stavljam.


Ja obične krene moram, jer mi e jako suva koža. Sada već duže vreme koristim pantenol. Ne šminkam se nikad, jakoretko samo maskaru stavim.

A Loreal me onomad našminkao, ne znam gagi da li si gledala taj snimak, kada su nas šminkali za RR Deda Mraza. Mene skoro niko nije prepoznao user posted image Ma sve devojke koje su šminkali su super našminkali.

Čak ni Tatamata sa kojim radim me nije prepoznao, ladno je prošao pored mene i rekao i Dobro veče user posted image

Sanjice, mislim da me ni ti nisi prepoznala na prvi mah, jel da?:)


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: puder
17.2.2012 19:25:24   
Sanjica26 RR
Ma, gde sam te prepoznala. user posted image Bilo me je sramota. Skroz si drugacija sa sminkom. Secam se kad smo pevali u Narodnom pozoristu sminkali su nas profesionalni sminkeri (mozda se Zenetina secauser posted image ) Sebe nisam prepoznala kad sam se pogledala u ogledalo. Ja se jako slabo sminkam. Zato izgledam kao da mi je 17. Zbog posla se malko sminkam cisto da ne bude da sam ja ucenik. user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.2.2012 19:27:29 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: puder
17.2.2012 19:26:24   
MicinaMama
Ja se sminkam samo kada idem negde,ali ne i do marketa sigurno.Volim malo da naglasim oci,a puder stavim ponekada malo cisto jer je lice lepse kada se ujednaci ten.Naravno nasla sam puder identican mojoj boji koze,a to je naj svetliji koji postojiuser posted image .Koristim dior-ov puder,naravno lagani.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: puder
17.2.2012 20:10:19   
Mishica 77
Koristim ovaj već godinu dana i za sada sam zadovoljna. Mada.... ja nemam nešto problematično lice pa da imam šta da skrivam ali jako lepo pokriva i dovoljno je vrlo malo.

user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: puder
17.2.2012 20:13:44   
lesica
Ni ja ne koristim puder tako cestouser posted image tu i tamo za po neku posebnu priliku.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 117
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 20:50:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: puder
17.2.2012 21:06:06   
dunja RR
Evo Ringerajinih devojaka na šminkanju; ima i mene tu, neprepoznatljiva sam, ne ličim na sebe kako su me doooobro našminkali. Ja sam ova što poslednja priča a guppy RR je pre mene a pre nje je kumara sa RR user posted image

Šminkaju se Nensi, Vonavoj, Nela79, maya21, čini mi se da još devojaka ima na snimku:)

RINGERAJA DEVOJKE NA ŠMINKANJU

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.2.2012 21:15:39 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: puder
17.2.2012 22:54:21   
pepeljuga
Mishice, ja imam isti taj Lancomov, uopste mi ne odgovara, nekako mi je mnogo tecan, dala sam ga mami. A tako lepo mirise user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: puder
18.2.2012 0:42:04   
malapufika
dunjice mnogooo si slatka..user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: puder
18.2.2012 0:43:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: malapufika

dunjice mnogooo si slatka..user posted image


Hvala puno mila user posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: puder
8.3.2012 11:03:37   
mika79
Devojke može pomoć u odabiru pudera.user posted image
Dobila sam poklon vaučer u parfimeriji pa sam mislila da kupim puder.
Imam jako masnu kožu, nemam mnogo bubuljica, ranije sam koristila Max factor, istekao mu rok pa sam ga bacila, retko koristim puder.
jel imate neki predlog?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: puder
8.3.2012 11:13:58   
Jeca*
vichy ili artdeco...zavisi koja parfimerija user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: puder
8.3.2012 11:17:21   
mika79
I ja sam razmišljala da kupim artdeco samo neznam koji bi mi odgovarao za masnu kožu?
Jeco ja sam oz SM mislim da u ovoj parfimeriji ima artdeco.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here