|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiflice
1.12.2018 8:53:15   
branki*
ja obicno pravim kroasane ,testo koje se premazuje margarinom vise puta i stoji,a kad hocu brze i ukusne kiflice,pravim one sto mi je dala nasa voci.preukusne,nema sanse da omanu,a super brze.mislim da sam pisala recept.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kiflice
1.12.2018 12:11:44   
Maraj
Anauser posted image super ideje imas. Sto rece jess, treba da te predlozimo za glavnog kuvara na rr
Ili mozda jos prakticnije za nas da otvorimo temu Anina kuhinja. Da su nam svi tvoji recepti na jednom mestu user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kiflice
1.12.2018 14:07:57   
Ana RR
Haha Maraj user posted image Moram da pokrenem neki kulinarski blog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kiflice
2.12.2018 23:50:36   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Haha Maraj user posted image Moram da pokrenem neki kulinarski blog user posted image

Pa što da ne!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kiflice
10.12.2018 8:28:16   
Maraj
Ja sam sinoc sa detetom pravila sanjicine kiflice.
Ja nesto brze nisam napravila u zivotu. Kada sam videla recept bila sam malo skepticna. Ali kiflice su bas bas ukusne. Testo je divno.
Ja sam ih punila sa sunkom i kackavaljem

E sad imam pitanje za sanjicu
Sanjice kad pravis vecu meru, jer sve stavljas duplo, pa i kvasac i prazak za pecivo?
Evo ih moje. Friske vruce
user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kiflice
10.12.2018 9:28:47   
Sanjica26 RR
To su Emicine kiflice. :)

Maraj, nisam pravila duplu meru. I meni su bile cudne,ali one tako brzo narastu i jos kad se ispeku budu predivne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kiflice
10.12.2018 10:05:18   
Maraj
Sanjice a kad si pravila za rodjendan, samo si 1 meru pravila? Malo ih ispadne. Ja mislila sledeci put da uduplam meru. Pa ne znam da l i kvasac i prasak za p.da stavim duplo ili moze sa 1 kesicomuser posted image
Meni ispalo 32 male kiflice od 1 mere
2 jufke po 16 kiflica

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kiflice
10.12.2018 10:06:23   
Maraj
Zaboravih onda da napisem user posted image za emicu. I sto nam je serovala ovaj recept. Stvarno su najbrze kiflice i predobre !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kiflice
10.12.2018 20:04:09   
vocicana
Ja i moja Branki na isti kalup, onaj recept za brze kiflice je super, jer nema cekanja, rastu, namesi, premesi, provereno odlicno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kiflice
11.12.2018 7:58:37   
BubaBubica



I ja moram da pohvalim recept za brzinske kiflice, morala sam juče da ih napravim, sa onim brzinskim pasuljem iz tiganja od Ane pun pogodak! Toliko sam se odvalila da sam posle jedva disala 😂

I sad su mekane, jela ih malopre i devojke odnele u školu za užinu.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kiflice
12.12.2018 5:53:40   
Jekica86
Nisam nikad pravila ove vase brze? Uglavnom kao one kroasane pravim, razvijam pa premazjjem mafgarinom i redjam jednu na drugu.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kiflice
12.12.2018 17:13:29   
vocicana
Jekica, ja volim lisnate pravim ali redje jer izdangubim strasno mnogo i sve zivo zamastim, nakon cega mi treba 5 l alkohola da ocistim.
Brze najbolje, pojede se sve odjednom, cao zdravo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kiflice
12.12.2018 17:20:14   
Sanjica26 RR
Upravo to Voci. Volim i ja te lisnate, ali nemam vremena za njih. Napravicu deci ovih dana kad odem na put da imaju ove brzinske.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kiflice
12.12.2018 17:26:58   
vocicana
Evo rcpta
800 gr brasna
500 ml mleka, sa parcetom kvasca , kasikom supenom secera razmutiti, i dodati jos kasiku brasna u to mleko , kada naraste...
pola brasna koje ste spremile za mesenje staviti kvasac koji je nadosao dodati kasicu soli i 100 ml ulja. Polako dodavati brasno i mesiti doik ne dobijete testo vrlo mekano i da se ne lepii
4 jufke, po 8 kiflica filovati po zelji sa slanim nadevopm. Razmutiti jaje samo za premaz i parcence margarina., Ne cekate da testo naraste, pecnicu ukljucite i dok ih razvucete i namotate one malo nadodju, a kada ih stavite u rernu jos porastu, divota.
I prijatno

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kiflice
12.12.2018 19:16:49   
Ana RR
Ja kiflice pravim samo po svom receptu user posted image jednostavno su mi najlepše. Malo sam modifikovala recept i sada su savršene. Skromna sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kiflice
12.12.2018 19:29:48   
vocicana
ravicu i ja, da znas, ali ovo je sprckavanje na brzinu.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kiflice
12.12.2018 19:55:22   
Maraj
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

ravicu i ja, da znas, ali ovo je sprckavanje na brzinu.user posted image

user posted image user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 12.12.2018 19:56:08 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kiflice
12.12.2018 19:58:32   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja kiflice pravim samo po svom receptu user posted image jednostavno su mi najlepše. Malo sam modifikovala recept i sada su savršene. Skromna sam user posted image


Uvek si bila skromnauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kiflice
12.12.2018 20:00:42   
Maraj
Sanjice ne odgovori mi na pitanje...da l kad pravis duplu meru, stavljas sve duplo, ili kvasac i prasak za p.ne mora...
Pretpostavljam da si pravila duplu meru bar za rodjendan

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kiflice
12.12.2018 20:36:46   
Sanjica26 RR
Nisam pravila duplu meru, jer mi je mama poslala njene kiflice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kiflice
12.12.2018 21:32:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja kiflice pravim samo po svom receptu user posted image jednostavno su mi najlepše. Malo sam modifikovala recept i sada su savršene. Skromna sam user posted image


Uvek si bila skromnauser posted image


Taki smo ti mi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kiflice
15.1.2019 9:54:51   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Ako zamrzavaš ispečene kiflice onda ih posle samo ubaciš u mikrotalasnu na minut, dva (zavisi od mikrotalasne). A možeš i u rernu ako hoćeš da budu malo krckavije.


Sinoc sam zamrzla 4 kiflice da isprobam ovo..
Dakle Ana, samo izvadim iz zamrzivaca i tako zaledjene ubacim u mikrotalasnu? Jel stavis na onaj program za odmrzavanje(nisam to nikad koristila) ili ovaj obican program za podgrevanje?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kiflice
15.1.2019 10:15:48   
Ana RR
Maraj, staviš ih na tanjir i normalno u mikrotalasnu na minut ili dva, zavisi od jačine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kiflice
15.1.2019 12:36:08   
Maraj
Fala user posted image probacu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kiflice
21.11.2019 19:30:17   
mama ivane
Kiflice na 1001 jedan nacin pravim i uvek se pojedu za cas postavicu ovih dana neke recepte😉


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here