|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
2.9.2015 20:30:33   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja sam uzela ovaj http://www.farlin.rs/sr/pojas-sa-dvostrukom-cicak-trakom-bf-600a/285 2200 din, danas sam ga pocela nositi i bas mi prija,moze se podesavati gornji i donji deo.
Da li se moze nositi ceo dan ili da ga skidam povremeno?da li se nosi i kad odmaram,lezim, ili samo kad sam na nogama?


Superm, ja cu ti preporučiti ovaj moj iz gornjeg posta jer drugi nisam probalauser posted image Meni je ok služio.

< Poruku je uredio Mariya -- 2.9.2015 20:31:59 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Mider gaće i steznik
2.9.2015 20:36:50   
superm
Ok. Kako da odredim veličinu?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Mider gaće i steznik
2.9.2015 20:39:55   
Mariya
Po obimu struka pre trudnoće, tako meni reče apotekarka kad sam ga poručivala.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Mider gaće i steznik
2.9.2015 22:36:24   
superm

IZVORNA PORUKA: Mariya

Po obimu struka pre trudnoće, tako meni reče apotekarka kad sam ga poručivala.


Ko će toga da se setiuser posted image thanks anyway!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Mider gaće i steznik
3.9.2015 10:38:52   
adulence
ja sam kupila pamucne ekstra duboke gacice,one sto imaju kao pojas...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Mider gaće i steznik
3.9.2015 10:42:34   
janabons
MAriya, koliko je praktican da se nosi posle carskog reza, jel ne pritiska rez?

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Mider gaće i steznik
3.9.2015 14:51:41   
superm
Steznik se preporučuje i posle CR, nisam ga koristila prethodna dva puta i puno pogrešila. Sada samo da pitam dr posle koliko dana mogu da počnem. Guglala sam danas nešto na tu temu, žene hvale Chicco steznik.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Mider gaće i steznik
26.10.2015 14:43:50   
Maraj
Jer ima neka preporuka koji da kupim? Danas mi je 26 dana nakon CR. Kad mogu da krenem da ga nosim. Beba mi ima preko 4,5kg i vec mi je tezak pa se plasim kila da mi sexne stvori ...jer da gledam da budu kao gace ti steznici?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Mider gaće i steznik
27.10.2015 16:36:30   
Maraj
Ja porucila Liscin mider. Opet gledam cicak trake mi nece drzati ranu nakon CR pa zato narucih mider. Htela sam chiccov al nisam nasla ni u jednoj internet radnji. Javljam kakav je...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Mider gaće i steznik
27.10.2015 16:37:24   
branki*
ja sam imala dva carska i nisam nosila nikakkav steznik,niti mider gace,sve je ok,nisam imala nikakav problem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Mider gaće i steznik
27.10.2015 17:24:51   
Maraj
Ja narucila da stegnem stomak tj ranu. Naplasise me sa mogućnošću stvaranja kile pa rekoh zbog toga da uzmem

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Mider gaće i steznik
28.10.2015 11:02:15   
Animsaj9
Posle koliko vremena od porodjaja ste pocele nositi steznik?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Mider gaće i steznik
28.10.2015 14:45:58   
Maraj
Meni stigle danas Liscine mider gace. 2850sam ih platila. Ne stigoh da ih probam od bekana. Inace narucih velicinu 70 iako bi sad po obimu struka trebalo da narucim 80 ili 85 al ja narucih velcicinu pre trudnoce. Mislim da me ovi veći ne bi stezali mnogo

< Poruku je uredio Maraj -- 28.10.2015 14:48:31 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Mider gaće i steznik
28.10.2015 19:59:51   
Mariya
IZVORNA PORUKA: janabons

MAriya, koliko je praktican da se nosi posle carskog reza, jel ne pritiska rez?


Jano, ja tek sad videh pitanje.
Nemam pojma da li pritiska jer sam se ja porodila prirodno.


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Posle koliko vremena od porodjaja ste pocele nositi steznik?

10 dana posle porodjaja. Zato sto sam ga tad kupila. Posle prirodnog ga mozes nositi odmah.

< Poruku je uredio Mariya -- 28.10.2015 20:01:25 >

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Mider gaće i steznik
28.10.2015 20:35:19   
Maraj
Ja mislim da bi ubrzo i makon cr trebalo nositi jer podizemo bebu a postoji mogućnost stvaranja kile od podizanja tereta. Moj je npr rodjen sa 4050gr i tezi mi je za podizanje. Mislim da je steznik tj mider potrebniji zbog toga kod cr nego kod prirodnog porodjaja. Kod prirodnog se nosi samo radi estetike tj vracanja stomaka a kod cr je potrebniji zbog rane....to je moje misljenje....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Mider gaće i steznik
29.10.2015 16:49:40   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Maraj
Kod prirodnog se nosi samo radi estetike tj vracanja stomaka a kod cr je potrebniji zbog rane....to je moje misljenje....


Slazem seuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Mider gaće i steznik
1.11.2015 19:07:24   
Animsaj9
I ja mislim da je kod cr potrebnije

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Mider gaće i steznik
5.6.2016 13:20:27   
IvanaSK RR
Maraj, jesi i ti bese imala carski? Kad si pocela da nosis steznik i koliko si ga nosila?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Mider gaće i steznik
5.6.2016 16:34:22   
Maraj
Ivana , mesec i po nakon cr sam pocela da nosim. Kupila sam mider gace u Lisci. Sta znam , kad ih obucem stomak odozdo mi se prelije gore i dodje do sisa . Ajd da to zanemarim. Bila zima pa se nije ni videlo. Al leva nogavica pocela jako da me steze u preponi i nisam mogla vise da ga nosim. Jako me prepona bolela od njega. Zuljao me.
tako da sad kad usisavam stavim obican pojas na cicak traku. Samo da mi pridrzava stomak tj da ga ne opterecujem

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Mider gaće i steznik
5.6.2016 18:35:57   
IvanaSK RR
Ja imam neki steznik sto je kao gace i dubok je. Ne znam kako ce mi rana reagovati na stezanje. Probacu ovih dana pa cu videti.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Mider gaće i steznik
5.6.2016 20:06:41   
isidora88
Meni je stomak grozan ali se jako znojim i ne bih mogla da podnesem da me jos i to greje.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Mider gaće i steznik
15.6.2016 22:38:47   
misika
Ja sam pre neki dan kupila Anita maternity steznik, dole se otkopcava kao bodi, a sa strane ima tri nivoa zatezanja. Skup je kao otrov 5800 ali je jako udoban i bas sam zadovoljna. Ja se isto znojim i nije mi problem da ga nosim ceo dan.
Inace se nosi 3-6 meseci svaki dan ceo dan user posted image
Meni je ostao stomak i to se do uvece bas opusti i bude velik i krene skroz ispod grudi user posted image
U posti su me pitali da li sam trudnica user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Mider gaće i steznik
15.6.2016 23:18:06   
serpica

IZVORNA PORUKA: misika

Ja sam pre neki dan kupila Anita maternity steznik, dole se otkopcava kao bodi, a sa strane ima tri nivoa zatezanja. Skup je kao otrov 5800 ali je jako udoban i bas sam zadovoljna. Ja se isto znojim i nije mi problem da ga nosim ceo dan.
Inace se nosi 3-6 meseci svaki dan ceo dan user posted image
Meni je ostao stomak i to se do uvece bas opusti i bude velik i krene skroz ispod grudi user posted image
U posti su me pitali da li sam trudnica user posted image




Mene ovo pitaju i nakon godinu dana od porodjaja,ali navikla sam i bas im hvala kad me puste preko reda.
Elem,nosim steznik odavno i posle svake trudnoce odmah nakon porodjaja jer mi je bilo lakse,nije on mnogo sakrio stomak ne moze se ovo salo tek tako sakriti,ali ja sam se osecala bolje nekako cvrsce. Ja ga jos uvek nosim,svaki dan i ne smeta mi zbog vrucine,navikla sam,ne mogu bez njega.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Mider gaće i steznik
16.6.2016 17:51:32   
emicaa
A ima li ikakvog efekta kad bih ga nosila samo noću,ne znam dal bih mogla trpiti cijeli dan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Mider gaće i steznik
16.6.2016 19:00:38   
choopa choops
Ja jesam kupila steznik, poslije zadnje trudnoće, zato jer sam išla na neku svadbu ubrzo poslije porođaja, pa sam kao malo da stegnem da mi se ne vidi stomačina user posted image Uzela sam neki na čičak, i mislim i da sam ga nosila samo tada, i možda još par puta. Nepraktičan je nekako, krut pa se pepolovi na dva djela i svejedno stomak iskoči.
Inače do sada nisam uopšte imala problema sa stomakom, bude mi malo veći prvu godinu, a kasnije splasne. Međutim, ovaj put, iako mi je bio najmanji stomak od svih trudnoća, mi je ostala kao smežurana koža na gornjem djelu stomaka, ispod pluća. I izgleda da neće da se akne bez vježbanja kao do sada user posted image Pa ću morat neke trbušnjake i nešto, a za mene je to smrt!!!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here