|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
12.9.2015 16:06:42   
Anarunika
I mi smo ušli u klub puzača user posted image Mada je ova moja šmizla i sela i propuzala i stala na noge,sve u jednom danu.I sada naravno hoće samo da stoji ,ovo drugo joj nije zanimljivo user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Puzanje
13.9.2015 10:26:22   
branki*
anarunika,bravo za vasuser posted image
i moja boka puzi,ali ni upola tako brzo kao boza u njenom uzrastu,on je bio kao metak.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Puzanje
13.9.2015 10:56:42   
Anarunika
E da znas branki da je i kod nas slicna situacija.Decaci su tu bili mnogo zustriji.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Puzanje
7.12.2015 18:18:42   
bojana92
Danilo je kasnije propuzao,mislim oko 10-tog meseca..:) Filip je propuzao sa 6,5 meseci :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Puzanje
8.12.2015 15:58:34   
Anarunika
Puzimo već nekih dva meseca. Sada je to već rutina user posted image Volim kada bebani puze user posted image Vidim da sam prijavila kada smo počeli.

< Poruku je uredio Anarunika -- 8.12.2015 15:59:22 >

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Puzanje
17.10.2016 16:01:13   
Animsaj9
Mi ne puzimo , covek hoce konkretno da seta i cao kraj priceuser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Puzanje
17.10.2016 16:12:25   
MasnaMasnica
Nora je propuzala rano. I jos po nekad puzi.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 17.10.2016 16:13:05 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Puzanje
17.10.2016 19:09:20   
vocicana
Koliko rano su vase bebe od puzecih, pocele da puze? Moje dete hoce malo da sediu, ali cu ga odvesti na vezbice da nauci da se nalakti, da bi zauzeo puzecipolozaj. Mada je rano, ali bi stavrno bila steta da se ne iskoristi potencijal ovih preaktivnih nozica!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Puzanje
17.10.2016 21:05:40   
MasnaMasnica
Una sa 4.5. Nora sa 5.5 meseci.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Puzanje
17.10.2016 21:15:24   
Anck Su Nmaun
T oko 7-8 mes. a H nikad nije puzala.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Puzanje
17.10.2016 21:22:01   
Maraj
Moj L sa 9 meseci. Mislili smo da nece puzati jel se kao valjak kotrljao po podu sa stomaka na ledja i tako u krug. Na moru je propuzao sa 9 meseci ali smo ga tamo stavljali u krevetac pa se on uspinjao uz njega. Inace kuci ne spava tj nije boravio u krevetcu pa mislim da je i to imalo uticaja da propuze sa 9 meseci na moru

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Puzanje
18.10.2016 7:09:18   
dijana1*
Kosta je sa 7 meseci propuzao. Uros je sa 6 cini mi se, ali pre toga su bauljali. Izdignu dupe u vis pa se oslone na glavu , pa ponovo dupe-glava i dodju do cilja. Onda je bila faza da dok lezi pokusava da se izdigne na ruke i noge i tek tada su se pustili. Posle puzanja ide faza sedenja. I U i K su sami seli sa 9 meseci.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Puzanje
18.10.2016 7:26:00   
Khaleesi
M nije puzala ona je iz sedeceg ustala da seta. A J je puzala oko mesec i po dana pre godinice i onda i ona prohodalauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Puzanje
18.10.2016 9:16:49   
vocicana
Khaleesi bas je to dobro bilo kod tvoje dece.
Dijo user posted image potez dupe ...glava i kod nas, samo da vidim da li ce sam ukapirati kako da krene.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Puzanje
18.10.2016 9:46:21   
Sanjalicaaa
Obojica sa 5.5. Samo što je G bauljao kao vojnik jako dugo skoro do godinu dana. A Ika se četvoronoške digao sa 7m.


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Puzanje
18.10.2016 10:09:54   
IvanaSK RR
Sin je rano propuzao, i brzo se poceo pridrzavati za nameštaj i hodati. Sam se pustio petnaestak dana pre prvog rođendana.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Puzanje
18.10.2016 10:11:55   
sonyasha
Kod nas je bilo ovako, Vojin sa 5 hteo da sedi od 6 sedi, sa 7.5 i stoji i puzi do godine intenzivno a onda sa 13 prohodao. Milutin se od 4 kreće valjanjem na stranu i to jako brzo i usmereno od 6 ka tome šta hoće, tek sa 7 hoće da sedi, od 8 sedi i puzi vojnički skroz nisko, sa 10 tj. sada tek sam seda, puzi regularno i digao se na noge sve u istom danu sa punih 10. Bili smo da nam pokažu vežbice jer smo malo kaskali, ali kažu ljudi imaju oni svoj tempo ne treba ih siliti. Ja obožavam kada puze, spreslatki su, a i lakše je za nas matorce jer posle lakše prohodaju i manje smo u majmunskoj fazi vodanja.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Puzanje
18.10.2016 10:30:34   
Animsaj9
Moj D jednostavno nece buni se...
on te samo uhvati za ruku i sidje sa krila i tapka u mestu da ga setas

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Puzanje
18.10.2016 12:59:08   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Khaleesi bas je to dobro bilo kod tvoje dece.
Dijo user posted image potez dupe ...glava i kod nas, samo da vidim da li ce sam ukapirati kako da krene.

Voci ukapirace, samo polako. Prvo ce da se digne na ispruzene ruke i da ljulja dupetom napred nazaduser posted image onda obicno puzu u rikverc dok ne skontaju da moze i napred.
Animsaj sto ga manje vodas za ruke bice vam lakse. Ti ces sacuvati ledja a beban ce se osamostaliti i bice sigurniji u sebeuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Puzanje
18.10.2016 13:16:47   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Puzanje
3.11.2016 11:20:43   
Animsaj9
Nece Dijo da puzi , samo da seta, sad se drzimo samo za jednu ruku . Sinoc ga stavim na krevet aj kao da puzi malo se pomerio taman toliko da capi dudu i izvrnuo se i smeje se

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Puzanje
3.11.2016 11:55:32   
suzi kju
Meni je A propuzala sa osam meseci a E se dugo vukla kao vojnik pa je propuzala malo pre godinice a sad nmg da ih stignem user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Puzanje
3.11.2016 13:12:45   
Animsaj9
to je super D nece ni da se spusti da uzme igracku

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Puzanje
4.11.2016 9:12:50   
suzi kju
To moze da se preokrene za dan,kazem ti, E je bila toliko lenja i za par dana je postala brzi gonzales user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Puzanje
2.12.2016 14:40:03   
Anck Su Nmaun
Ovaj moj kao riba na suvom, okrene se na stomak i onda digne i ruke i noge u vazduh i koprca se user posted image user posted image mnogo je smesan al od puzanja nista .

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here