|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Puzanje
24.4.2009 23:34:20   
Anoniman
Danas sam shvatila da nemamo temu o puzanju, ili ja ne znam da je imamo (ne izbacuje je na Google). user posted image

Dakle, da li su vaša deca puzala? Kada su očela da puze? Da li deca koja puze kasnije prohodaju?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Puzanje
27.4.2009 15:40:31   
Anoniman
Moj Luka nije puzao.
Učila sam ga, puzala oko njega da vidi, ali ništa.
Naučio je da puzi tek nakon što je stabilno prohodao. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Puzanje
27.4.2009 17:08:01   
andrijana
Moja Katarina ima vise od osam meseci i ne zeli da puzi vec se ljuti ali se zato okrece potrbuske kada hoce nesto da uzme. Nije pravilo da bebe moraju da puze,cak i brze i lakse prohodaju kada to ne rade.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Puzanje
27.4.2009 17:12:58   
afrodita
Moji nisu puzali, Maja je hodala cetvoronoskeuser posted image
jer joj je tepih bockao kolena pa se brzo ispravilauser posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Puzanje
27.4.2009 17:38:52   
andrijana
user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Puzanje
27.4.2009 22:48:25   
Jeca*
Moj Luka sad pocinje da puzi. Vec mozda 2 nedelje. I mnogo je smesan. Prvo je isao unazad, sad kad napravi 2-3 "koraka" unapred pa se baci i dohvati nesto. Ili zauzme stav za puzanje pa se spusti i vuce po krevetu ...ali zapravo najcesce iz stava za puzanje stane na nogice (naravno, drzeci se za nesto). Ja ga gledam i samo navigiram, mnogo mi je sladak u ovoj fazi user posted image  i najbolje mi je ono, kako on to na brzaka smota-lezi na ledjima, okrene se na stomak, zauzme stav za puzanje i samo se nekako prevrne i sedne na guzu i onda čujem MAMA user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Puzanje
28.4.2009 8:53:28   
Anoniman
Ma naravno andrijana da nije pravilo da deca moraju puzati. Nego da te pitam: GDE SI BRE TI ŽENO!? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Puzanje
28.4.2009 9:21:10   
NadaR
Kada bebe inace pocinju da puze? Ili je to individualno kao vecina stvari??

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Puzanje
28.4.2009 9:29:12   
sani
nado, mislim da je to individualno, moja starija cerka je pocela puzati i hodati uz ogradicu sa nekih 6 mjeseci a sa 8 mjeseci je vec prohodala, od devetog mjeseca je samostalno hodala , a evo mlada sa 4 mjeseca se pocela prevrtati, ostavis je na ledima a nades na stomaku i ode djete user posted image  user posted image  user posted image , vise ni sekunde je ne smijem ostaviti samu

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Puzanje
28.4.2009 9:29:29   
Anoniman
Individualno je. Ali ja mislim nakon što nauče da sede, pa onda nagađam: između 6-9 meseci. user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Puzanje
28.4.2009 9:54:57   
NadaR
Milosh ne sjedi jos samostalno ali 'puzi' na ledjimauser posted image
Gura se nogicama i za cas tako prodje cijeli krevet pa ga ni sekunde ne smijem ostaviti samog, za cas je na iviciuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Puzanje
28.4.2009 10:05:37   
Berta
Joj moj Vanjuška je puzao kao glista, ruke uz telo pa se odguruje ramenima i kolenima. Sav je bio smešan. Inače je verovali ili ne počeo da puzi već sa 4 meseca, da sedi sa 5 a da se diže na noge sa 6 meseci. Mene su doktori kritikovali što to dozvoljavam user posted image  kao treba da ga spustim kad ustane na noge, medjutim ja ih nisam baš poslušala. Samostalno je prohodao sa 8 i po meseci i to onako baš lepo, neko vreme pre toga je pravio po par koraka držeći se za nameštaj.  I da napomenem da dubak uopšte nije koristio i mislim da ih to više koči u hodanju nego puzanje.

Ja kad sam bila bebac nisam uopšte puzala i prohodala sam sa 9 meseci a moja sestra npr. je baš dugo puzala i nije htela uopšte da hoda.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Puzanje
28.4.2009 14:44:19   
andrijana
GDE SI BRE TI ŽENO!? user posted image


Jao,stvarno me nije bilo tacno 2 meseca. Ne znam ni ja,sva sam nesto bila sludjena,sad da ne izmisljam ,ima milion razloga da vise i ne znam koji je pravi. Beba,zubi,vise hrane... Dete mi danima place,ne znam sta da joj radim,a ona gladna.user posted image Dok sam ukapirala da za dorucak vise mleko nije dovoljno... Stvarno sam...


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Puzanje
29.4.2009 10:31:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

Dok sam ukapirala da za dorucak vise mleko nije dovoljno... Stvarno sam...



user posted image  Neka mila, sve je to zamame... to je kao i ono moje sa cipelicama, dok nisam shvatila da se dete izuva jer su mu male cipele... Ne nerviraj se, sve to ide u rok službe.
Falila si, javljaj se češće! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Puzanje
5.5.2009 20:48:22   
MERYEN
Ja jedva cekam da moj Jovan pocne da puzi user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Puzanje
6.5.2009 14:46:40   
Anoniman
kako onaj moj deckic šega puze isto kićo iz popaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Puzanje
22.5.2009 8:31:36   
NadaR
Milosh poceo da puzi... Prvo unazad a sad vec ide naprijed.Stavila sam mu na pod jorgan pa preko cebe, ali to mu izgleda malo pa se ubi da stigne na parket, za cas je pod stolicem pa kod komode za tv...
Zbogom moje bezbrizno ispijanje kafe i kuckanje na rr user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Puzanje
22.5.2009 8:33:40   
Anoniman
Nemoj Nado da ga "mučiš", verovatno mu je teže da puzi to tome nego po parketu. Mada, ja nemam iskustva sa puzanjem - Luka nije puzao.

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Puzanje
22.5.2009 9:11:03   
mihi
Milosh sedi nekoliko minuta pa se nakriv i padne a još ne zna da puzi ali diže guzu, noge i pokušava da puzi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Puzanje
2.6.2009 8:38:56   
NadaR
Ovaj moj decko je za sedmicu dana naucio da puzi, sjedi samostalno( sad ga tesko mogu natjerati da legne ) , da ustane i hoda po krevecu, da se penje gdje god uhvati sansu,uz tabure,zid, stranicu trosjeda ... Sad pokusava da hoda cetvoronoske... podignutih koljena user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Puzanje
2.6.2009 9:43:51   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ovaj moj decko je za sedmicu dana naucio da puzi, sjedi samostalno( sad ga tesko mogu natjerati da legne ) , da ustane i hoda po krevecu, da se penje gdje god uhvati sansu,uz tabure,zid, stranicu trosjeda ... Sad pokusava da hoda cetvoronoske... podignutih koljena user posted image user posted image user posted image user posted image



Isto je moj Luka. U istom periodu. Sad ne mogu da ga ulovim, ne miruje ni sekund. Ne secam se kad sam sela user posted image  puzi 200 na sat, penje se uz krevet, sto, stolicu, nece vise ni da sedi vec nekih 20 dana. SEdne na sekund, osmotri situaciju i odeeeee. TREnutno evo stoji uz radijator i udara o isti...jadan komsiluk user posted image
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Puzanje
23.6.2009 13:18:51   
oliveradj
user posted image user posted image user posted image  Moja ima za koji dan 13 meseci niti hoda niti puže da puže može ali neće. Kad će moje početi makar nešto odoše mi leđa od vodanja.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Puzanje
23.6.2009 13:22:35   
mamanp
Olivera, jurim te iz teme u temuuser posted image user posted image  Negde si otvorila temu o Ferrum leku, tu sam imala pitanje za tebe mozda ti je promaklo.

Ne smem ovde da ga ponavljam, pecnuce me Tasauser posted image user posted image


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Puzanje
23.6.2009 15:38:37   
NadaR

IZVORNA PORUKA: oliveradj

user posted image user posted image user posted image  Moja ima za koji dan 13 meseci niti hoda niti puže da puže može ali neće. Kad će moje početi makar nešto odoše mi leđa od vodanja.

Zato ce samo odjednom ustati i potrcatiuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Puzanje
23.6.2009 18:38:13   
MERYEN
I moj macan je poceo da puziuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here