|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
3.6.2014 13:49:03   
superm
Ja sam delila sobu sa bratom, zapravo nikada nisam imala svoju sobu. Nije mi nikada ni nedostajala. Ali, to sam ja...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
3.6.2014 13:55:20   
branki*
mama,tata,brat i ja smo ziveli u jednosobnom stanu.moji su i sad tamo.mozda sam ponekad kao devojcica mastala da imam svoju sobu,ali sam to prevazisla vec u gimnaziji.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
3.6.2014 14:12:10   
Sanjica26 RR
Mi smo dugo ziveli u dve sobice. Sestra, brat i ja u jednoj. Tata i mama u drugoj soba koja je bila sve. Soba za goste, kuhinja, trpezarija. Ziveli smo tako 15 godina. Posle smo napravili kucu sestra i ja smo delile sobu. Brat je bio sam. Kad se setim tog perioda pozelim da ga vratim.Stalno sam nocu budila sestru da proverim da li spava.user posted image Bas ju je to nerviralo.user posted image
Jako sam vezana za nju i vise sam se sa njom slagala nego sa bratom. Nikad se nismo posvadjale. Tako da se ne slazem sa MLJ. To je njeno.iskustvo jer ima samo brata.
Imam brata i sestru zato to kazem.
Sofiju i Teodoru jedva cekam da spojim. Vec znamo da ce da pricaju dugo pre spavanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
3.6.2014 14:15:44   
superm
Ja sam sa bratom imala obicaj da pricam dugo pre spavanja. Imali smo i svoje igre. Divno... Sada nismo u tako dobrim odnosima. Zenidba je izgleda dosta uticala na njega...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
4.6.2014 6:59:36   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: New Mom

Da, imamo 3 spavace.



Tako sam i shvatila ali reko da potvrdim.
Kad vec imate mogucnost po meni tako je i bolje. Devojcice svoju sobu a decak svoju. A ne bi bilo lose da i Kolja dobije drustvouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
21.2.2015 11:19:02   
mila83
Moji su jos mali,dele sobu,imaju krevet na sprat.potkrovlje nam je jos u fazi sredjivanja, ko zna koliko dugo , ali nameravamo ih odvojiti za koju godinu.Razlika izmedju njih je dve godine. Ja sam delila sobu sa sestrom, do udaje user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
21.2.2015 22:39:07   
Didy
Brat i ja smo oduvek bili kao rogovi u vreći, kao mali smo se stalno svađali i tukli, u pubertetu je to kulminiralo... Imali smo svako svoju sobu i drago mi je zbog toga. Oduvek smo bili nebo i zemlja, totalno različiti po svemu, shvatanjima života, vrednosti, prioriteta, temperamentu... Otkako smo odrasli u dobrim smo odnosima, volimo se, viđamo se, mislim da ne postoji stvar koju mu ne bih oprostila i koja bi nas mogla posvađati, ali nikad nismo imali tu neku bliskost iz detinjstva. Čak i sad kad dođe do nekih nesuglasica između njega i njegove žene, ja sam uvek na njenoj strani. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 21.2.2015 22:41:53 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
22.2.2015 8:49:19   
vikiveki
Moji imaju posebne sobe ali nece da spavaju odvojeno. Bas mi je zao, kukali su da im sredimo sobe, a sada kada smo ih opremili nece da spavaju u njima.. Valjda im treba vremena da se naviknu da spavaju sami u so I.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
7.3.2015 16:09:40   
mila83
Mojima je uzivancija sto imaju i krevet na sprat,pa uvece seka bude dole sa batom,prica mu neku pricu,on uglavnom odmah zaspi, pa ona predje gore.To je neki njihov ritual.isto ne znam kako ce izgledati kada se razdvoje,ali bice i stariji,pretpostavljam da ce vec tada svakome od njih biti potreban svoj neki prostor.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
7.3.2015 17:09:58   
veselicaa
Mislim da nema problema dok su mali,kasnije zbog razlicitih inetresovanja moze biti problem.Mogu samo da zamislim kako bi se svadjali oko posterauser posted image .Ja imam dve devojcice i planiramo da im napravimo zajednicku sobu ali cesto vidjam slucajeve gde su bata i seka u istoj sobi i lepo se slazu.A i retko ko moze da priusti zasebnu sobu za svako dete user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
7.3.2015 17:43:14   
mila83
Mi planiramo da ih odvojimo,Mima krece u skolu ove jeseni,mozda onda sledeceg leta,kada i bata bude predskolac. Jedini kao problem koji imam sto je bata malo neuredan,pa Mimu to nervira,ona je navikla da sve sredi.Taman kad bude imao svoju sobu,morace biti urednijiuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
8.3.2015 16:51:27   
mali_mis
Dugo smo brat i ja bili u istoj sobi, uspavljivali se medjusobno (pricali dok nas vilica ne zaboli), bilo je bas lepo.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
8.3.2015 17:00:46   
mila83

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Dugo smo brat i ja bili u istoj sobi, uspavljivali se medjusobno (pricali dok nas vilica ne zaboli), bilo je bas lepo.


Takve stvari predstavljaju najlepse uspomene iz detinjstva user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
8.3.2015 17:55:18   
veselicaa
Mali misu,verovatno ste i sada bliski.Najlepse je kada se brat i sestra ili sestra i sestra lepo slazu,pogotovo kao odrasli

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
8.3.2015 17:56:52   
mali_mis
veselice, jesmo, ali se cesto desi da se posvadjamo, na svu srecu to kratko traje.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
8.3.2015 17:57:45   
veselicaa
Ko se svadja taj se voli user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
8.3.2015 19:05:40   
mila83
Steta sto samo ta vremena brzo prodju a tada nismo svesni koliko nam je bilo lepo <3 zato gledam sad moje klince u sobi i uzivam....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
11.3.2015 16:43:45   
Plavusa34
moj brat i ja delili smo sobu,iskreno po meni dok su mali nije vazno kasnije problem razlicito drustvo,navike,muzika....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 13:25:12   
vikiveki
Moji još spavaju zajedno,a imaju sobu ali neće da spavaju u njoj.Već sam pisala o tome ali eto prošlo je nekoliko meseci a situacija se nije promenila

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 20:09:18   
veselicaa
Viki ako nisi skroz sredila sobu pokusaj da ih navedes da je oni srede po svom ukusu,mozda ce im tada biti zanimljivije da budu u njoj.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 21:15:04   
vikiveki
Ma zajedno smo sve kupovali i sređivali,nego dečak neće bez mene a devojčica neće sama da bude u sobi,pa tako naokolo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 21:16:04   
veselicaa
Oni su izgleda bas vezani za tebe.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 21:21:15   
vikiveki
Najviše je vezan srednji sin,da mi je njega nekako da odvežem od sebeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 21:24:28   
mila83
Tebi je Viki bas zanimljivo user posted image
Moji su jos uvek u istoj sobi, i vole bas.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Brat i sestra u istoj sobi?
9.7.2015 21:39:52   
Bibilib
i moji su jos uvek sa nama u sobi,Aki je mali a Maki se plasi da spava sam....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here