|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
5.3.2012 22:59:05   
slavica.
Bubiiii!!! Sad bih ja tebi poslala onog smajlica sto grli,ili nekog sa poljupcem,ali ne merem,kuckam sa telefona ;) ali ti zamisli kao da jesam ;). Elem....i ja sam na potpuno isti nacin dospela kod doktora Borisa-bezeci od Stepanovke! Moram priznati da je ona bila jako ljubazna kada sam bila kod nje,ali se uspostavilo da i nije bas najstrucnija,davala mi je neku pogresnu terapiju (a pri tom mi nikakva terapija i nije bila potrebna). Veruj Hanna,ako krenes kod doktora Stojancica,vrlo brzo ces se opustiti. Ali ako bas insistiras,sigurna sam da kod Bozane ima mesta,upravo zato sto do sada vec dosta njih nije zadovoljno njom,pa prelaze kod drugih.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Preporučite ginekologa
5.3.2012 23:01:50   
bubulence
slavice evo tebi jedan user posted image . a da, primetila sam da kod nje nikada nema pacijenata, tacnije bude ih jako malo a kod borisa puno... mislim da to mnogo govori o samom dr... iako ja kod nje nisam nikada bila i ne znam kakva je

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Preporučite ginekologa
6.3.2012 14:46:27   
Hanna3
Dr. Stanisic je dr za adolescente, a ja sam dalkeo od toga. hehe Ne prima odrasle zene.U signalu su svi preobukirani, kod Stepanov necu sigurno posto sam jos istrazivala i niko je ne hvali bas. Nego da li znate nesto o dr. Gordani Radovanovic Ciric? Kakva je ona? user posted image Znaci da poludis,pre cu dobti na lutriji nego da nadjem ginekologa i zakazem pregled! Strasno... A jel znate dal kod dr. stojancica ima mesta? I kako to mogu proveriti?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Preporučite ginekologa
6.3.2012 14:49:47   
slavica.
Nazovi caal centar 4879 000,i oni ce ti reci

(odgovor članu Hanna3)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Preporučite ginekologa
6.3.2012 15:09:24   
jance
ja isto hvalim dr. stojancica na sva usta, ko najbolji prijatelj mi je. a promenila sam 3 ginekologa pre njega...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Preporučite ginekologa
12.3.2012 11:37:27   
ph_iva
Da li mozes na private da mi napises gde dr Stojanovic radi privatno? Pozz

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Preporučite ginekologa
16.3.2012 18:56:49   
Anoniman
Jel neko vodi trudnocu u Pasterovoj u DZ Savski Venac ?

(odgovor članu ph_iva)
  Direktna veza do poruke: 532
   RE: Preporučite ginekologa
16.3.2012 19:00:46   
Anoniman
Ja vodila kod Cvijanovićke.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 533
   RE: Preporučite ginekologa
16.3.2012 19:02:47   
Anoniman
Jel to preporuka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 534
   RE: Preporučite ginekologa
16.3.2012 19:08:01   
Anoniman
Jeste. Ok je. Nekad moraš da joj vadiš reči iz usta al sve što je pitaš će ti reći, ljubazna. Premda sam ja u suštini vodila trudnoću u Frontu, i kod nje dolazila jednom mesečno da me izmeri, premeri pritisak, zavede nalaze iz Fronta u karton, da papire za komisiju i sve što uz to ide. Pisala mi recepte i nikad mi ništa nije odbila.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 535
   RE: Preporučite ginekologa
16.3.2012 19:10:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Jeste. Ok je. Nekad moraš da joj vadiš reči iz usta al sve što je pitaš će ti reći, ljubazna. Premda sam ja u suštini vodila trudnoću u Frontu, i kod nje dolazila jednom mesečno da me izmeri, premeri pritisak, zavede nalaze iz Fronta u karton, da papire za komisiju i sve što uz to ide. Pisala mi recepte i nikad mi ništa nije odbila.


user posted image
Videcu u ponedeljak , hvala ti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 536
   RE: Preporučite ginekologa
16.3.2012 19:13:37   
Anoniman
Nema na čemu. Stvarno je bila uvek jako korektna sa mnom, i uvek mi sve što sam pitala lepo objasnila.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 537
   RE: Preporučite ginekologa
17.3.2012 3:27:15   
maksmin
Ribizlo, javi i ti kakva je. Upravo sam htela da pitam za preporuku za SV Pasterovu, posto treba tu da otvorim karton, juce kad sam bila nabrojali su mi dosta nekih imena, ali ni jedno nisam zapamtila user posted image , osim da su sve zene doktori. Ako jos neko ima preporuku za Pasterovu neka se javi, plz!!! pozz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Preporučite ginekologa
17.3.2012 12:24:13   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Hanna3

Dr. Stanisic je dr za adolescente, a ja sam dalkeo od toga. hehe Ne prima odrasle zene.U signalu su svi preobukirani, kod Stepanov necu sigurno posto sam jos istrazivala i niko je ne hvali bas. Nego da li znate nesto o dr. Gordani Radovanovic Ciric? Kakva je ona? user posted image Znaci da poludis,pre cu dobti na lutriji nego da nadjem ginekologa i zakazem pregled! Strasno... A jel znate dal kod dr. stojancica ima mesta? I kako to mogu proveriti?

user posted image i ja sam daleko od adolescenta a njen sam pacijent kao i moja mama ...Radovanoviceva je isto super ali je kod nje guzva

(odgovor članu Hanna3)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2012 18:36:00   
Nina 13
Drage dame, molim vas da mi preporucite dobrog ginekologa(za vodjenje trudnoce) u DZ Novi Beograd kod Merkatora. Hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2012 21:00:06   
Anoniman
Nina, ako je dr Knežević još tamo ona je super.

Ribizlo, šta uradi na Savskom vencu?

(odgovor članu Nina 13)
  Direktna veza do poruke: 541
   RE: Preporučite ginekologa
23.3.2012 21:39:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nina 13

Drage dame, molim vas da mi preporucite dobrog ginekologa(za vodjenje trudnoce) u DZ Novi Beograd kod Merkatora. Hvalauser posted image user posted image


Uh ja sam bas skoro imala problem u ovom dz kod doktorke Petkovic , pisala sam iznad ..
Gae , prebacila sam karton kod Dr Milivojević-Stojanović Biljane , pricacu ti zasto user posted image

Nisam jos stigla na pregled kod nje , morala bih s dvoje dece a to bas ne ide , bar ne prvi put . Ici cu cim mi izadje dragi iz bolnice , a to je mozda sad u utorak ..

(odgovor članu Nina 13)
  Direktna veza do poruke: 542
   RE: Preporučite ginekologa
2.4.2012 16:22:28   
Velika Mala
Sve preporuke za dr, Mileta Georgijevskog, radi u privatnoj ordinaciji u Smederevu. Ja išla kod njega i uverila se. user posted image A posle mene i gomila mojih drugarica, i sve zadovoljne.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Preporučite ginekologa
2.4.2012 16:26:31   
Lilla
E ja mog definitivno ne mogu preporuciti, dobila sam vrijeme tek 13. juna user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Velika Mala)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Preporučite ginekologa
19.5.2012 9:43:44   
Zemunka85
Nisam sigurna da ovo pitanje ide ovde, ali ne znam gde bih.

LM, rastrzana sam izmedju svog drzavnog i svog privatnog ginekologa. I po redosledu obavljanja stvari i savetima i SVIM!
Prelomila sam da nastavim samo kod privatnika. Moze li to?
Ko mi onda daje uput za porodiliste? Recepte za lekove? Uput za vadjenje krvi?

Roditelji pominju neki zakon od pre par god, da to mogu i privatnici, ali nismo sigurni.
Mora li se ici kod drzavnog makar zbog toga?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Preporučite ginekologa
19.5.2012 10:03:05   
mamamikka
prosle god je kod nas moralo, iako si npr. isao u opstu bolnicu doznake i sl. je davao samo dr iz dz. Tako sam i ja pocela na dve strane a zavrsila kod dr Babica u dz i ispostavilo se kao dobar izbor. Covek je sasvim korektan i sve objasni, sve proveri ali ti detaljise samo ako ga pitas- inace je cutljiv. Eto, SU, dr Babic user posted image

< Poruku je uredio mamamikka -- 19.5.2012 10:05:26 >


_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Preporučite ginekologa
19.5.2012 12:24:58   
Ana RR
Zemunka, ja sam trudnoću vodila kod privatnog lekara, u dom zdravlja sam išla po doznake za posao i uput za porodilište. Lekove sam kupovala. Možda bi ih dobila i na recept ali nisam nikada tražila. Uput za vađenje krvi sam uzimala kod svoje doktorke opšte prakse (u drugom domu zdravlja) ali ona nam je porodični prijatelj pa ne znam da li to može i inače.

Kod nas u DZ je od skoro uvedeno da ne rade kompletnu ks, tako npr. ne možeš proveriti šećer ako nisi dijabetičar.

Trebalo je od prošlog januara da bude usvojen zakon po kome će i privatni lekari moći da izdaju recepte, upute i otalu papirologiju (ja sam se baš radovala tome) ali na žalost do toga nije došlo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.5.2012 12:25:27 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Preporučite ginekologa
17.9.2012 23:03:53   
Anoniman
Trebaju mi preporuke za privatne ginekoloske ambulante gde bih stavila spiralu ? Da ne biram na eci peci pec

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 548
   RE: Preporučite ginekologa
17.9.2012 23:07:25   
Ana RR
Mogu ti preporučiti svoju dr, ako ti Banovo brdo nije daleko.

Ali bi morala da pozoveš i raspitaš se oko toga pošto ne znam detalje.


< Poruku je uredio Ana RR -- 17.9.2012 23:08:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Preporučite ginekologa
17.9.2012 23:10:17   
Anoniman
sve dolazi u obzir , pisi user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here