|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 15:16:04   
mtajcica83
Jeli zna mozda neko kakva je DR. Slavica Pesic..Radi u privatnoj klinici(da ne reklamiram) u BG..Hitno mi trebaju odgovori.Hvala puno

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 15:24:58   
Snelle
Ja stvarno nisam čula za nju. Ne znam da li moraš baš kod nje da ideš ali ako ti treba izvrstan ginekolog mogu da ti preporučim jednog.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 15:26:55   
Verolina
Evo ti Mtajcice, ko dva i dva DR Zoran Stankovic. Radi na NBGD. Ako si zainteresovana, posalji mi PP.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 15:49:05   
Snelle
Jel on u Institutu za majku i dete? Ako je to taj on je operisao moju Sanjicu, stvarno je vredan svake pohvale!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 18:33:14   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Snelle

Jel on u Institutu za majku i dete? Ako je to taj on je operisao moju Sanjicu, stvarno je vredan svake pohvale!

Jeste, on je. Najbolji i najtopliji doktor na svetu. Ne moze covek koji radi sa decom da bude los. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 19:04:04   
Sanjica26 RR
Fantastican dr. user posted image Sacuvao mi je jajnik a tumor mi je bas bio veliki. Kad sam izasla iz bolnice dao mi je njegov broj mobilnog ako mi bude zatrebao. Broj mi se izbrisao jer mi se mobilni pokvario. Sad kad je trebalo Teodoru da vodimo na Institut uputili su me kod njega. Nismo ga tamo zatekli jer je bio na odmoru.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 19:22:48   
Verolina
Sta je bilo Teodori?user posted image
On je divan, ali je pre svega strucan.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 19:27:53   
Sanjica26 RR
Ima drugaciju fizionomiju himena, a ovi dr ovde napisali da ima neku vrstu tumora.user posted image Zivi nismo bili. Posto on nije bio tu primila nas je dr Sedlecki. Cim ju je pregledala pocela je da se krsti.

A sto se tice dr Stankovic boljeg nisam srela. Kad budes u prilici posalji mi njegov broj. Mogla bi na jedan pregled kod njega.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 15.12.2012 19:29:06 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2012 19:40:41   
Verolina
Poslacu ti na PP.

Da. Katarina Sedlecki radi sa njim u DAGS-u. Bitno je da je sve ok sa maleckom.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Preporučite ginekologa
4.1.2013 10:43:49   
bubica_mala
Devojke preporučite mi dobrog ginekologa u Domu Zdravlja u Novom Sadu...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Preporučite ginekologa
4.1.2013 10:52:52   
bojanica7
bubice, mala, pogledaj prethodne stranice... imas dosta preddloga. u kom delu grada si?
ja sam preporucila borisa stojancica u domu zdravlja kod dunavskog parka. a izabrala sam ga bas zato sto su ga ovde devojkice bas hvalileuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bubica_mala)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Preporučite ginekologa
4.1.2013 11:18:33   
bubica_mala
Sasvim mi je svejedno u kom delu grada je, išla bih gde god treba samo da je normalan ginekolog... Isla sam kod dr Božane Stepanov, i bila mi je ok, medjutim kad mi je najviše trebala, kad sam imala sto pitanja, ona me je iskulirala, kao žuri i nije htela pošteno ni da me sasluša...baš sam poludela bila, pa bih sad da idem kod nekog ko će imati makar malo strpljenja... Nekako sam uvek više preferirala ženskog ginekologa, iskreno nikad nisam ni bila kod muškarca...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Preporučite ginekologa
4.1.2013 12:10:58   
bojanica7
ja upravo suprotno, posle dva sjajna muska ginekologa, ne mogu sebe da zamislim da idem kod zene user posted image user posted image

kazem ti, pogledaj prethodnih nekoliko stranica, naci ces sigurno nekog zenskog ginekologa kog su nase forumasice hvalileuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bubica_mala)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Preporučite ginekologa
14.1.2013 21:14:37   
ivana1403
dr slavica pesic je dobar ginekolog, ja sam trudnocu vodila u njenoj ordinaciji, doduse kod moje dr iz doma zdravlja koja tamo radi, dr slavica mi je radila ekspertski ultra zvuk, a posle trudnoce sam pregledala i grudi kod nje. izuzetno su strucni, saradjuju sa odlicnim strucnjacima... tako da je njena ordinacija za svaku peporuku.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Preporučite ginekologa
21.1.2013 18:41:49   
Duskan
Dr Tomislav Ugarkovic dom zdravlja, zmaj ognjena vuka novi sad
Preporucila bih dr ugarkovica, kao strucnog i posvecenog, imala sam problema sa ovulacijom, pa mi je radio stimulaciju novim preparataom klomifenom, zatrudnela sam posle 2 godine lutanja po drugim ambulantama. Samo reci pohvale za njega! :) :)

(odgovor članu ivana1403)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Preporučite ginekologa
21.1.2013 22:23:13   
bojanica7
joj, ajd da cujem da neko hvali i ugarkovica. ozbiljno! drago mi je.user posted image ja samop cujem da BIO super, al da mu se taaako ne radi otkako je omatorio. moja drugarica privatno vodi trudnocu a kod njega samo papirologiju i suepr se ispricaju, ali ovako od zena koje su mu pacijentkinje sam cula samo da je nezainteresovan potpuno...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Duskan)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Preporučite ginekologa
6.2.2013 21:50:39   
Šiva lingam
Zna li neko da li doktor Predrag Đurović radi privatno i gde mu je ordenicaja? HITNO JE!!!

(odgovor članu ivana1403)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Preporučite ginekologa
19.2.2013 16:00:15   
Agapi01
Cao svima!Vodim trudnocu kod dr Fadil Canovica u DZ Zemun u Zemun Polju!To je i najbolji ginekolog za kog sam cula i kog sam imala!Strucan a zna svakog pacijenta!Posveti ti maksimalnu paznju i vreme!A ne kao sto sam nailazila ranije na lekare samo da te otkace.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Preporučite ginekologa
22.2.2013 23:23:38   
tumbe
ono što bih sa sigurnošću preporučila svima, a na osnovu sopstvenog iskustva je profesor darko plećaš. radi na gaku i načelnik je odeljena za kontrolu fertiliteta. čovek je izuzetan i kao stručnjak, ali i kao osoba, što se danas retko sreće. uostalom, čitav tim lekara na tom odeljenju je izuzetan!

< Poruku je uredio Ana RR -- 23.2.2013 0:33:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Preporučite ginekologa
23.2.2013 21:31:34   
Cecana
Bas neverovatno da neko hvali Ugarkovica, meni je rekao da se molim Bogu i onako odokativnom metodom je zakljucio da ne mogu da zatrudnim zato sto je muz neplodanuser posted image

(odgovor članu tumbe)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Preporučite ginekologa
26.2.2013 7:59:57   
mali_mis
Dr. Dragan Lugonjic - nezan, prijatan

A drzavno, bih kod dr. Savin, cisto za upute. Nadam se da nije bas velika guzva.

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Preporučite ginekologa
2.3.2013 22:41:05   
tumbe
Hej,Debeljuco, tvoj komentar me je obradovao, i ja imam divno iskustvo vezano za odeljenje kontrole fertiliteta u Višegrarskoj. Od srca svima preporučujem Dr Plećaša, Snežanu plešinac i sve ostale sa tog odeljenja!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.3.2013 13:18:33 >

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Preporučite ginekologa
3.3.2013 13:19:19   
Ana RR
Tumbe, molila bih te da ne pišeš ceo post boldovanim slovima pošto je to protiv pravila foruma.

Hvala


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tumbe)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Preporučite ginekologa
3.3.2013 13:24:53   
Sanja90
Da li moze neko da mi preporuci ginekologa u Domu Zdravlja-Zvezdara kod Cvetkove pijace koji ce mi samo voditi trudnocu,jer cu se poradjati u Visegradskoj. Cula sam za nekog dr.Smiljanica i dr.Tanja (uh zaboravila sam prezime...valjda Zdravovic). Ako zna neko nekog dr.koji zaista radi svoj posao molim da mi javi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Preporučite ginekologa
3.3.2013 17:19:08   
lesica
Sanja,ja mogu da ti preporučim moju dr Milosavljević u domu zdravlja Mirijevo,ako ti nije daleko user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here