|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
18.5.2009 11:31:26   
Anoniman
Jacoooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image Chekam odgovor....gde nadje taj sheshiritj?user posted image

Ja danas kupila neki roze sheshiric kod kineza za 250 din....ali ja bi vetjiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kupaći kostimi
2.6.2009 20:23:05   
Anoniman
hahahah....pazite sad ovo  user posted image user posted image user posted image user posted image

Kostimi modne kuće "Kiniki" izrađeni su od "magičnog" materijala koji potpuno propušta Sunčeve zrake, i omogućava savršeno sunčanje.

Kolekcija "Tan through" sašivena je od jedinstvene mikromrežaste tkanine, koja propušta više od 80 odsto Sunčevih zraka. Iz perspektive svetlosti, ovakav kupaći kostim je potpuno providan, ali ljudskom oku nije.

Kostimi su uglavnom dezenirani animal printom i apstraktnim šarama, koje dodatno odvraćaju pažnju oku.

U prevodu, ako obučete "Kiniki" kostim, nećete izgledati kao da ste goli na plaži.

Kolekcija obuhvata i ženske kupaće kostime iz jednog i dva dela, kao i muške kupaće gaće i šorceve, marame...

Pošto ovaj kostim bukvalno propušta Sunce, ne predstavlja nikakvu zaštitu od štetnih UV zraka, pa je potrebno dobro se namazati zaštitnom kremom sa visokim faktorom ispod kupaćeg.

(MONDO)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kupaći kostimi
2.6.2009 22:13:33   
stsanja
Samo dvodelni,imam im puuuuuno,ne znam im broj.Pored toga sto ih uvozimo(imam sve modele i boje) kupujem svake sezone nekoliko novih.Boje ,sve.Nakit inace ne volim,ali karike,narukvica na nozi i prsten na noznim prsicima je od srebra,pirsing..To uvek imam svakako

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kupaći kostimi
2.6.2009 22:16:28   
stsanja
ps. sesire sam videla u Bazaru,N.Sadu,ima vise prodavnica sa sesiricima i ima ih u svim bojama

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kupaći kostimi
3.6.2009 20:45:03   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Jacaca

Ovo sam ja na putu ka plazi, ako nije ova varijanta slicno tome u drugim bojamauser posted image user posted image

a kupaci je ispod ne bih bas i tu sliku da saljemuser posted image user posted image user posted image user posted image  volim dvodelne ali nosim po nekada i jednodelne ima ih jako dobrih jedva da nesto prekriju.



Jao, ciiiklamaaaa, mmmmm...... 
Kako volim i ciklama boju, i šešire, i bikini ....

Jacika, dobra si ti mačkica user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kupaći kostimi
3.6.2009 20:49:08   
ljubičica
Ja volim bikini da nosim! Nemam neke grudi da padneš u nesvest, ali ništa im ne fali user posted image
Volim šešire, ali nekako mi nikad nije palo na pamet da ja nosim neki, uvek mi se više dopadalo da ih vidim na nekom drugom, ali ovog leta će mi šeširi biti neizistavni komad na moru. Torbu ne kombinujem sa kupaćim, jer je ja ni ne nosim, mm je nosi jer je uglavnom teška par kg pa da se ne iskilavim user posted image
imam 4-5 kupaćih, ali nameravam da dokupim još koji i za ovu godinu i JEDVA ČEKAM DA IDEM  NA MOOOOOOOOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:39:58   
Jeca*
Ove godine odlučih da pored gomile dvodelnih kupaćih koje imam ipak nabavim i jedan jednodelni. Evo slikala sam sliku na kutiji, nadam se da se vidi štogod. Naravno i marama ide uz kupaći. Super stoji user posted image

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:43:14   
Anoniman
super je jeco ...gdje si uzela ...kontam da nije lisca ili tako neka radnja ?!

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:48:35   
Jeca*
E, marka je Grimaldi...ja nikad cula, a vidim kad se otkuca na netu nadje se ponesto..
nisam ga bas jeftino platila...6000,00, mada sam posle u jednoj radnji na Bulevaru nasla identican za 8500,00 user posted image ima i crni i narandzasti, ali ovaj mi je bio najlepsi

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:49:36   
Anoniman
Ima li neko ideju kako da od gornjeg dela koji je skroz na vezanje (onaj sa trouglicima) napravim neki koji se ne veze oko vrata...??? user posted image ja sam izvezala nekako....pa je sad onaj deo koji ide ispod grudi...sa strane...skoro ispod pazuha...a ono shto se veze oko vrata...veze se izmedju grudi....a li to je jako nezgodno za plazu...i jako nestabilno.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:54:50   
Anoniman
Svi kupaći kostimi sa trouglićima se vezuju oko vrata!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:55:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

E, marka je Grimaldi...ja nikad cula, a vidim kad se otkuca na netu nadje se ponesto..
nisam ga bas jeftino platila...6000,00, mada sam posle u jednoj radnji na Bulevaru nasla identican za 8500,00 user posted image ima i crni i narandzasti, ali ovaj mi je bio najlepsi


hvala Jeco ...ista sam ti nikad čula user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa jeste poskup...al jbg ja nikad i nisam platila kupaći ispod 40 eura uvijek preko

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 14:59:59   
Anoniman
Ma znam...al ja hotju taj da prepravim da ga vezem samo na ledjima...

Imam jedno 7-8 kupatjih sa tim trouglicima...mogu jedan da prepravim.... jer onaj shto izgleda kao grudnjak, sa korpicama ne mogu da prepravljam...
Htela sam da kupim ovakav kupaci....ali nema ni jedan gde je donji deo na vezanje...a meni je to potrebno da mogu da podesim...poshto chesto shetam sa kilazom...
user posted image

Znachi ovakav gornji deo mi treba...kako da ga napravim? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:02:15   
Anoniman
Iz trouglića ne možeš napraviti ovo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:05:45   
Anoniman
Uf....ne kontash me...user posted image

Ne bih da napravim bash ovakav...znam da je nemogutje.... znachi cilj mi je da se kupaci ne veze oko vrata...E sad ako si chitala par poruka pre....napisala sam da sam napravila od trouglica kupaci koji se ne veze oko vrata....ali da nije stabilan....tj onaj deo koji se namrska ispod grudi kad mi se namrska sa strane....spada mi kupaci...pa neznam kako da fiksiram to da se ne nabere.... hm....probatju da zashijem nekako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:08:35   
Anoniman
Evo....vidi ovu sliku....

user posted image

Moj ovako izgleda od napred....znachi veze se izmedju grudi....ali onaj deo sa strane neznam kako da fiksiram da ostane tako rashiren....da se ne nabere...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:08:48   
Anoniman
Pročitala sam taj tvoj post i ništa nisam razumela. Pročitala sam i sada ovo - i opet ne razumem. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:10:51   
Anoniman
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

tu se ubacuju one čvrste žice (vertikalno, ispod pazuha)! Odi u prodavnicu kupaćih, i pogledaj kako je rešeno.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 24.7.2009 15:11:51 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:12:00   
Anoniman
E jbga.... neznam kako drugachije da objasnim...user posted image A mrzi me da slikam...kad napravim shta sam zamislila...postavitju sliku...user posted image

EDIT: E...to....te zice mi trebaju...user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Smeshkica -- 24.7.2009 15:14:51 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:17:16   
magnetic
Mozda bi mogla staviti onu gumu sto se lepi za kozu,kao kod onih carapa sa cipkom do butina

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:19:20   
Jeca*
a mozda kod kineza da kupis ceo kupaci kakav ti treba. Ja sam na Skijatosu kupaci koji se dole vezuje na bokovima, a gornji deo je samo traka, ravan bez bretelica i sl. platipa 10-ak evra, jednobojan narandžast.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kupaći kostimi
24.7.2009 15:24:30   
Anoniman
Joj...pretrazila sam celu suboticu....i na kraju kod kineza za 300 dinara kupila kupaci koji je gornji deo na trouglice, a donji na vezanje... ali nigde ne mogu da nadjem takav gornji deo kakav mi treba a da je donji na vezanje...

Pokushatju i sutra na buvljaku...pa bar da se boja slaze sa nekim koji vetj imam...pa tju od 2 napraviti jedan user posted image user posted image user posted image

Inache...imala sam nekad davno ovakav kupaci...ali je jako stari bio...a poshto je bio zuti....em se rastegao...em se providio...i morala sam da ga bacim....user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kupaći kostimi
4.8.2009 20:18:44   
Anoniman
Uspela sam i da napravim od trouglica kupaci kakav sam zelela...a i kupila sam 2 takva kod kineza...s tim da sam ih malo prepravila user posted image I svi su preziveli kupanje...tako da je sve ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kupaći kostimi
4.8.2009 20:53:18   
nina83
Ja obozavam bikini. Svidja mi se retro stil i uvek biram dezen u tom fazonu. Women secret ima uvek lepe modele i svidja mi se sto prodaju odvojeno gornje i donje delove pa mozes da nadjes velicinu a i da kombinujes dezeneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 12:39:24   
Anoniman
Dakle, kupila sam kupaći u Woman Secreat-u. Kupaći uz identičnu haljinicu!

Ne mogu u kancu da prostirem kupaći po stolu i slikam vam model, ali sam izvukla parče i slikala vam makar dezen da vidite. user posted image

Evo ga:

user posted image

(odgovor članu nina83)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA Rose Touch sa organskom ružinom vodicom
Beograd, jul 2021. - Ruža je poznata kao kraljica cveća, simbol lepote i znak ljubavi. Međutim, ona ima i dugu tradiciju...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here