|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manastir Koporin
10.4.2014 15:40:19   
superm
Svakome bih preporucila da obidje ovo Sveto mesto. Kada mi ponestane dusevnog mira, i kada mi treba dodatne snage, ja odem u manastir Koporin. Zahvaljujuci veri u ovo Sveto mesto, dobila sam svoje prvo dete.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Nene11)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Manastir Koporin
6.1.2015 13:29:57   
tadej
Nova sam, učlanila sam se samo da vam svima ovdje posvjedočim Božju ljubav i snagu molitve koja je izmoljena u manastiru Koporin. Imam 40 g. u braku 2 godine, nalazi hormona su mi bili već za predmenopauzu, (AMH, govori za rezerve jajnih ćelija 1,5 pmol-jajnici skoro pred gašenjem), doktor mi je objasnio da su mi i to samo uz vantjelesnu oplodnju šanse za trudnoću po svjetskoj statistici 7 %. U 9. mj. par dana prije samog postupka vantjelesne nazvala sam manastir Koporin (dobila nakon bezbroj pokušavanja, najbolje je zvati u rane večernje sate) i razgovarala sa monahinjom Ninom (čini mi se da se tako zvala), zamolila sam je da se pomole za mog muža i mene i našu plodnost, rekla sam da me čeka postupak i da nismo iz Srbije te ne možemo lično doći u manastir. Monahinja mi je blagim, smirujućim glasom obećala da ce se sestre moliti za nas. U 9. mj. IVF postupak nije uspio ali sam odmah u 10. mj. ostala prirodno trudna i sad je već 14 sedmica.  Bog je velik, hvala Mu uvijeke. Hvala sestrama na njihovoj molitvi, obećala sam im jednom doći i nadam se da cu to ispuniti. Želim vam svima ovdje sretan Badnji dan i sutrašnji Božić, i poduzmite sve sto medicina kaže, ali i dušom se borite za svoju bebicu-molite, postite i vjerujte u Božje čudo.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Manastir Koporin
6.1.2015 14:47:18   
bubulence
divno! svu srecu ti zelim!
suoerm a gde se nalazi manastir?

(odgovor članu tadej)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Manastir Koporin
6.1.2015 14:51:46   
Torbica
user posted image Slava Bogu! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Manastir Koporin
6.1.2015 15:55:29   
Anoniman
slava Bogu!
bubi, manastir je blizu smederevke palanke. par km pre palanke, kada se ide starim putem, preko race. mi uvek svratimo kada idemo kod kumova u sm. palanku.
predivan je!! user posted image

(odgovor članu Torbica)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Manastir Koporin
6.1.2015 22:23:08   
superm
TADEJ, znam za price slicne tvojoj. Mati Nina je..., ne znam kako bih je opisala... Uzivaj u trudnoci!
Hvala Bogu na svetinji kao sto je manastir Koporin!
Macaki, dobro si objasnila put do manastira.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Manastir Koporin
18.1.2015 22:49:37   
superm
Bila sam, tj, smo, porodično u Manastiru Koporin. Inace, barem dva puta godisnje posetimo ovo divno, Sveto mesto.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Manastir Koporin
18.1.2015 22:52:49   
Torbica
user posted image user posted image seti se i nas u molitvi draga!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Manastir Koporin
18.1.2015 23:16:33   
superm
Setim se svih dobrih ljudi koji mi nesto znace.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 22:28:18   
marinchica
Pozdrav svima! Pokusacu sto krace da opisem sta nam se desilo. Koleginica s posla mi je preporucila manastir Koporin jer je njena snaja posle 11 godina ostala u drugom stanju ubrzo nakon posete manastiru. Pogledala sam na internetu, i nasla da se molitva cita samo radnima danima, spremila se i danas otisla s muzem. Tamo je bila mati Nina koja je pricala vec s jednim parom. Pozelela sam joj dobar dan i pitala da li bi nam ocitala molitvu za porod. Rekla je da se molitve za porod citaju nedeljom posle liturgije i pitala me ko mi je to rekao da moze da se cita radnim danima, ali da udjemo u manastir i pomolimo se, pa cemo videti sa svestenikom Nikonom.
Obzirom da sam mesecima pokusavala da odem i nikako nisam uspevala, stalno bi se nesto isprecilo, i da skoro 3 god ne dobijamo bebu, rastuzila sam se, a kako smo se priblizili manastiru, pocela sam vec da placem. Vreme je bilo lose, pred kisu i tad vec nikog nije bilo u manastiru. Bili smo sami i molili smo se pored mostiju sv Stefana. Izasli, zapalili svece pored manastira. Spojili se nebo i zemlja, lije kao iz kabla, grmi, toliko da smo docekali da nam svece skroz izgore unutra. Zatim smo bili u prodavnici pored, kupili ikonu, i krenemo da vidimo mozemo li da ih privolimo sad da nam se ocita molitva. Tad je zvonilo za rucak, i svi su usli unutra, jedino je jedna zena izasla i rekla nam da se prosetamo dok rucaju pa da sednemo sa svestenikom. Vec drugi put bezuspesno znaci trazimo molitvu, ali ja ne odustajem. Nista, odemo mi do izvora po sad vec slabijoj kisi, jos pola sata sacekamo, i vratimo se. Posalju nas kod zene koja je radila u prodavnici manastira...kaze ona-Svestenik je otisao na odmor pred liturgiju u 17h, nece mi danas ocitati. E tad sam pukla i rekla joj nasu muku, placem kao kisa, glas sam izgubila. Pokusavala ona da me smiri, pa se i sama rasplakala, dosla jos jedna zena iz manastira, rasplakah ja i nju i nas sve, ridam i molim za molitvu. Moj muz stoji i trepce, nas tri placemo. Pokusavale su da me smire, ali sam toliko bila ocajna da sam jos vise plakala.
Na kraju je monahinja otisla i pozvala svestenika. Stvarno, ustade on i dodje, gleda me covek, ja se sva nadula od suza. Nasmeja se i kaze da se smirim, kako u takvom stanju da mi cita molitvu. Uvede nas u manastir, postavi pored mostiju i uze da cita. Stojim ja, pisnula nisam, a suze mi samo liju. Oko pola sata je citao molitvu, ali posle deset minuta, sasvim neocekivano, usla su deca sa rekreativnom nastavom.
E to je bio neverovatan osecaj! Nas troje i tridesetak dece iza nas, usla su i sva su cutala i molila se s nama. Kako su bili mirni, divni, kao sam Bog da ih je poslao. Ne znam kako da opisem to, kao da ce dusa od srece da mi iskoci iz grudi, sto mi je Bog uslisio molbe, i na kraju sam dozivela ne da nama dvoma ocita se molitva za porod, vec se toliki broj dece zajedno s nama pomolio, svima im zdravlje i srecu doneo. Nikad necu zaboraviti danasnji dan, toliko sam pod jakim utiskom!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 22:37:29   
superm
Draga, svako dobro ti zelim. Veruj i bice!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 22:42:42   
Maraj
Marinchice rasplaka me.... zelim ti draga da ti Bog uslisi molitve i da se uskoro ostvaris u ulozi majke. Ja sam bila u crkvi Svete Petke na Kalemegdanu i taj mesec sam zatrudnela nakon 5-6 godina pokusavanja. Veruj draga i rezultati su tu user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 25.5.2015 22:43:59 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 22:44:35   
World
sva sam se najezila... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 23:21:44   
jekiki
Marinchice prelepa prica i ja se najezih, zelim ti svu srecu i da ti se zelja ispuni user posted image
Davno sam otvorila ovu temu, ali za sve ove godine jos nisam poset_ila ovaj manastir, nadam se da ove godine hocu.
Maraj jos slicnosti kod nas dve, i ja idem u crkvu Sv. Petke par puta godisnje kad god mogu, bila sam sa mm pre tri nedelje bas, obicno idem petkom, a tu sam i krstena user posted image

< Poruku je uredio jekiki -- 25.5.2015 23:35:54 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 23:25:00   
nata11
user posted image Prelepo, da ti se uslise molitve

_____________________________





(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Manastir Koporin
25.5.2015 23:35:29   
jess021
Marincice, divno.
Da ti se sto pre uslise molitve.
Ja sam pre ove vto isla u manastir u Beocinu da trazim blagoslov i blagoslovena sam, Hvala Bogu. Tu sam se, svojevremeno i krstila.
Proslu nedelju smo bili opet, predivan osecaj.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Manastir Koporin
26.5.2015 11:41:28   
marinchica
Hvala vam drage moje na lepim recima. user posted image
Ko nije jos bio u tom manastiru, preporucujem da ode. verovatno su vikendom guzve. kad smo mi bili, nikog nije bilo skoro. U grcu smo, iscekivanju, nije lose za coveka da se i isplace ako mu dodje, pomoli, i nadje malo mira u dusi i glavi. A nadje se, takav mir, tisina, doslo mi je da sedim jos satima tamo.
.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Manastir Koporin
26.5.2015 11:56:18   
degu
Marinchice prosto je iz tebe tamo krenula bujica osećanja, sigurno je i to s razlogom. Veruj i daće Bog user posted image Ja nisam bila u manastire, al molim se Bogu redovno. I moja devojčica je čudo koje je došlo posle 5 godina čekanja, prirodnim putem pred vto user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Manastir Koporin
3.6.2015 14:00:31   
marija vlada
Citajuci tekstove na forumu,sad vidim da pise da se molitva te cita nedeljom samo,te ne cita nedeljom samo.Zamolila bi nekog da mi tacno napise,jer bi isla sa suprugom sutra do manastira pa sad sam skroz zbunjena,jer se ni jedna prica ne poklapa. Hvala unapred a broj manastira nisam nigde nasla,ovaj sto ima nije u funkciji

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Manastir Koporin
4.6.2015 15:37:55   
imperial
Mi smo bili par puta i uvek nedeljom,tako da ti nemogu reci da li se i ostalim danima cita molitva,za nedelju smo sigurno,lepo je mnogo,moja preporuka je i DJunis...

(odgovor članu marija vlada)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Manastir Koporin
4.6.2015 15:40:19   
imperial
Molitve se takodje ne citaju u postu,a 8-og juna pocinje post....

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Manastir Koporin
4.6.2015 16:48:49   
eca89
Marinchice, resplaka meuser posted image , su srecu ti želim!

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Manastir Koporin
12.6.2015 22:41:53   
sunce86
I mene je rasplakala ova prica. Ja sam u braku 2 godine i nemamo jos dece. Zelim da odem do manastira, ali nisam sigurna da li se molitve citaju za vreme posta ili bolje da odemo kad prodje post?

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Manastir Koporin
13.6.2015 16:31:07   
Maraj
Verujem da ima telefon manastira na internetu. Pozovi i pitaj. Tako je najbolje. Srecno

(odgovor članu sunce86)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Manastir Koporin
13.6.2015 23:09:55   
Sanjica26 RR
Imam ja broj manastira. Ako neko zeli nek mi pise u pp, jer ne znam da li sme ovde javno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here