|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:19:00   
bebać
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Joj lu, krivo si shvatila. Naravno da ćeš mu reći i za kondom i za svašta drugo, ali mislim da je odnos mame i ćerke mnogo intimniji nego odnos mame i sina. Pobogu, i ja imam sina, i najviše na svetu bih volela da sa njim imala odnos kao moja mama sa mnom, ali gledam, mama je isto gajila i mene i brata, pa se ipak vidi razlika u njihovom i našem odnosu.



Tasho ne slažem se sa tobom,tona je primjera da mama i kćerka uopšte ne maju tako blizak osnos,evo ja prva(na stranu,mi smo ok,vidjamo se,čujemo se)ali nikad nisam ostvarila taj odnos da se ja njoj jadikujem kad me ostavio prvi momak...jednostavno to sam pričala drugaricama...a masu primjera znam gdje su sinovi toliko bliski sa mamom da joj dozvoljavaju da im kupuje garderobu pa čak i ako imaju 25 godina,i dan danas ih vidim na ručku sa mamom i šopingu.Pa neka su mamini sinovi,šta!I ne želim vjerovat u to da Sergej kad poraste neće biti samnom dovoljno blizak da ja i on se  družimo i idemo na ručak i šoping...Ma ljubi ga mama njegova!Evo već mi se ta misao dopada,samo kad pomislim na nju...i trudit ću se da to tako i bude


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:21:24   
Anoniman
Nisi mico.

I ja sa Lukom za sada pričam o svemu. Retko ga štitim od bilo čega. Juče smo recimo bili kod Lenke u bolnici, nisam ga sklanjala kao jao igla u ruci... sve mu je objašnjeno: sekli su joj stomak, jer ju je boleo, zašili, kao što su i mami sekli kada su tebe vadili. bla bla. Sve u svemu, za sada sam mu sve rekla onako kako jeste. I mislim da je to dobra osnova. Trudiću se da tako nastavim, mada primer koji dobija od stričeva, neće biti baš valjan po tom pitanju. Videćemo šta će biti. MM je mnogo odgovoran po pitanju takvih stvari, veoma često ide da razgovara sa svojim najmlađim bratom (13god mlađim od njega), znači, nema problem u komunikaciji. Uglavnom, volela bih da Luka jednog dana sa mnom može da priča kao ja sa mojom mamom, ali u principu ne bih imala ništa protiv ni da te razgovore obavlja sa tatom. Bitno mi je samo da sa nekim od nas dvoje može da priča o svemu.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.4.2009 11:22:47 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:26:31   
Lu
Tema se trebala zvati roditelji,mama i tata a ne drugovi!
U biti slažem se s teorijom da roditelj prije svega treba biti roditelj a  pored toga i prijatelj,to bi bio neki idealan odnos za mene.

Jako,jako mi se sviđa Afroditin primjer,bravo mama-prijateljiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:26:52   
bebać
A eto vidiš Tasho,ja sam taj tip da bi se uvrijedila ako bi on ostvario prisniji' odnos sa mužem nego sa mnom,jednostavno želim da sa njim budem bliska skroz i on sa mnom,pa čak šta više nego njih dvojica....ne znam kkao bi uživotu podnijela bilo koju 'razdvojenost' mene i Sergeja....zato što je on meni sve...i zato što ja i on smo skupa od početka,od kako je došao na svijet..više nego ja i moj m!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:29:13   
Anoniman
Nemoj da se ljutiš bebać, ali meni je to sebično sa tvoje strane.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:39:14   
bebać
Pa znam,ali eto....znam ja da sam sebična..ja ti punoooooooo puno volim sebe a ispred sebe svoje dijete!I jednog dana kad bi on ipak 'postupio' drugačije,nadovezujem s ena svoj prethodni post ja bih prihvatila...ali bi mi teško palo,a ne znam šta život nosi....to preističe uz toga zato što je meni moje dijete sve...je** muža,uvijek se može zamijenit!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.4.2009 11:42:22 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
29.4.2009 11:42:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:43:26   
Anoniman
I ne treba da budemo uključeni.

Naime, bićemo, ali minimalno, jer, samo mućnimo glavom, koliko pljujemo svoje svekrve, a mi što imamo mušku decu - bićemo svekrve.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:43:50   
bebać
Znam Gagi,naću ja neku novu zanimacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al moj Sergej će i dalje ostat moj Sergej i učestvovat ću u njegovom životu!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
29.4.2009 11:44:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
29.4.2009 11:45:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:48:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Znam Tasho i treba pustiti dijete da ide svojim putem.Samo sto cu ja biti punicauser posted image user posted image user posted image


Ti ćeš gagi biti super. Uglavnom muževi vole tašte.

A tvoja snaja bebać... nadrljala je! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:48:52   
Sneža
Ja opet negde mislim da kako imate razvijen odnos sa svojim mužem,znači pričate o svemu,lepo i normalno funkcionišete,to dete pamti od malih nogu,i za njega normalna i iskrena komunikacija postaje opšteprihvatljiva stvar.A izričito ne volim kada vidim da mame preteruju u odnosima sa svojom decom,hoću reći da ga guše,pa pitaju za svaku sitnicu,pokušavaju svoje stavove da utuve detetu u glavu,bez da on sam donese zaključak o nekim stvarima,naravno opet detetu treba dati neke smernice,ali u normalnim količinama.Ne znam da li sam dobro objasnila šta mislimuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 38
   [Obrisana poruka]
29.4.2009 11:49:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:55:38   
Anoniman
Dete će porasti i imati svoj život KLIK

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:56:09   
bebać
A tvoja snaja bebać... nadrljala je! user posted image


Ma tasho,neću biti toliko stroga...ukoliko je moj sin bude volio i ona bude vrijedna te ljubavi ja ču je voljet još više,ukoliko bude neka hm....vidjet ću šta ću da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image neka je meni moj sin živ i zdrav!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:58:06   
Modessty
Joj što je meni grozno kad vidim muškarca koji se mami drži za suknju! user posted image Pri ovome mislim na onog koji kako je neka od vas navela priča sve mami, pa i ginekološke probleme svoje žene!!!! FUJ! user posted image Ja bi mog muža zadavila kad bi on svojoj mami pričao o našim intimnim stvarima!!!!! Razumem ja bliskost tipa da se mami može požaliti za stvari koje ga muče u životu, ali to ne može biti baš sve!
Izvinite ako zvuči grubo, ali ovo ja sad pišem kroz oči žene čiji je muž sin jedinac i koja ima veeeeeliki muku da svoj bračni život održi intimnim pored posesivne svekrve.
Neznam kakava ću ja da budem, ali se nadam da neću biti sebična i posesivna kako neke majke koje sam imala prilike da vidim. Ja imam sreće što je moj muž ipak samostalan i vrlo realan čovek pa se ne drži mami za suknju. (kod nas je problem što finansijski nismo u mogućnosti da živom sami, bar trenutno)
Ne radi se tu samo o sinovima. I ćerke mogu imati veeelike probleme sa posesvinim majkama. Imam takav primer u liku moje drugarice iz detinjstva.

Elem, nemojte se ljutiti na mene, ali vaša deca treba da nauče od vas kako da budu samostalni i da kroz život idu podignute glave. Uz sve to treba uvek da znaju da se na vas mogu osloniti kad im zatreba. Ja sam na tim stvarima zahvalna mojim roditeljima! A najviše mojoj mami!user posted image

Sad nešto razmišljam, stvarno je bre teško biti roditelj!!!!!!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 11:59:59   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bebać

Ma tasho,neću biti toliko stroga...ukoliko je moj sin bude volio i ona bude vrijedna te ljubavi ja ču je voljet još više,ukoliko bude neka hm....vidjet ću šta ću da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image neka je meni moj sin živ i zdrav!



Moram da te pitam, a ko će da proceni da li je ta žena vredna ljubavi ili ne? I koji je kriterijum procene? Šta ako ona njega voli mnogo, mnogo a tebi se na primer ne dopadne kako izgleda ili zato što ti ne dozvoljava upliv u njihov bračni život?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 12:00:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja opet negde mislim da kako imate razvijen odnos sa svojim mužem,znači pričate o svemu,lepo i normalno funkcionišete,to dete pamti od malih nogu,i za njega normalna i iskrena komunikacija postaje opšteprihvatljiva stvar.A izričito ne volim kada vidim da mame preteruju u odnosima sa svojom decom,hoću reći da ga guše,pa pitaju za svaku sitnicu,pokušavaju svoje stavove da utuve detetu u glavu,bez da on sam donese zaključak o nekim stvarima,naravno opet detetu treba dati neke smernice,ali u normalnim količinama.Ne znam da li sam dobro objasnila šta mislimuser posted image

Ja sam te potpuno razumjela,samo ne znam da li si mislila na nekog ovdje konkretno,nije ni bitno i ako jesiuser posted image
Ja mogu reći da nisam pasivna majka,naprotiv shvatila sam da je vrijeme da se ja i moj sin navikavamo na razdvajanje i on na osamostaljivanje,on je u vrtiću od dvije godine jer smatram da treba da se druži s vršnjacima i da se izbori za svoje mjesto u društvu.
A moja ljubav prema njemu će prije svega biti usmjerena na povjerenje i na tome će se bazirati naš odnos,što ne znači da očekujem od njega da mi govori koliko je puta danas masturbirao.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 12:01:31   
Anoniman
Mod, tu diskusiju sam prebacila u drugu temu. Kopiraću tvoj post. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 29.4.2009 12:02:52 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 12:04:04   
Modessty
Ok Tasha!!user posted image videla sam kad sam već ovde napisala post!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
29.4.2009 12:04:13   
Sneža
Nisam mislila na nikog konkretno,to je samo moje viđenje kakav bih ja odnos recimo volela imati sa svojom decom,to jest da ćemo ja i tata uvek biti tu,ali da se bori samostalno kroz život,da mu ništa neće pasti sa neba...

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
28.9.2009 11:41:46   
afrodita
Imaš fenomenalan odnos, svaka ti čast.


Jako,jako mi se sviđa Afroditin primjer,bravo mama-prijateljice


user posted image

sta god mislile drage moje, nas dve danima vec placemo
sto se dve nedelje nismo videle, cujemo se tri puta na dan.
Ona riba podznak rak a ja rak podznak devica.
Ne hvata nas to cesto ali sad je naisao grozan period nekog
nedostatka ili vec ne znam cega...
Sad mi salje poruke koje ne mogu do kraja da procitam
Hvala ti...
sto si u svakom trenutku tu za mene,
sto i ako bas sad nisi pored mene
ja se osecam sigurno,
zato sto si me naucila da ne verujem
svim ljudima i da se snadjem u svakom trenutku,
sto si mi izgradila put preko trnja
a kad je nestalo puta u rukama si me nosila
i ti po njemu hodala umesto mene,
za strpljenje i razumevanje,
sto si me naucila da sreca nije kad imas sve,
vec da sreca moze da se krije
i iza samo nekoliko lepih reci.
Hvala ti sto si izabrala bas mene da rodis!
Mama volim te!!! kiss




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
28.9.2009 11:45:48   
Rivana

IZVORNA PORUKA: afrodita

Imaš fenomenalan odnos, svaka ti čast.


Jako,jako mi se sviđa Afroditin primjer,bravo mama-prijateljice


user posted image

sta god mislile drage moje, nas dve danima vec placemo
sto se dve nedelje nismo videle, cujemo se tri puta na dan.
Ona riba podznak rak a ja rak podznak devica.
Ne hvata nas to cesto ali sad je naisao grozan period nekog
nedostatka ili vec ne znam cega...
Sad mi salje poruke koje ne mogu do kraja da procitam
Hvala ti...
sto si u svakom trenutku tu za mene,
sto i ako bas sad nisi pored mene
ja se osecam sigurno,
zato sto si me naucila da ne verujem
svim ljudima i da se snadjem u svakom trenutku,
sto si mi izgradila put preko trnja
a kad je nestalo puta u rukama si me nosila
i ti po njemu hodala umesto mene,
za strpljenje i razumevanje,
sto si me naucila da sreca nije kad imas sve,
vec da sreca moze da se krije
i iza samo nekoliko lepih reci.
Hvala ti sto si izabrala bas mene da rodis!
Mama volim te!!! kiss






Jao divno rasplaka me

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Mama da bude mama a ne drugarica
24.7.2017 12:43:52   
Anck Su Nmaun
Slazem se da sa roditeljima treba biti prijatelj ali prvenstveno roditelj! Imati autoritet !
Ja sam sa mojojm mamom imala super odnos, mogla sam sve da joj kazem kao drugarici!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here