|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
22.2.2010 11:11:30   
Shishica
Aime meni user posted image

Ne zna se koja je ludja, a ja svaku noc sanjam kako baba MM stalno vraca i kako je dosla u sred noci kod nas i strasno nesto...
Pu, pu, pu!!!!!!! Hrrrrrrr PU!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnoća i snovi
22.2.2010 11:43:50   
magnetic
Vec sam nekoliko puta sanjala da mi je moja bebica vec na rukama.I uvek je bila devojcica.Videcemo dali ce se snovi obistinitiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnoća i snovi
9.3.2010 18:57:06   
Nensi*
Nocas sam sanjala da sam izgubila bebu user posted image ,plakala sam u snu,jecala na sav glas da me mm jedva probudio...I kad sam se probudila plakala sam jos neko vreme,uopste nisam mogla da se smirim...Bas je bilo grozno,smirila sam se tek kad je moj mali bebac poceo da me sutira...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnoća i snovi
9.3.2010 19:30:34   
LillyT
Nensi user posted image

Pogledaj koju starnicu pre i ja sam slicno sanjala i razumem te skroz user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 22:37:50   
Anoniman
malopre sanjam kako muz i ja idemo nekim uskim putem a sa obe strane voda...i skacu skakavci sa svih strana..ja se pribila uz njega i trcimo, on me vuce za ruku...stizemo do nekih uskih merdevina i ja mu kazem:
"ajde ti napred, odavde moram sama, vidis kako je usko"



(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 22:47:49   
Anoniman
joj sta sam ja sanjala...dal cu znati i da napisem(objasnim)?!
inace,zadnjih par veceri sanjam gluposti,a u sve njih je ukljucena moja nerodjena beba...
dakle sinoc:ja rodila bebu i ostavili je kod sveki...moj muz,kuma i ja kao kupujemo nesto i ja naprasno hocu da vidim bebu i mi se blizimo kuci mm roditelja,a krevetac napolju(hladno vreme) ja u cudu komentarisem kako je mogla dete ostaviti napolju i odjednom dete nestaje iz krevetca,a kuma kaze eno ga kotrlja se,kao niz neku nizbrdicu...i mi pojurimo kad neka baba se stvori pored deteta(vestica,djavo) i kaze meni:nema nista od deteta ako hoces da prezivi prodaj dusu djavolu! ja pocnem da je mlavim i cupam i vicem da necu da prodam dusu,da to povlaci mnogo nesrece i ja se odlucim za smrt mog deteta. i ona krene prema mom muzu,kao mozda ce on...a ja pokusavam da ga odvratim jer sam shvatila da je ipak dete kod svekrve,u toploj sobi,a ovo je samo imaginacija,djavoljevo iskusenje.....i probudim se mokra sva...uzas!!!!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 22:49:00   
cipiripi
jooooj user posted image user posted image user posted image user posted image

Sanjati Merdevine znači: Vidjeti merdevine: savladaćeš teškoće; Penjati se uz merdevine: unapredjenje, poslovni uspjeh...





_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 23:44:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

jooooj user posted image user posted image user posted image user posted image

Sanjati Merdevine znači: Vidjeti merdevine: savladaćeš teškoće; Penjati se uz merdevine: unapredjenje, poslovni uspjeh...






user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 23:45:00   
Anoniman
cipi,a sta znace moji djavoli??? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 23:47:09   
cipiripi
neznam user posted image user posted image user posted image popij casu mleka pred spavanje...da se malo opustis user posted image user posted image
konfuzan ti je malo san da bi se trazio po sanovniku user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnoća i snovi
10.3.2010 23:49:34   
Anoniman
znam,salim se user posted image user posted image user posted image
to je jer mi je jako suv vazduh u sobi(potkrovlje je) i iako imam posude sa vodom i redovno vetrim bar 15min red spavanje budim se sva zapusena...user posted image jedva cekam lepo vreme!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnoća i snovi
20.3.2010 15:43:01   
magnetic

IZVORNA PORUKA: magnetic

Vec sam nekoliko puta sanjala da mi je moja bebica vec na rukama.I uvek je bila devojcica.Videcemo dali ce se snovi obistinitiuser posted image
Obistinilo se.Devojcica je.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnoća i snovi
20.3.2010 20:43:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2010 8:18:33   
Dora
Joj, kakve snove sanjam...uh. Celu trudnoću sanjam nebuloze i to isključivo vezane za trudnoću i bebu. noćas mi došao u san neki lik i kaže:
on: Znaš li da se čovek nikad ne rodi, nego kad sazri kao ličnost bude poslat na svet da živi?
ja: Kako kad se sećam rođenja svoje dece?
on: To ti je sve moć svesti...
user posted image user posted image user posted image
Dobra stvar je što sam najzad prestala da sanjam kako vodim ljubav sa najboljim drugom mog mužauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2010 9:40:54   
Snelle
Joj Doro, kako ti je freaky ovaj prvi san user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2010 10:37:03   
Dora
Ovaj drugi je još više, veruj mi, pogotovo što mi se taj momak uopšte fizički ne sviđa niti mi je privlačanuser posted image
A inače, kad sam se noćas probudila zapisala sam šta mi je lik rekao da ne zaboravim, jutros ustanem i imam šta da vidim. Setim se sna i user posted image ne mogu da verujem...još sam pod utiskom, bilo je nešto jezivo u tome i taj glas a ne vidim lik...uh!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2010 13:10:50   
Snelle
Ima nesto u tom snu teolosko ili filozofsko user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnoća i snovi
4.4.2010 15:15:37   
Nensi*
Pre neku noc sam sanjala da sam se porodila,da je to bilo u 1:10 posle ponoci i da je beba bila teska 3.900...Bas cu da zapamtim ovo,da vidim da li ce imati neke slicnosti u stvarnosti...

A juce sam sanjala sex sa bivsim deckom i njegovom bivsom devojkom,dakle trojka user posted image user posted image user posted image Gde mi oni padose na pamet,nemam pojma...Sta sve trudnici ne dolazi u snove...user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnoća i snovi
4.4.2010 22:13:13   
Lilly*
Inače se retko sećam šta sam sanjala, ali od kako sam trudna, skoro svako jutro se setim a to su takve nebuloze user posted image Sinoć sam sanjala kako su mi u menjačnici ukrali torbu, i ja trčim za lopovom, i tačno vidim svo okruženje, parking, drveće, zgrade... i on kao se sakrio između 2 zgrade u mrak user posted image i ja trčim prema njemu (kako sam samo hrabra user posted image ) i on kao baci torbu i pobegne user posted image I san se nastavlja, stižem kući, ali kod moje babe i spremam se da spavam, pre toga pričam mm šta je bilo sa torbom i lopovom, i počinje kiša, i neki veliki čiviluk padne na vrata i razbije prozor na njima user posted image i ja sklanjam neku ćebad da ne pokisne... Mislim, svega ima tu user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnoća i snovi
10.4.2010 22:24:58   
cipiripi
jao zene ja non stop sanjam neka sexanja...znaci nije mi dobrooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnoća i snovi
11.4.2010 9:46:44   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: cipiripi

jao zene ja non stop sanjam neka sexanja...znaci nije mi dobrooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hehehe user posted image user posted image user posted image user posted image i meni se to jako cesto desavalo ranije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sinoc sanjam mm kako se muva s nekom koleginicom user posted image user posted image user posted image mrzim te snove

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnoća i snovi
11.4.2010 11:58:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: magnetic

Vec sam nekoliko puta sanjala da mi je moja bebica vec na rukama.I uvek je bila devojcica.Videcemo dali ce se snovi obistinitiuser posted image
Obistinilo se.Devojcica je.



Jaoo , user posted image za tebe , ja sam , kao i ti , 2 puta sanjala da sam već rodila svoju bebu i oba puta je bila devojčica (a mi svi jako želimo devojčicu) . Bila je tačno onakva kakvu je zamišljam i kakvom se nadam da će biti - plavooka i punih usta , na tatu . Jedina "caka" je bila ta što je u jednom momentu bila plavokosa potpuno , na taju, a drugog momenta izrazita crnka na mene user posted image . Nadam se da će biti devojčica ... user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnoća i snovi
13.4.2010 18:49:16   
Anoniman
Sanjala sam noćas da mi je umro tata pa umro muž. Toliko sam plakala, da sam se probudila sva u suzama, jedva sam zaspala posle. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnoća i snovi
14.4.2010 7:37:41   
strelitzia
Jao Tasha...user posted image grozno je kad sanjaš tako nešto...uf...sad grli muža i tatu čitav dan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnoća i snovi
14.4.2010 13:10:18   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Sanjala sam noćas da mi je umro tata pa umro muž. Toliko sam plakala, da sam se probudila sva u suzama, jedva sam zaspala posle. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here