|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pegla za kosu
14.3.2013 12:44:33   
nata11
Dobra je iz Fagora. Ja imam srednju, posto imaju neku minijaturnu za putovanja ( ona je nikakva ima je sestra) onda ova srednja i mislim da ima bas jedna profesionalna.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: pegla za kosu
10.6.2013 22:44:21   
Maraj
ne koristim peglu, imam veliku cetku za kosu pa je tako ispravim tj krajeve

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: pegla za kosu
10.6.2013 22:46:36   
tijatija
Ja nekoristim jer mi je kosa bas ravna

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: pegla za kosu
10.6.2013 22:48:01   
branki*
koristim vrlo cestouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: pegla za kosu
10.6.2013 22:50:08   
madre
bas sam pre neki dan uzela sestrini peglu da probam i shvatila da to ipak nije za mene, bila sam mnogo smesna onako slepljenauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: pegla za kosu
10.6.2013 22:51:20   
madre

IZVORNA PORUKA: branki

koristim vrlo cestouser posted image

a na koliko stepeni je navijes? vidim da si pisala da ti je kosa tanka, kao i moja, pa me zanima da li ti tako jos vise izgubi na volumenu?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: pegla za kosu
30.10.2013 10:57:12   
jole82
Koristim i često i dugo..Remington pegle sam samo koristila...
Inače sam kovrdžava ali decenijskim farbanjem kose peglanjem nemam više lokneuser posted image čak i kad probam da je uloknam to budu neki talasi bez veze...Sreća pa imam dobru kosu, a i pegla je stavro dobra i ne pržim kosu...isparkovala sam se i celu je opeglam posle pranja i sušenja za 7-8 min..
Moram da nabavim onu mini peglu za šiške..snimila sam je kod frizera al nikako da odem da je uzmem

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: pegla za kosu
30.10.2013 11:04:00   
Didy
Koristim je redovno jer mi je kosa jako gusta i, ako je ne stanjujem redovno kod frizera i ne peglam posle svakog pranja, izgledam kao žbun.user posted image
Kosa mi je kvalitetna i do sad je pegla nije spržila. Isto sam se ispraksala i treba mi 5 minuta da je celu ispeglam. Ranije sam se fenirala na ravno, ali sad je samo osušim i ispeglam i to mi je mnogo brže, a i više mi se sviđa.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: pegla za kosu
30.10.2013 11:12:03   
bubulence
od 2005. je koristim skoro posle svakog pranja, odnosno, svaki put kada sama perem kosu a ne kod frizera. ne vidim da na njoj pise koja je marka,. znam samo da sam dobila iz Engleske i da mi nikada nije ostetila kosu...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: pegla za kosu
3.2.2014 12:16:27   
Leptiric123
Koristim je 10 godina već, posle svakog pranja...kosa mi je kao zbun kad se ne ispeglam, a kad me frizer isfenira to traje pola sata (bilo koji frizer).
Samo remington pegle koristim imam dve njihove i jedan figaro...user posted image osećam se kao frizer kad otvorim ormarić u kupatilu. Skoro sam od mm dobila onu tanku skroz i sa njom pravim lokne user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: pegla za kosu
3.2.2014 12:34:13   
mamica 91
Moj najbolji dug vec 8 godina user posted image ne bih je manjala ni za masinu za pranje sudova user posted image to su definitivno 2 najbolja izuma covecanstva za mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 11:28:06   
wivern
Ja imam babyliss peglu vec 10 godina i bas sam zadovoljna, mada bih vec morala da kupim novu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 12:37:50   
anita
I ja stalno koristim peglu za kosu. Dobila sam je od sestre na poklon.
Posle svakog pranja kose ja je peglam jer mi je ovako kao metlica.
Redovnim sisanjem osvezim kosu i resim se krajeva koji su osteceni od pegle.
Ne mogu da zamislim da nemam peglu ili da je pokvarena.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 13:12:33   
branki*

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: branki

koristim vrlo cestouser posted image

a na koliko stepeni je navijes? vidim da si pisala da ti je kosa tanka, kao i moja, pa me zanima da li ti tako jos vise izgubi na volumenu?

dobra sam..sad tek ovo vidim,izvini madreuser posted image
ja imam neku obicnu presu..samo je ukljucim i to je to.jeste mi se smanjio volumen dosta.ona je iovako losa i slaba,ali imam bukvalno duzinu do ispod ramena,a unutra neke pramenove koji su duzine po 7-8 cm.iskrzani od prese..
mozda su ove kvalitetnije i skuplje bolje,sta znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 14:21:49   
Anck Su Nmaun
Imam Sencor neka jeftina varijanta i ajd boze pomozii ispegla. Al ko ima da iskesira odlicna mi je Braunova sa saten jonima predivna mi je kosa od nje!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 14:22:52   
Mala Elena
Peglu slabije, cesce se ispfeniram posle pranja, i bude mi fina kosa...skoro sam kupila neku First na akciji u t ehnomaniji ali nisam zadovoljna, cisto mi posluzi nekad da se iscefiram .user posted image Ona mi najbolje smiri krajeve . Sada mi kosa dosta opada pa izbegavam da je na bilo koji nacin ostecujem. .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 18:50:19   
Sanjalica1980
Ranije je nisam koristila a otkada je dosla nova Rowentina ja se kunem u nju.
To je pegla na paru od Rowente u saradnji sa Loreal Profi.
Ona cak neguje kosu. Koristi se sa Lorealovim proizvodom koji se stavlja pre susenja.
Osusim kosu fenom (bez cetke) i za 5 min imam friz user posted image


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 18:56:59   
Ivanka 75
Ja sam skoro kupila Phillips peglu i prezadovoljna sam mada ne peglam kosu često, a spremam se da kupim onu za lokne, porasla mi kosa pa može.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 19:00:10   
bubulence
meni je brat jos pre 9 god doeno peglu za kosu iz Engleske, ne pise marka, ali je i dalje savrsena. cesto se peglam, uglavnom praktikujem da jednom nedeljno idem kod frizera a jednom da se sama friziram user posted image . uglavnom, nisam primetila da mi ostecuje kosu. stvarno je odlicna.
hihihi sada vidim da sam vec pisala user posted image . nema veze, skupljam bodoveuser posted image

< Poruku je uredio bubulence -- 11.9.2014 19:02:17 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 19:00:21   
Mala Elena
Ja imam onu sto je 2 in 1 i styler (figaro ) i pegla, ima i nastavak za sitno kovrdzanje , ono cik -cak , to videla u casopisu ali mi je kosa do dup.....pa sam nesposobna da sama odradimuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 19:07:57   
Sanjalica1980
Meni je kosa prirodno kovrdzava tako da je svaki drugi ili treci dan ravnam.
Znam da je pustim i tako rascupanu ali sada vec nama formu jer se nisam sisala od FEt tj. od maja

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 19:08:02   
Ivanka 75
Ma ja sam se zeznula, bila i remington 2 u 1, ispravljanje i kovrdžanje ali ja ipak kupih Phillips koja samo pegla. Neka, Dodao mi mm jos jednu poliu u kupatilu taman za te zavrzlame user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: pegla za kosu
11.9.2014 19:29:21   
Žapkić
Ja već neko vreme planiram da kupim peglu, ali sve to odlazem, jer mi je preduga i pregusta kosa i ne znam da li bih to mogla sama da peglam... Ovako , odem kod moje drugarice frizerke, ona me prepegla i -svi srećni i zadovoljni!
Elem, imate li neke preporuke-koju peglu uzeti?

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: pegla za kosu
12.9.2014 7:28:19   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

a spremam se da kupim onu za lokne, porasla mi kosa pa može.

Ako nije bas siroka ploca mozes praviti lokne i sa tom obicnom.



odlicna mi je Braunova sa saten jonima predivna mi je kosa od nje!

S3 da budem preciznija

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: pegla za kosu
12.9.2014 9:03:21   
Ivanka 75
Anck, probala sam, ne ispada lepo ili ja ne umem. Vidi se trag pregiba kad motam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here