|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:19:22   
jovicaa
covece das im dete na gotovo, a ti odradis sav posao sama i to kakav posao, muka me uhvati kad se setim...zasluzila si sve!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:21:13   
Jele

IZVORNA PORUKA: Rada T.

ja sam stigla dan ranije iz porodilišta i zatekla stan u kom je atomska eksplodirala i konjica protutnjala.... tako da je, ponosni, mamurni tata stajao sa sinom u naručju na sred sobe dok sam ja usisavala...sklanjala... ribalauser posted image


To je bezveze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:25:51   
jance
IZVORNA PORUKA: Rada T.

ja sam stigla dan ranije iz porodilišta i zatekla stan u kom je atomska eksplodirala i konjica protutnjala.... tako da je, ponosni, mamurni tata stajao sa sinom u naručju na sred sobe dok sam ja usisavala...sklanjala... ribalauser posted image


joj iznerviram se samo kada procitam! mogu da zamislim kolko si bila besna i razocarana ! ja bi bila sigurno!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:26:49   
Anoniman
a šta da radim... tako je ispalo

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:29:11   
Anoniman
tako da.... nemam ništa protiv napijanja i derneka ako se majka sa bebom dočeka kako valja i trebujeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:29:37   
jance
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nek se napije . Pa šta ? Ne , nek sedi kući i nek veze goblen i slaže pasijans user posted image .

Oni su , mukice , toliko isprepadani porođajem , više nego mi , tako da ja verujem da je njima pijanstvo potrebno ne samo da bi proslavili , nego da bi sprečili sebe da se upiške od uznemirenosti user posted image .


i tu se potpuno slazem sa tobom..ja se ozbiljno zabrinjavam kako ce moj da podnese celu tu situaciju od trenutka kad mi pukne vodenjak pa nadalje, mislim da ce biti sav pogubljen (ja sam obicno ta koja je sabrana u takvim situacijama). mozda da ja krenem da ga napijam nekoliko dana pred termin pa cu ga do termina taman dovesti u red user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:31:43   
aster
IZVORNA PORUKA: Rada T.

ja sam stigla dan ranije iz porodilišta i zatekla stan u kom je atomska eksplodirala i konjica protutnjala.... tako da je, ponosni, mamurni tata stajao sa sinom u naručju na sred sobe dok sam ja usisavala...sklanjala... ribalauser posted image


To uopšte nije fer.Par dana posle porođaja?????
MM je organizovao slavlje u restoranu, dakle nije bilo cirkusa u stanu. Bilo nam je važno da stan u koji ulazi beba bude cakum pakum. I mm se napio, ali je sutradan bio i u bolnici i obavljao još neke poslove.


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:36:51   
Anoniman
par dana posle carskog reza.... bilo pa prošlo.... sto puta mi se izvinuo za to i rekao da sam ja zeznula što sam došla dan ranijeuser posted image

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:51:59   
jance
moja drugarica je tako isto uradila, dosla iznenada dan ranije, njen muz zakazao to vece okupljanje i pijanku, kad ono, umesto drustva, zena i dete na vratima user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:56:09   
aster
IZVORNA PORUKA: Rada T.

par dana posle carskog reza.... bilo pa prošlo.... sto puta mi se izvinuo za to i rekao da sam ja zeznula što sam došla dan ranijeuser posted image



Ja ne mogu da verujem da si ti posle cr čistila. Aman zaman zašto to nije neko drugi uradio? I ja sam se porodila cr, zato i pitam. Ja nisam mogla da stanem na nogu normalno dve- tri nedelje, a i podvukli su mi da ne stojim dugo u mestu i da ne sedim dugo. Nisam mogla da izađem iz kade posle kupanja, a mm mi je pomagao u brisanju. Nisam po prirodi njanjava, samo da se zna. Draga, cr je operacija kao bilo koja druga u predelu stomaka. Jel možeš da zamisliš bilo kog muškarca da 5 dana posle operacije slepog creva čisti kuću? Znam da sam otišla off, ali morala sam user posted image


_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 15:59:34   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Rada T.

ja sam stigla dan ranije iz porodilišta i zatekla stan u kom je atomska eksplodirala i konjica protutnjala.... tako da je, ponosni, mamurni tata stajao sa sinom u naručju na sred sobe dok sam ja usisavala...sklanjala... ribalauser posted image


Za to bi taj meni ribao CELOG ŽIVOTA POSLE !!! Lele Rado razbesne me tvoj muž sad user posted image

Elem, da ne budem off topic - apsolutno mi ne smetaju pijanke, čak sam ovog mog izribala što se nije napio kad je došao kući (bio je samnom na porođaju)

I da je pravio trevenku ne bi mi smetalo, spremio bi posle. Ali da ja dođem da spremam?!?! Pa da si mamuran sto puta ribao bi pa taman ispovraćao dušu!!!!

(u bre mnogo me razbesne)


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 16:28:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: jance

moja drugarica je tako isto uradila, dosla iznenada dan ranije, njen muz zakazao to vece okupljanje i pijanku, kad ono, umesto drustva, zena i dete na vratima user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 17:52:01   
jovicaa
m dugo u mestu i da ne sedim dugo. Nisam mogla da izađem iz kade posle kupanja, a mm mi je pomagao u brisanju. Nisam po prirodi njanjava, samo da se zna. Draga, cr je operacija kao bilo koja druga u predelu stomaka. Jel možeš da zamisliš bilo kog muškarca da 5 dana posle operacije slepog creva čisti kuću? Znam da sam otišla off, ali morala sam user posted image
IZVORNA PORUKA: Rada T.

user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: jance

moja drugarica je tako isto uradila, dosla iznenada dan ranije, njen muz zakazao to vece okupljanje i pijanku, kad ono, umesto drustva, zena i dete na vratima user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image kako je sama dosla kuci?
ja sam se jedva dovukla a cak su mi kupili i kotur da sednem u njega u kolimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 21:01:00   
jance
dovezo ju je otac, takav je bio dogovor, nekako na prepad su je pustili kuci, ni sama ne znam, a novopeceni tata je spavao i imao iskljucen mob, nisu mogli da ga dobiju user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
8.3.2011 21:23:49   
mirks
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: Rada T.

ja sam stigla dan ranije iz porodilišta i zatekla stan u kom je atomska eksplodirala i konjica protutnjala.... tako da je, ponosni, mamurni tata stajao sa sinom u naručju na sred sobe dok sam ja usisavala...sklanjala... ribalauser posted image


Za to bi taj meni ribao CELOG ŽIVOTA POSLE !!! Lele Rado razbesne me tvoj muž sad user posted image

Elem, da ne budem off topic - apsolutno mi ne smetaju pijanke, čak sam ovog mog izribala što se nije napio kad je došao kući (bio je samnom na porođaju)

I da je pravio trevenku ne bi mi smetalo, spremio bi posle. Ali da ja dođem da spremam?!?! Pa da si mamuran sto puta ribao bi pa taman ispovraćao dušu!!!!

(u bre mnogo me razbesne)



bre rado pa sto si ti ribala i spremala...trebalo je ti da drzis bebu a on da riba i da sprema...

inace i ja mislim da je u redu ako se tata napije...to je sreca sreca radostuser posted image ...pa i ja sam se napijala posle rodjenja bratanice, kumica ...bre pa valja seuser posted image user posted image user posted image ...ali naravno posle toga da pazi i na mamu i bebu...a ne mama da crkne od posla kad dodje kuci

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
27.3.2011 20:42:05   
nencydrew
Sasvim je ok da proslavi sa društvom-posle porođaja.

Takođe je ok da pomogne ženi u svemu, kako bi joj olakšao sve oko porođaja, i oko bebe.

Sve se rešava razgovorom.Ako jedan preuzme više odgovornosti, i više tereta (a znamo ko se porađao) onda to nije ok.

A to da su oni "mukice"user posted image

Pa vreme je da očeliče-dobićemo bebu, ne treba nam "muška beba"user posted image

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
15.4.2011 20:34:59   
Olga75
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Mi prošle godine nismo posebno slavili,jedino smo kasnije zvali familiju na krštenje.

Da li vam muževi slave sa muškim društvom?


IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Imamo slicnu temu Da li je uredu da se tata napije kada se mama porodi?


IZVORNA PORUKA: nencydrew

Ok, tamo ćemo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
15.4.2011 20:41:47   
AndreaK
Zasto se uopste i postavlja ovo pitanje...u redu je da covek nazdravi sa prijateljima i proslavi rodjenje svog deteta...ako se malo otrgne kontroli sta ima veze....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
17.4.2011 22:01:27   
nencydrew
Slažem se.user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 7:55:48   
vukosava
ja mislim da posto u srbiji obicno nisu sa zenom dok se poradja da je ok da se urolja ako su sledeci uslovi zadovoljeni:

1. da to radi van kuce da ne napravi svinjac u stanu u kome je potrebno da je sve tip top za mamu i bebu
2. da to uradi dok je zena jos u bolnici, bolje sto pre da moze da se otrezni dok se beba i mama vrate
3. ako ima jos neko u kuci da se mama osloni na cuvanje prvih dana kad ima slabo spavanja - tasta, svekrva, jetrva, a boga mi i surnjava (ovo se zezam moze da bude i svekar, tast, a boga mi i pasenog)
4. da zna da podnosi alkohol a ne da bude posle bolestan nedelju dana
5. da ne potrosi brdo para, ipak bolje da ih trosi na pametnije stvari kasnije
6. da bude pribrane svesti da prica sa zenom nakon porodjaja naravno

ako je ovo zadovoljeno - uzdravlje tate

p.s. moj ne pije uopste tako da nisam imala tih problema i bio je uz mene svo vreme porodjaja i kasnije... al to je sve pitanje kakvi nam se muskarci svidjaju... nekako su moji bivsi bili oni koji ne piju i ne puse (da, postoje jos takvi u zemlji srbiji)

< Poruku je uredio vukosava -- 29.4.2011 7:57:37 >

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 7:58:30   
Anoniman
Moj muž se "zakucao" za rođenje sina. Ako - i treba!!!! user posted image  user posted image  user posted image Toliko su slavili da su zakasnili da nas pokupe u porodilištu user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 13:10:17   
MarijaBg
A kako bi drugacije proslavio???
MM se druge polovine slavlja ne seca, kao i vecina drustva koje je slavilo user posted image
Meni je samo zao sto je nisam mogla sa njima...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 14:11:54   
oxy7
Meni je samo bilo važno da me dočeka čista, sređena, mirišljava kuća...Naravno mm se odvalio sa društvom, ali negdje u gradu, a i pozvao je ženu da malo počisti jer je poneko i kući svraćao da nazdravi.
Ne vidim ništa loše u tome, važnije mi je što je uzeo dio odmora i preuzeo sav posao u kući sljedeeće tri nedjelje, a bogami dosta toga i kasnije...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 14:17:52   
Anoniman
Meni je sve jedno user posted image Nek radi covek sta mu je volja i kako on oseca da treba. Bilo bi bas grozno i sebicno od mene da mu postavljam zahteve i uslove kako on treba da dozivi i proslavi rodjenje svog deteta. Ima i on svoju muku u svemu tome i treba i njega ispostovati

(odgovor članu oxy7)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li je u redu da se tata napije kada se...
29.4.2011 14:21:02   
Rivana

IZVORNA PORUKA: vukosava

ja mislim da posto u srbiji obicno nisu sa zenom dok se poradja da je ok da se urolja ako su sledeci uslovi zadovoljeni:

1. da to radi van kuce da ne napravi svinjac u stanu u kome je potrebno da je sve tip top za mamu i bebu
2. da to uradi dok je zena jos u bolnici, bolje sto pre da moze da se otrezni dok se beba i mama vrate
3. ako ima jos neko u kuci da se mama osloni na cuvanje prvih dana kad ima slabo spavanja - tasta, svekrva, jetrva, a boga mi i surnjava (ovo se zezam moze da bude i svekar, tast, a boga mi i pasenog)
4. da zna da podnosi alkohol a ne da bude posle bolestan nedelju dana
5. da ne potrosi brdo para, ipak bolje da ih trosi na pametnije stvari kasnije
6. da bude pribrane svesti da prica sa zenom nakon porodjaja naravno

ako je ovo zadovoljeno - uzdravlje tate

p.s. moj ne pije uopste tako da nisam imala tih problema i bio je uz mene svo vreme porodjaja i kasnije... al to je sve pitanje kakvi nam se muskarci svidjaju... nekako su moji bivsi bili oni koji ne piju i ne puse (da, postoje jos takvi u zemlji srbiji)


Jao bas sam se ismejla pravilima narocito pod brojem 3 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here