|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zatvor kod dece
5.3.2016 12:10:26   
branki*
Ok,trco,povecacu dozu,jer ovo slabo radi posao.ja kupujem kokosovo ulje u dm marketu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Zatvor kod dece
5.3.2016 12:18:00   
World
Ja sam narucivala sa OVOG sajta, ispalo mi je najjeftinije od svih varijanti, samo je fora sto nema postarine ako narucis proizvode u vrijednosti od 100 km. A isto to sam pronasla na OVOM sajtu, postarina je 5 km, bez obzira sta narucis, pa planiram da predjem na njih. Isto je ulje. Ne znam u kojem je ona gradu, ali znam da u ovim vecim ima i po prodavnicama.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Zatvor kod dece
5.3.2016 12:38:35   
Trcosava
Hvala, preneću joj

Inače je sa Pala.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Zatvor kod dece
20.6.2017 14:58:32   
Sanjalicaaa
Koliko često vaša deca od godinu i po kake? Ika tri dana nije kakio, danas nešto malo.
Sad ću da išcitam temu da vidim šta mogu da mu dam, naravno kroz hranu, be bih lekove.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Zatvor kod dece
20.6.2017 15:30:39   
Anck Su Nmaun
Na prazan stomak jabuku, to pokrece.
Sta znam mi 14 meseci po 2-3 puta, nekad i preskoci dan.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Zatvor kod dece
20.6.2017 20:13:40   
Dragce86
Nama je dr preporucila Lactulose sirup 1x 3ml, jer smo jos mali, tek 5 meseci.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Zatvor kod dece
29.8.2017 21:21:54   
Tatjana.87
Moj beban evo već desti dan kako ne kaki user posted image
Bili smo kod lekara, sutra idemo kod dečijeg hirurga ,baš me je strah
Bebac mi ima dva ipo meseca :(
Kamilica nije pomogla,ni masaže ni grejanje tibice...od juče mu dajem neki sirup ujutru i uveče i opet neće,baš mi je teško user posted image baš mi se sve skupilo još ujutru moram sama da idem, suprugu ne daju slobodan dan...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Zatvor kod dece
29.8.2017 21:30:37   
krin 40
Nama su bebice sličnog uzrasta.Moj D za dva dana puna tri meseca.Nemoj da se sekiraš.Javi sutra šta ti je rekao dr.Biće to ok

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Zatvor kod dece
29.8.2017 21:53:01   
Tatjana.87
Joj ne znam ni sama šta da mislim. Sve sam živo izbacila iz ishrane samo da njega ne patim,ni kafu više ne pijem i ne vredi :( i svaka dva dana sam zvala doktoricu,ona je samo govorila to je normalno a eto danas već nije! Još sam na sve dobila kritiku od suprugovog oca kako nismo normalni kako ne reagujemo na vreme, bukvalno da nismo nikakvi roditelji a oko njega sam 24/7 i ne žalim ni sekunde,a zvala sam non stop doktoricu i ne želim ništa na svoju ruku da radim...i opet ne valjam!! Hvala draga na podršci!! Javljam sutra šta je bilo,još prvi put moram sama da idem sa njim uhhhh

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Zatvor kod dece
29.8.2017 22:03:48   
suzi kju
Tatjana dojis bebu, jel tako?
Moje devojčice nisu imale stolicu po desetak dana dok sam iz dojila, desilo se par puta, i to je normalno ako samo dojis bebu. Pogotovo ako beba ima gasove i raspoložena je,onda nema brige.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Zatvor kod dece
29.8.2017 22:22:31   
Tatjana.87
Jeste samo dojim i baš se trudum! Ima gasove ali na momente mislim da ga zaboli bar tako imam utisak,pa se onda nasmeje kao da ništa nije bilo! Evo ga i sada siki pa kada treba da prducne pusti siku,pa se opet smiri!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Zatvor kod dece
30.8.2017 10:53:47   
Tatjana.87
Evo sada smo se vratili od dečijeg hirurga! Rekla nam je da opet probamo sa vežbama i masažom da mu je tiba mekana i da nije za nju slučaj a po njoj ako ne kaki do sutra poslaće ga u Novi Sad :( i opet mi nije pomoglo sada ne znam šta da mislim user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Zatvor kod dece
30.8.2017 21:51:24   
Tatjana.87
Ujutru idemo u bolnicu user posted image
Danas su mi dali uput za odeljenje user posted image
A i mleko mi staje :( ništa mi ne ide od ruke...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Zatvor kod dece
31.8.2017 8:13:58   
krin 40

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Ujutru idemo u bolnicu user posted image
Danas su mi dali uput za odeljenje user posted image
A i mleko mi staje :( ništa mi ne ide od ruke...



Kako ti staje mleko?? Javi čim budeš znala šta dalje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Zatvor kod dece
31.8.2017 10:07:42   
IvanaSK RR
Tatjana, bas mi je zao. Nek se sto pre sve sredi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Zatvor kod dece
31.8.2017 14:02:10   
degu
Tatjana mleko ti ne staje, dok god beba sisa ima mleka, znam da je stresno i sama sam prosla kroz stres ali obrnuti, moj je imao prolive i krvave stolice, jako je strasno i tesko izaci na kraj i uvej za sve krivis sebe, najgore i partner kad te okrivi,nama se par puta desilo da me je mm okrivio sto sam nesto pojela iako je to nesto po sastavu potpuno bezbedno, jer sam i sama morala da izbacim puno toga iz ishrane. Ali to je bila njegova briga i panika. Tako i tvoj svekar, verovatno brine, ali ti otezava. Iskreno ja ne bih ocutala, napicila bih ga da vise ne izgovori takve gluposti. Ti si dete rodila i niko na ovom svetu to dete ne moze da voli vise od tebe. Niko kao majka ne zna ni da voli ni da brine. Zapusi im usta, imaju pravo da se raspituju ali nemaju pravo da se mesaju. Imali su svoju priliku da odgajaju svoju decu. Tvoju mogu da vole i to je sve, brigu,negu i odgajanje nek prepuste roditeljima. A to sto se osecas za sve krivom upravo govori koliko si dobra majka, savesna i odgovorna.
Sto se tice stolice, stomak je mekan, beba je u redu, majcino mleko moze u potpunosti beba da svari i da nema nesvarenih produkata pa samim tim nema sta ni da izbaci. Sigurno vas iz preventive salju u bolnicu, nemoj to dozivljavati tragicno. I ja sam sa prvom bebom bila u bolnici zbog krvi u stolici. S malim sam se izvukla da ne idem. Saberi se, potrebna si svom detetu koliko toliko opustena. A jos potrebnije je bebi tvoje mleko, zato sto cesce na siku, disi duboko, opusti se i ne moze mleko da stane. A sve sporedne likove koji ti izazivaju stres privremeno eliminisi iz zivota.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Zatvor kod dece
1.9.2017 14:18:37   
IvanaSK RR
Degu, svaka cast na postu. Divna si!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Zatvor kod dece
1.9.2017 14:31:37   
dddaca
Tatjana nadam se da ce sve biti ok. Da li ste mozda probali sa nekim cepicima? Ne znam, sve ostalo sto mi pada na pamet ste vec probali. Javi sta je bilo.
A sto se svekra tice, slazem se sa Degu. Treba ga postaviti na svoje mesto. I njega i sve ostale koji hoce da se mesaju i pametuju. Niko ne moze voleti i brinuti za to dete vise od tebe.
Nadam se da ce sve biti ok.
E da, zaboravih za mleko. Samo ga stavljaj da siki i probaj manje da brines. Tvoj stres blokira mleko. Dokle god ga budes stavljala na siku i on bude vukao, stimulisaces stvaranje mleka

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Zatvor kod dece
1.9.2017 20:58:04   
krin 40
Degu user posted image ..Tatjana ima li boljitka?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Zatvor kod dece
12.9.2017 17:36:57   
Tatjana.87
Ja tek sada ovo sve citam!! Izvinite.
Vec sam javila u temi sada je ok tada bas i nije bilo user posted image
Sto se tice doticnog gospodina koga smo spominjali gore,smirio se.
Jeste u pravu ste brine pa tako reaguje zato sto ima samo mog supruga a i sam je jedinac.
Posto sam udarila nisko i poslala pozdrave preko svekrve,rekla sam jos jedno sruser posted image
i dizem sidro i odlazim a naravno i njegov sin sa nama...cudno od tada je med i mleko mada je kod mene ugasio
sto se toga svega tice...u stvari se vise poplasio sto cu njihovo dete da odvedem nego nesto drugo...i za sada pali hehe
Hvala vam puno da nisam nasla vas u tim momentima ko zna gde bih zavrsila!! user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Zatvor kod dece
12.9.2017 17:46:38   
krin 40
user posted image cirkus..sra.e zbog sra.auser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Zatvor kod dece
12.9.2017 18:31:46   
Tatjana.87
Haha e sad me nasmeja od srca haha o tome nisam razmišljalauser posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Zatvor kod dece
12.9.2017 18:54:06   
krin 40
Dodje mi slučajnouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Zatvor kod dece
16.10.2017 10:11:49   
Mala Elena
P.od juce ima zatvor. Jeste da je to jedan dan ali imala je dva pokusaja ali nista nije uradila. Moram da napravim danas neku corbu/supu, s tim da supu imam samo pevca iz kesice, a ne znam da li ona smeta zbog dodataka vegete itd?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Zatvor kod dece
17.10.2017 7:03:37   
Misha i Ljisha
ME ne bi trebalo supa iz kesice ona se cak preporucuje kad deca imaju stomacni virus jer je prepuna soli pa da rehidrira organizam i spreci ceste stolice. Ipak bi trebalo da bude domaca supa. Nego kod zatvora za vecu decu uvek i redovno kod nas palilo ako skuvam suve sljive i suve smokve i posle dobroooo osladim tu vodu. Nepogresivo. A mi smo se patili za zatvorom skoro pune CETIRI godine. Znaci od rodjenja do pre malo vise od pola godine je D imala zatvor non stop. Dok je sisala dok smo uvodili cvrsto ma non stop. Evo sad pu pu pu sve ok

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.



Click Here