|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 12:34:30   
indy_25
Joj Rado koliko ti imas godina ? Cini mi se  da si vrlo mlada.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 12:50:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Joj Rado koliko ti imas godina ? Cini mi se  da si vrlo mlada.


imam 28 god i za sve ove godine, moje se iskustvo peklo na nekim drugim životnim problemima i izazovima. Ova sfera mi je vazda bila daleka i nekako neprihvatljiva.
Ne želim da se zaobilazimo po temama... shvatam različitosti i prihvatam a ako mi nešto nije jasno pitam!

...možda sam pitala više nego što sam trebala.... bem li ga ili skapirala pogrešno, ne znam ali NE ŽELIM da se zaobilazimo!

< Poruku je uredio Rada T. -- 19.12.2010 12:56:25 >

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:02:17   
Anoniman
A možda si ipak upravu što se tiče tog zaobilaženja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:05:43   
liliana
IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: indy_25

Po mene onaj ko misli da je to bolesno je vrlo zaostao covjek user posted image  


Fala milom Bogu kad sam ovako jadna zaostala u modernim shvatanjima sveta i vaseljene!



I- ako je to pitanje zaostalosti, e Hvala ti , Bože , što nisam moderna!!! I što sam normalna!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:13:04   
Anoniman
O žene moje niste se valjda posvađale zbog ovakve gluposti? user posted image

minaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne znam zašto me gagi nije iznenadila user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 130
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 13:14:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:15:37   
liliana
Gagi;user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:15:44   
Anoniman
Ma ti si samo najlajavija user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 133
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 13:17:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:18:07   
Anoniman
Ja nisam. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:23:26   
jelena038
za mene je najvrednije u odnosu izmedju mm i mene to sto nema frku da mi kaze sve svoje fantazije, sto nemam frku da mu kazem koliko mi fali do orgazma i sto nemamo potrebu da glumimo ni svece, ni zadovoljstvo, kao mnogi ljudi oko nas. poznajem sijaset zena koje posle godina i godina braka glume orgazam, jer ih je sramota da priznaju, boje se osude, strah ih je da ce ih prozvati frigidnim i naci neku koja "bolje oseca". Naslusala sam se tih gluposti kroz zivot, mnogo i iskreno, ne cudi me sto su te zene isfrustrirane do te mere da nesigurnost u sebe i nezadovoljstvo u braku vremenom pretvaraju u paranoju, bolesnu ljubomoru i sve ostalo sto uz to ide, nego me cudi da nijedna nema m..da da prekine odnos na pola i kaze: e vidis, majmune, ovako to izgleda, kad neces da se potrudis i radi malo tudjeg zadovoljstva! ja sam od onih kojima treba malo vise do orgazma. vise trazim, ali vise i dajem. birao si skup sex, izvoli, zaradi ga. kad bi svaka zena naucila da se za svoje pravo bori - ne floskulama, inatom i jezikom, nego pamecu, iskrenim postavljanjem pitanja i pronalazenjem iskrenih odgovora i korena problema, ljubavlju i svim onim sto zivotinjski sebicno cuvaju samo za svoju decu i ni za koga vise, ovaj svet ne bi bio onakav kakav je. ponekad se stidim svog roda. iskreno. jako sam verovala u zene, a one, pokazalo se, uprkos tome sto su muskarci oberucke prihvatali sve novo, probavali i odvajali dobro od lose, cinili izbore i odlucivali o zivotu i svetu, zene su se svadjale i zavirivale jedna drugoj pod tepih i u serpu. jadno. jadno je sto to zovu tradicijom. jadno je sto niko vise ne slusa, svi samo pricaju i teraju svoje. i svadjaju se i mrze, a nemaju ama bas nista od toga. bezze. sve morate da pokvarite.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:27:14   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tash

minaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image


What?user posted image
gagi, ja ti posla pp ali ga nemauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   [Obrisana poruka]
19.12.2010 13:28:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:28:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tash

minaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image


What?user posted image
gagi, ja ti posla pp ali ga nemauser posted image


Ma ništa, samo nisam očekivala. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:31:15   
minavb
Eeee, ja sam puna iznenadjenja.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:34:15   
LillyT
Mina (sada ide smajli koji se klanja) user posted image

Jbt, ja sam experimentisala, ali kada smo stigli do realizacije (nas četvoro je bilo i svi smo bili drugari)... podelili smo se. Znači, nismo stigli do glavnog dela, nego samo do kraja predigre. I da, obe kombinacije su mi privlačne, svaka ima svojih prednosti.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:42:59   
indy_25
IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: indy_25

Po mene onaj ko misli da je to bolesno je vrlo zaostao covjek user posted image  


Fala milom Bogu kad sam ovako jadna zaostala u modernim shvatanjima sveta i vaseljene!



I- ako je to pitanje zaostalosti, e Hvala ti , Bože , što nisam moderna!!! I što sam normalna!!!



Pa dobro ti mene smatras bolesnom sto zelim to, a ja tebe zaostalom sto mislis tako i to u najgorem mogucem mogucem obliku zaostalosti. Ok je ako nesto ne prihvatas ali smatrati to kao bolest to mi je onako malogradjanski. I vec sam rekla to uopste nema veze s modom toga je bilo vec odavno prije.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:44:24   
Ana RR
Drugari, spustite loptu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 13:56:41   
snješka
Ooooo Mina, Gagi user posted image . Bravo za vas dvije. Blago vama, imaćete čega da se sjećate kad budete bake, ali sa onim slatkim i zagonetnim osmjehom na usnama.
Maštala kako nisam, ali nisam probala. Kad bolje razmislim, voljela bih da jesam, ali...eto, sad mi žao što sam propustila priliku jednom davno. A sad mi i nije do toga, a mislim i da mm ne bi to mogao podnijetiuser posted image .

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 14:16:48   
dijana1*
Gagi kada cemo na kafu ?
Da cujem iskustvo user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 14:20:53   
JMPM
Zene,nisam imala takvo iskustvo,ali zanimljivo zvuci.Uvek sam se pitala kako bi to izgledalo i u jednoj i u drugoj varijanti (mislim na dve zene jedan muski i dva muska jedna zena).Svaka cast vama koje ste to pre braka iskusile user posted image ,eto i ja sam jedna od onih sto zavidi user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 14:21:39   
jelena038
IZVORNA PORUKA: dijana1

Gagi kada cemo na kafu ?
Da cujem iskustvo user posted image

zovite i mene!!! user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 14:50:46   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT


Jbt, ja sam experimentisala, ali kada smo stigli do realizacije (nas četvoro je bilo i svi smo bili drugari)... podelili smo se.

Imala sam i ovakvo iskustvouser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 14:56:23   
dijana1*
ja spadam u neiskusne user posted image
tek sada vidim da nisam nista prosla user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vas više u krevetu (grupnjak)
19.12.2010 18:12:40   
viking
Anajid, sve mi se više sviđaš user posted image
Apsolutno se slažem, i meni je pun kofer malograđanki koje su ispuzale ispod nekog kamena i misle da sve o svemu znaju, prosipaju nam tu neke hrišćanske vrednosti kao da su veći vernici od patrijarha, a prve su da nekom skoče u lice, da se svađaju, etiketiraju druge i da vređaju (sve inače, vrlo hrišćanski). Bolje da pročitaju svoj sopstveni potpis pre nego što se jave da nešto kažu... Aman više, dosta siktanja! Pustite i druge da nešto kažu...

Izvinjavam se na teškim rečima, ali dosta više ispiranja mozga.

IZVORNA PORUKA: anajid

Ljudi ZASTO vam je tako tesko prihvatiti da neko ne deli VASE misljenje!Daj prestanite nazivati ljude bolesnima,licimerima i ostali imenima ako ne misle isto kao VI!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here