|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 22:54:17   
lanajelena
Meni je ova tema simpaticna...Niko ne misli da sad treba da pogazimo svoju rec nego jednostavno nekad kazemo nesto sto ne mislimo i da ovde mozes da napises neku rec u tu svrhu...nadam se da ste me razumele user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 22:59:30   
Brana
e bas touser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 22:59:49   
Pretty78
 Pretty78, minavb, lanajelena, lenaa, bratzz, Ivanka 75, Trcosava, mtajcica83, MarijaBg
gle sta nas je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dakle sad ja.....
ja necu da se izvinjavam nikom....jer i ako sam se sa nekim zakacila rekla sam mu sta imam.....i ako se sa nekim opet zakacim recicu mu sta imam tada.....mada...kaso sto sam vec rekla nekim meni dragim ljudima ovde...ja sam na RR da pomognem nekim savetom ako mogu, da meni pomognete kad mi treba i da se nasmejem zajedno sa vama...usput sam sklopila par super prijateljstva, upoznala drage mamike i dobila lepe poklone user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i sta ja sad ima da se svadjam sa tamo nekom persidom iz piiii ma..... nit znam ko je nit znam sta je.....kazem brate sta hocu ko se uvredu uvredi ko se ne uvredi super.....pa ima nas milion i dva miliona sisa user posted image user posted image user posted image user posted image mogla bih se svaki dan svadjati......tako da neecuuuuuuu da se izvinjavam

ali mi se dopada zamisao ove teme ...za sve one koji se pokaju i pozele da kazu sta imaju


eto....aj sad ......dovidjenjce :)

p.s. Smeshki vrati seeeeeeeee user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:01:14   
indy_25
super je tema bravo Brano. Evo ja sam se prvi put na rr malo raspravljala sa Radom i Lilianom i bez ove teme smo se izmirile. Napisala sam Radi pp kad sam vidjela u temi za istresanje neg energije da je napisala da je neko jako iznervirao i da joj je pritisak skocio  a trudna je znala sam da se odnosilo na mene. Nisam ni znala da je trudna jer ne idem vise u tromjesecja a i ticker rijetko kad neciji pogledam pa sasm osjecala griznju savjesti sto sam joj nesto svasta izvikala tamo i s toga sam joj se izvinula. I eto tako se pomirismo a sa lilianom sam samo nastavila pricati ko da se nista nije desilo. nekad nam padne dan da pa da nam se na bilo koga istresti pa to mozda uradimo i ovdje.Ja se ne zelim vise ni s kim svadjati i svako ima pravo da misli sta hoce necu se vise pronalaziti u necijim rijecima.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:04:40   
Pretty78
Pretty78, lenaa, minavb, indy_25, SUPER MAMA, dijana1, Brana, gagana83, bratzz, Trcosava


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:07:38   
minavb
Ne znam sta bih rekla. Ja ne vredjam pa samim tim nemam kome i zasto da se izvinjavam. Ako se neko sa mnom oko necega ne slaze, ne vidim zasto treba da se izvinjavam. Kako bi budjav svet bio kad bi svi isto mislili.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:10:33   
dijana1*
Tema je odlicna i mislim da je potrebna user posted image
Dosta svadja ima na rr-u i nesporazuma i da se ne bi raspravljali u pojedinim temama ovde moze doci do direktnog pomirenja user posted image
Zao mi je sto je Smeski otisla ali i mnoge druge forumasice user posted image
A i nije mi jasno pojedine zene su uvek zapete ko puske i u svakom trenutku spremne za svadju, u cemu je problem jel imaju kuci problema pa ovde istresaju negativnu energiju, jesu li nezadovoljne zivotom ili je manjak seksa u pitanju user posted image
Nadam se da uopste vise nece biti svadja na rr-u, a nesporazuma mora da bude to je normalno ipak se ovde dnevno procita hiljadu razlicitih misljenja. Pa kada bi svi isto razmisljali kakav bi nam bio svet. Tmuran i siv.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:11:07   
Alexis79
I meni je tema superiska


Ja kad malo bolje razmislim ne secam se da sam se ovde sa nekim kacila....a u stvarnom zivotu cesto prasnem i posvadjam se.

Izgleda da me ovaj virtuelini smiruje user posted image

A sto se tice svadja ...znate ono 100 zena 200 sisa a 300 razlicitih misljenja...

Hvala bogu pa ne vlada jednoumlje...

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:12:17   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: minavb

Kako bi budjav svet bio kad bi svi isto mislili.


pisala sam post dok si ti ovo poslala
da ne bude da prepisujem user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:12:48   
Brana
e pa to Indy ja sam lose oset_ila posle teme Bojkot vakcinacije mi smo sve veoma brizne mamike i zato smo tako burno rreagovale jer svaka svom detetu misli najbolje a ispalo je da su neke ne odgovorne pa su nastale svadje,vredjanje bzvz,pa posle tema homosekualnost i vto pa je liliana otisla,sada smeshkica htela je iva da ode jer je u svakoj temi vladala napeta energija,pa posle tema usvajanje dece.... i eto iz tog razloga sam htela da se izmirimo jer sa primetila ignorisanje od osoba sa kojima sam razmenila suprotna misljenja i znala sam zbog cega je to,ne mora mene niko da gotivi ne smeta mi ali volim da znam zbog cega i zasto to je to,i ne mora niko da se slozi sa mnom ali je lepo kada se ne slazemo a postujemo se i pricamo najnormalnije a ne dignemo nos,kada sam ispala bzvz ja se ne stidim to i reci,ovu temu nisam samo zbog sebe otvorila nego iz zbog drugih ko zeli i ima potrebu neka pise ko ne ne mora,imam svoj stav i necu ga promeniti kao ni mnoge mamike ali sam htela samo da pomognem !user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 31.1.2011 23:13:44 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:16:36   
minavb
Eto ti ga sad,brana se naljuti! Sta ti bi aman?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:17:30   
Brana
Da svet bi bio NE VIDJENO BUDJAV da svi pricamo isto,ne bilo ni foruma da je tako jer ne bi znali o cemu da pisemouser posted image
Ali poenta nije u istom misljenju nego u postovanju i ne vredjanju misljenja koje je razlicito.user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:17:54   
lanajelena
Brano jesi li se pomirila sa svima ajmo u kafanu sad user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:18:35   
Brana
IZVORNA PORUKA: minavb

Eto ti ga sad,brana se naljuti! Sta ti bi aman?

Ja bas nisam u tom fazonu Mina da se ljutim ne bi ni otvrila temu nego sam samo objasnila zasto sam otvorila temu!user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:18:39   
minavb
Bas tako. I sto se ti naljuti?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:18:54   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: minavb

Kako bi budjav svet bio kad bi svi isto mislili.



IZVORNA PORUKA: Alexis79

Hvala bogu pa ne vlada jednoumlje...



mina ocigledno  isto mislimo



_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:19:50   
Brana
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Brano jesi li se pomirila sa svima ajmo u kafanu sad user posted image

Sto se mene tice ja se mirim samo sa onim koji to hoce a sada idemo u kafanu i da trpamo one tvoje lude smajlije!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:20:58   
Brana
IZVORNA PORUKA: minavb

Bas tako. I sto se ti naljuti?

pa ja se nisam naljutila nego sam obrazlozila zasto sam ovu temu otvorila rekoh gore vec!user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tema pomirenja
31.1.2011 23:21:20   
indy_25
Ma glupo mi je i o odlazenje s foruma zbog nekih svadjica ne razumijem to nikako a jos manje kad se svi skupe pa odu user posted image  meni su bile drage isto i cure koje su u isti dan otisle, kao i vi pa nisam otisla ni zbog koga.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 8:08:11   
Jeca*
Smeshkica je imala potpis nesto u fazonu: ovde sam, kome se ne svidja nek zažmuri!
Hajde sad to da malo globalizujemo pa napišemo, reći ću šta imam jer je to najnelicemernije i najiskrenije što mogu da dam ovom forumu, a kome se ne dopada ne mora da čita! Sve dok ne govorimo ružne reči i direktne uvrede ne vidim razloga da se iko ikome izvinjava!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 8:52:35   
Lu
Smiješno mi je više to napuštanje foruma u smislu,
ako se nećeš igrati kako ja kažem ćao user posted image
Meni ovdje niko nema ništa opraštati niti ja kome!
Nikoga ne vrijeđam i mene niko ovdje na forumu ne može uvrijediti, pobogu nismo djeca!

Ako ne želim čuti druga mišljenja i komentare ne trebam ništa ovdje ni pisati...to je FORUM!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 46
   [Obrisana poruka]
1.2.2011 9:03:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:30:17   
Olga75
kad se mirimo da se i ja pomirim user posted image
nasla sam kompromis sa sobom i jednostavno ne pisem na temama gde imam drugacije misljenje od vecine user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:36:01   
NadaR
Smeshkica,stvarno otisla??? user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:36:22   
minavb
.ebes ti to kad na forumu ne smes da kazes sta mislis.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here