|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeni kredit
25.2.2018 9:09:31   
Anck Su Nmaun
Von mozda su to ukinuli sad, mi smo podigli u Intesi , i mali smo obtradu kredita.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 16:20:46   
vonavoj
Isla sam danas do banke..smorila sam se najgore..stambeni kredit koji mogu uzeti je max 35.000evrauser posted image ..ili ti 45.000 plus 20% ucesca..na 30 godina..a sa tim parama mogu da kupim dvosoban stan..a nas petoro tesko stane u njega..user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 16:32:13   
Anck Su Nmaun
A gde to? U centru negde... sto ne gledas neku periferiju onda? Ne znam kako se u Pancevu krecu cene ..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 16:57:53   
Sarav

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Isla sam danas do banke..smorila sam se najgore..stambeni kredit koji mogu uzeti je max 35.000evrauser posted image ..ili ti 45.000 plus 20% ucesca..na 30 godina..a sa tim parama mogu da kupim dvosoban stan..a nas petoro tesko stane u njega..user posted image

A da objedinite plate ti i muž? Možda veću sumu onda možete da uzmete

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 17:39:59   
vonavoj
Sarav.on nije za stalno..zato ne moze..
Stara gradnja je oko 650e m2...a nova oko 850evra..skocile su cene u Pancevu,zbog blizine Bga..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 17:42:40   
Sarav
Razmišljam na glas. Možda prvo da uzmeš neki keš kredit veličine učešća za stan od 45 hiljada, rok otplate kraći da izgruvate na npr 3 god i onda kad imaš učešće uzmeš stambeni. Ja bih možda tako uradila.

< Poruku je uredio Sarav -- 26.2.2018 17:43:24 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 17:45:51   
vonavoj
Ne moze tako..kes kredit max koji mogu uzeti je 13.000evra..na 10 godina..rata je 230e..i to sam pitala..a novi kredit mogu tek posle 10 godina jer mi je rata 50% od plate..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 17:48:37   
Sarav
O Gospode, gde mi živimo. Stvarno si u nezgodnoj situaciji. user posted image
E da, mislila sam nakon otplate og keš kredita stambeni. Ali svakako je loša računica.

< Poruku je uredio Sarav -- 26.2.2018 17:50:47 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 17:50:17   
vonavoj
Ne moze covek ni omcu oko vrata da stavi.iako zeliuser posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 20:34:50   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Isla sam danas do banke..smorila sam se najgore..stambeni kredit koji mogu uzeti je max 35.000evrauser posted image ..ili ti 45.000 plus 20% ucesca..na 30 godina..a sa tim parama mogu da kupim dvosoban stan..a nas petoro tesko stane u njega..user posted image

A da objedinite plate ti i muž? Možda veću sumu onda možete da uzmete


Znaci u istom smo sosu. user posted image Mislim za kredit.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.2.2018 20:47:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 21:06:30   
MishMash

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Isla sam danas do banke..smorila sam se najgore..stambeni kredit koji mogu uzeti je max 35.000evrauser posted image ..ili ti 45.000 plus 20% ucesca..na 30 godina..a sa tim parama mogu da kupim dvosoban stan..a nas petoro tesko stane u njega..user posted image


Von, ima u Pa i jeftinijih stanova. Ne znam koje ste naselje gledali, ali na Sodari se prodaju NAMEŠTENI dvosobni za 30000e, čula sam čak i za 25000e par slučajeva.

Osim toga, znam da se mnogi dogovore i sa prodavcem, no raspitaj se.

Navijam od srca da uspete user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 21:25:16   
vonavoj
Pazi.na sodaru ne bi isla..prvo sto su to stanovi na min 5om spratu..gledala sam..ima na 9om,7om..stare zgrade..i smrdljivi Tamis i sve od juzne zone ide tu.
Sanjice,u istom smo sosu odavno😁😁

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 21:47:46   
Sanjica26 RR
user posted image Vala bas. Ma, samo da smo zdravi. Necemo zbog tih stvari da se sekiramo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 21:50:15   
Anck Su Nmaun
Pa onda biras sta je bitnije. Mi smo za ove pare centar jedva garsonjeru mogli dobiti ali smo uzeli malo dalje, al meni nije dalje ne smeta mi jer vozim, i imamo trosoban stan.
Naravno sad nam je i to malo al to je druga tema user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Stambeni kredit
26.2.2018 22:41:07   
MishMash

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pazi.na sodaru ne bi isla..prvo sto su to stanovi na min 5om spratu..gledala sam..ima na 9om,7om..stare zgrade..i smrdljivi Tamis i sve od juzne zone ide tu.
Sanjice,u istom smo sosu odavno😁😁


Zavisi koji deo Sodare user posted image Kod mene se ne oseća Tamiš, a ni južna zona. Mislim osećao se leti smrad, ono kada je ceo grad smrdeo na neko đubrivo ili šta već user posted image Uglavnom sve zgrade imaju lift, tako da ne vidim ni tu problem, mi smo na 6. spratu.

Stan svakako možete da prodate za 5 godina i uzmete veći ako budete imali mogućnosti.

U svakom slučaju moraš da prelomiš šta ti je važnije- duševni mir po cenu toga da se malo "stisnete", ili komocija u negativnoj atmosferi. Nas četvoro živi u stanu od 46m2, jer su živci priceless. user posted image


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Stambeni kredit
28.2.2018 10:48:12   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: vonavoj

I jos jedno pitanje..da li je ucesce obavezno..mi nemamo ni evro u steku..user posted image

Mislim da jeste al.mi smo za toliko vise digli taj kredit koliko se secam.


Anck, kupili ste stan bez učešća? Preko koje banke? Jeste li stavili hipoteku na drugu nekretninu? Izvini što te sada bombardujem pitanjima.
Ja ovih dana sakupljam informacije jer bi trebalo uskoro da dobijem ugovor na neodređeno, pa bismo i mi kupili stan na kredit, ali nemamo.dovoljno novca za učešće. Za sada sam videla samo jednu banku koja daje stambene kredite bez učešća ali se mora staviti hipoteka na drugu nekretninu minimalne vrednosti 150% od vrednosti one koja se kupuje. A mislim i da je kamata u tom slučaju veća nego kada se daje učešće.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Stambeni kredit
28.2.2018 10:50:11   
Anck Su Nmaun
Hipoteku smo stavili na taj stan za koji smo digli kredit.
A kazem ucesce ne mogu tacno da se ssetim par hiljadda za toliko povecali kredit.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Stambeni kredit
28.2.2018 11:00:39   
Milena18
Hvala ti. Moraću još da tražim, tek sam počela user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Stambeni kredit
2.5.2018 11:41:40   
MimaKos
Ceo zivot sa roditeljima u stabenim, rata bila 400 e, hvala Bogu sad smo svoj na svome mm i ja bez kredita

< Poruku je uredio MimaKos -- 2.5.2018 11:42:11 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Stambeni kredit
2.5.2018 12:24:16   
mama Jo
Imamo svoj stan sada, roditelji su pre 30 god.pravili veliku kucu bez kredita... danas to nikakk ne bi moglo da se izvede

< Poruku je uredio mama Jo -- 2.5.2018 12:25:15 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Stambeni kredit
2.5.2018 14:09:31   
MimaKos
Toliko koliko ali bez tereta i kredita... i na nase ime :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Stambeni kredit
2.5.2018 14:18:14   
mama Jo
Moji rodjaci su uzeli skoro na 30 godina, prodali su svu zemlju, dobili bas lepe pare, i jos + kredit na 30 gona...
Ali opet, avoje je svoje, nema sta

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Stambeni kredit
2.5.2018 14:19:33   
MimaKos
Da sam u nekoj drugoj zemlji da , ovde nikako ako ne mora

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Stambeni kredit
1.8.2018 12:45:44   
mama ivane
Zenice pitanje: Da li moze da se podigne bilo kakav kredit bez radnog odnosa?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Stambeni kredit
1.8.2018 13:03:52   
nata11
90% ne ako nisi u radnom odnosu ili penziji.

_____________________________





(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here