|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
5.5.2010 18:11:01   
jelena038
IZVORNA PORUKA: New Mom
Lično mi je veliki san putovanje vozom kroz Rusiju, nadam se jednog dana...
i meni, transsibirskom!user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:40:07   
Brana
Pre 4.godine,volim putovanje vozom jer se tada prolazi kroz predivne predele pune divne prirode,i mesta koja se ne mogu videti kada se putuje busom.user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:45:30   
Nina...
U Srbiji pre par godina, Novi Sad- Beograd, pola dana jahanja user posted image

U Grckoj pre par meseci, bese ok voz, samo je sve vreme nesto smrduckalo kao paljevina pa sam jedva cekala da stignem na odrediste. Inace, vozovi su im bolji od nasih, ali nista wow.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:46:17   
azdajica75
2007,Beograd Bar,letovanje,dete mi je jako loše podnosilo vožnju,jedino u vozu je bilo super! A i meni je bilo super,spavaća kola,mi sami,ujutru ustaneš a ti na moru....jedno tri,četiri godine smo išli vozom na more,preporučujem!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:49:44   
Nina...
Mozda bi tema trebala da se zove ''Kada ste se poslednji put vozili vozom?''
Da ne bude bas zadnji put...user posted image  a mozda i ja samo cepidlacimuser posted image  ovo je vec pitanje za Verolino user posted image

(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:50:31   
Brana
joj Nina slazem se kada je voz u losem stanju,putovanje bas i nije prijatno..
azdajice mm je putovao tu relaciju vozom i isto kaze da je super relacija za putovanje.
Ja sam doduse putovala od Bg do Valjeva i lepo je,prolaze se divni predeli...
Secam se jednom smo putovali u vozu u kome je neko ocedio prase na sedista, smrdelo je jako a mi smo stajali sve vreme..user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:53:09   
Daca88
Zadnji put sam se vozila vozom pre 3,5 godine kada mi je muž(tada još uvek dečko)bio u vojsci.Putovala sam uvek kada njega nisu puštali na vikend.U pitanju su bili Sombor,Novi Sad i Požarevac....a volim ići vozom na more,volim izaći u hodnik,ispijati limenku soka i gledati kroz prozor pejzaž,prirodu,planine,provalije,reke,mostove,nebo...tunele ne volim,i bojim ih seuser posted image .


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu azdajica75)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 21:54:52   
Brana
e i ja ne volim tunele,ona mrakljulja je strasna..

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 22:02:47   
Maya21
kad sam bila mala, i do svoje 14 godine sam putovala svaki vikend,raspust vozom(sinobusom)to mame i tate jer me je baka cuvala user posted image a poslednji put, prosle godine za Bar na more, kao i skoro svake godine jedno 10ak godina unazad :)
obozavam vozove user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 22:39:53   
Ana RR
Uh... pre više od 15 godina, uopšte se više ne sećam. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 23:00:07   
isidora88
pre nekih 5 meseci,obozavam vozoveuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 23:02:26   
dunja RR
Kao mlada često, ovim našim drndavcima, a u skorije vreme - prošle godine u Španiji, super brzim vozovima od Calelle do Barselone; pruga svo vreme vodi pored mora i super plaža - FANTAZIJA, vozovi čisti, tačni, a karta džabe user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.5.2011 23:03:08 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 23:03:58   
Brana
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kao mlada često, ovim našim drndavcima, a u skorije vreme - prošle godine u Španiji, super brzim vozovima od Calelle do Barselone; pruga svo vreme vodi pored mora i super plaža - FANTAZIJA, vozovi čisti, tačni, a karta džabe user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 23:04:50   
choopa choops
2007.godine auto vozom Bar Beograd Baruser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 23:06:25   
majathegreat
Poslednji put za Bg 2004. jer nam je bus za Grčku kretao iz Bg. Tog dana je bio derbi Zvezda-Partizan i tim vozom su išli navijači Partizana (tad sam i skapirala da putuju različitim vozovima). Ja sam jedva čekala da stignem. Inače su maltretirali sve redom, nekom čiki uzeli bicikl, pa se vozili po vozu, razbijali flaše, gađali se pikavcima, ludilo. A mm, pacifista, sa svakim nađe zajednički jezik, pa tako i sa grobarima. Kad smo izašli iz voza njih dvojica ga izljubiše i pokloniše mu majicu. A da, konduktera su odmah isterali iz vagona, sledeći put ne kupujem kartu kad putujem s navijačima. A pre toga sam se vozila jednom do Bara, to je tek bio rusvaj, al smo bili mladi i ludi. Ondak devedesetih i do Pešte (tu sam se oduševila švercerima kako tonu stvari uspeju da upakuju u jednu torbu). I vozila sam se još par puta do Bg i šinobusom takođe par puta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
1.5.2011 23:16:21   
pepeljuga
2003. Beograd-Bar, isla sam sa super drustvom pa mi je sve bilo lepo user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 9:20:33   
Trcosava
Uf... Voz - de prvo da ispišem kada sam je sa vozala.

Naime, vozom sam putovala kao mala sa mojima, auto-kolima ili kako se već to zvalo. Od Bg do Lj pa odatle smo išli kolima za Nemačku kod babe. Od tada pa do 2008. nisam putovala vozom. Nisu ništa wow, jedino mi je haos bio wc - ušla sam jednom - pod zarđao videla sam šine!!!! E od 2008 sam se vozala jedno 4 puta - najjeftinije je bilo.

Idući utorak treba sa Anom da idem do Beograda. Inače ona je isto (kao i sva deca) oduševljena vozom, ali ovo je put od 11 sati. Frka mi kako će ona da izdrži, tj kako ću ja sa njom da izdržim haha.

Voz sam izabrala jer tu može da ustane i da se prošeta. Ima li neko da je išao na neko tako duže putovanje vozom???

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 10:11:33   
Bebilina
Nasim verovatno pre 7-8god, savremenim pre par nedelja.
Ceru sam vodila od kad je imala 6 meseci, sina i ranije. Najduza relacija nam je bila 3-4h.
Par puta smo isli na voznju "retro" vozom, atrakcija za turiste. Meni prvi put reakcija bila: pa ovakvi su kod nas u Srbiji jos u svakodnevnoj upotrebi user posted image
Trcosava ne znam ti za tako dug put... Spavaca kola i putovanje nocu bi bili moj izbor.user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 10:17:07   
Anoniman
Trco, ja sam ranije tako putovala na relaciji bg-solun, prestala sam 2009 (a ubrzo je i ukinuta linija). To mi je bilo lakse nego autobusom iako je znacilo vise sati puta (ponekad i 17h), ali sam uzimala spavaca kola i kad nije bilo mnogo ljudi (a nikad nije bilo mnogo ljudi sem u periodu oko praznika), bilo je sasvim ok, cak i wc. Ali nisam putovala sa detetom.

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 10:19:53   
Shishica
Kad sam bila dete..do dede i bajke.. ustvari nije ni bio voz nego sinobus..dobro, na sinama user posted image
Bas odavno nisam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 12:07:37   
Ana13
Ja se nikada u zivotu nisam vozila vozom user posted image i bas mi je krivo zbog toga. Volela bih i to da probam. Mi smo uvek isli svuda kolima.Moj otac ne priznaje druge vozace user posted image Ako treba na kraj sveta da se ide,nikakav problem...sedaj u kola. Za neke bas daleke destinacije i one na koje je nemoguce stici kolima,isli smo avionom.Kad sam putovala sa drustvom,isli smo busom ili avionom. Sad sa muzem isto uvek idemo kolima,na dalje avionom. Jednom smo od italije do spanije putovali brodom. U principu,sve sam probala osim voza i svi mi pricaju da sam luda sto kukam da negde odemo vozom.Svi se zgrazavaju tom idejom,a meni se cini da bi to bila odlicna avantura.
p.s.Vozila sam se onim sinobusima,tramvajima...vozicima sto idu i ispod i iznad zemlje po vecim evropskim gradovima,a to su sve "braca" od voza user posted image . Ovde se radi o putnickim vozovima za vece razdaljine,tako?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 12:13:53   
Anoniman
da, ali srpski vozovi su iskustvo za malobrojne, ne znam u kom delu sveta jos ima tako nesto "napredno" user posted image
isla sam i na relaciji solun - atina, ali brzim vozom i to nema nikakve slicnosti sa voznjom do srbije. razlika je 100 km, a do atine sam putovala mislim 5 sati, a do bg 14 - 17h.user posted image

(odgovor članu Ana13)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 12:17:33   
Dani.kv
Trco pazi u vozu ima puno lopova!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 12:21:45   
Ana13

IZVORNA PORUKA: ksena

da, ali srpski vozovi su iskustvo za malobrojne, ne znam u kom delu sveta jos ima tako nesto "napredno" user posted image
isla sam i na relaciji solun - atina, ali brzim vozom i to nema nikakve slicnosti sa voznjom do srbije. razlika je 100 km, a do atine sam putovala mislim 5 sati, a do bg 14 - 17h.user posted image


o tome i pricam. Imam zelju da probam nas voz,pa makar Nis-Bg,a svi mi prevrcu ocima na to. Oko mene izgleda niko nema taj avanturisticki duh user posted image ,a mozda je i problem sto su svi vec putovali nekad vozom,pa nemaju zelju da ponavljaju zbog mene user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 12:39:37   
tijatija
Meni tata radi 30 godina na zeleznici, tako da se moze reci da sam ja zeleznicko dete, gde god da se islo isli smo vozom. Cak sam vikendom znala ici do Nisa i to dva puta mescno, dok sam u skolu isla.Ja volim da putujem vozom ali je stvarno uzasan smrad i prljavstina pogotovo sto sad putujem i do 20 satiR PG-SU. 20-tog mi curice idu za SR sa mojima vozom ali obavezno spavaca ili kuset kola, ali ja cu da preskocim kad budem isla sa N pa cu im se pridruziti oko 1-vog avg. ali cu ja autobusom jer je klimatizovan i nema prevelika kasnjenja

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here