|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 13:29:46   
Trcosava
hehe ma ja mogu svuda svim da putujem, ja sama nisam problem. Jeste da sam trudna nekih 4 meseca imala sledeći peh sa vozom:Kupi ja kartu Lesce-Beograd, a ono bre svemirski brod!! Klimatizovano, čisto... ja se oduševila. Kad ono trt milojko. Taj voz je putovao samo do Zagreba i tako ja morala iz tog voza da izađem u Zagrebu, vukljam sve torbe i još neko cveće za mamu tada ponela user posted image - a pauza između vozova DVA SATA. Šta da razim u Zagrebu dva sata??? Srećom pa sam naletela na jednu profesorku iz Ljubljane, pa smo nas dve na kafu otišle i posle mi ona pomogla oko torbi. Mislim da bi se roknula sad ako bi me isto strefilo sa detetom user posted image .

Sve u svemu, da se ja naoružam strpljenjem i silnim igračkama i molim Boga da sve prođe ok. Hvala devojke na odgovorima

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 13:37:32   
Bebilina
IZVORNA PORUKA: Ana13

o tome i pricam. Imam zelju da probam nas voz,pa makar Nis-Bg,a svi mi prevrcu ocima na to. Oko mene izgleda niko nema taj avanturisticki duh user posted image ,a mozda je i problem sto su svi vec putovali nekad vozom,pa nemaju zelju da ponavljaju zbog mene user posted image

Bice da je da su putovali pa ne bi da prolaze opet kroz istu agoniju user posted image
A za avanturu ti je dosta neka kraca relacija- recimo Niš-Niska banja, ako si bas hrabra onda jos neka stanica. Videces za to vreme sve sto se ima videti user posted image

E na ovo sam se slatko nasmejala KLIK user posted image i prepoznala vozove iz mog iskustva!

< Poruku je uredio Bebilina -- 2.7.2013 13:41:53 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 13:41:44   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Trcosava ne znam ti za tako dug put... Spavaca kola i putovanje nocu bi bili moj izbor.user posted image


Na ovo sam zaboravial da odgovorim - ja ni u ludilu više neću ići sa Anom noću. Kada je imala samo 1.5 godinu krenuli smo iz Bg ka kući u nadi da će ona odspavati ceo put. Ali šipak! Ana se probudi čim auto stane, a kad se probudi onda neće da spava. I tako mi pređemo granicu, a ona se probudi, još tada radili nešto na putu u Hrvatskoj i bile su postavljene one svetlosne signalizacije koje blinkaju i ona nije mogla da zaspi. Do 5 ujutru nije zaspala, odnosno dok nismo došli kući. Da ne pričam da je urlala skoro ceo put jer joj se spava, a ne može da zaspi. Tako da, neka hvala. Cimaću se preko dana user posted image

p.s. takva sam i ja bila - čim sednem u auto - posadim se između sedišta i gledam u put. Celu noć bdim sa tatom koji vozi, a mama položi sedište i spava sve u šesn'es'user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 13:52:03   
dunja RR
Sa Lesicom na RR Deda Mraza u Novi Sad, pokvario nam se voz u povratku user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 14:37:53   
caca81
Prvi i poslednji put 1997. godine. Voz je kasnio na odredište 4h, poludela sam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 14:55:17   
lanajelena
vozila sam se milion puta Novi Sad-Bar a poslednji put pa kako smo Dusana nacinili na odmoru znaci 2009,jako dobro pamtim jer sam skoro user posted image kroz prozor voza(mislila sam da sam se prepusila)

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 16:12:25   
ivaMark
Prosle godine u ovo vreme... Beograd-Doboj, medjunarodni user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 20:05:14   
Moiraina
Poslednji put sam se vozila vozom 2008. godine na relaciji Beograd - Subotica (išli smo na Palić), bila sam zapela da idemo vozom iako se putuje duplo duže nego busom (i naravno, išli smo vozom samo u odlasku, vratili smo se busom user posted image )
Kao klinka milion puta sam putovala do mora vozom, išli smo na more u Čanj jer je mamina firma imala tamo odmaralište, znala sam put napamet, čak sam znala i koliko tačno tunela ima (udarali smo recke user posted image ), uglavnom spavaćim kolima i to mi je uvek bila avantura. Sad mi više ne pada na pamet, doduše sada svuda idemo kolima, a voz mi sada izgleda kao čisto maltretiranje...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 20:47:59   
branki*
ja se vozom nisam vozila od 1999.godine!!!!tad smo isli,mama,brat i ja za beograduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
2.7.2013 23:12:56   
isidora88
ja sam sa matejom isla na more vozom kad je imao 7 meseci, nisam ni osetila put, kao ni mateja, prespavao je ceo put i obozava vozove, idemo i na selo vozom par puta odisnje, 30 km samo i mateju jedva izvadimo iz vozauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
3.7.2013 21:35:16   
Figaro88
Pre nekih dva meseca,ponekad idemo vozom kod mame u Valjevo.Andrea voli,a ja se uzasno plasim vozova,imam traume i detinjstvauser posted image Nismo ja i brat mogli da otvorimo vrata,i omasimo stanicu,a tad nije bilo jos mobilnih.a mi klinci,uzas....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
13.8.2013 17:43:00   
nata11
Jedan jedini put sam se vozila vozom ovim nasim a to je pre upisa na fax kada smo isli za Nis. A u Evropi sam se vozim cesto onim brzim vozem.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
12.9.2013 20:57:42   
dunja RR
And, here we go again user posted image

Sutra opet L i ja, zajedno sa Lenkom, opet Vojvodina, samo Subotica ovaj put.
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sa Lesicom na RR Deda Mraza u Novi Sad, pokvario nam se voz u povratku user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
20.9.2013 17:55:29   
lesica
Dakle, petak 13.9 i nedelja 15.9, Dunja RR, moja šćer i ja smo imale putešestvije vozom do Subotice i od Subotice nazad za Beograd.
Iskreno bilo je fino, L je iznenađujuće bila dobra, nije joj preterano bilo zabavno, ali je bila mirna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 18:02:54   
Kata90
au pa jako davno.....pre 7 godina,i to sam isla za Bg sa drugom da obidjemo Kalemegdan i Zoo vrt koji je prelepuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 18:56:12   
nata11
Pre 10 godina user posted image

_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 19:04:20   
lanajelena
"Sad" kad bude brza pruga ima da se vozam stalno,poslednji put leto 2009,sam pocetak trudnoce bilo je veselo

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 19:06:40   
wivern
'98, isla sam u pec da posetim tadasnjeg decka, naravno da je bio u vojsci user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 19:18:44   
jess021
Kad sam videla temu, pomislih davnoooo, ali i nije. Pre neke dve godine, iz Nove Pazove za NS.
Mnogo vise je proslo od kad sam se poslednji put bozila autobusom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 19:28:21   
choopa choops
Čini mi se 2004-te auto voz BG-Bar. Spavaća kola. Bilo je super, prespavala sam cijeli put user posted image

Edit: Slagah! user posted image Vozili smo se sa djecom 2013-e godine Lago di Garda-Milano-Lago di Garda.

< Poruku je uredio choopa choops -- 19.1.2015 19:30:19 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 19:36:54   
wivern
Choopo i ja slagah, u Spaniji 2011 Kalella-Barselona

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 21:19:12   
Mala Elena
Kao trudnica , tacno pre godinu dana. user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
19.1.2015 21:22:45   
mirkam
Juce!Posle sigurno 10 godina!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
25.1.2015 9:28:41   
mali_mis
27. nov 2012. iz Maglaja do Rume.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: kada ste se zadnji put vozili vozom?
27.7.2016 11:33:35   
dunja RR
Moj sin mnogo voli vozove, nije se još vozio istim. Za sada sam ga samo vodila na ž. stanicu da ih gleda user posted image

Bejah sinoć kod mojih komšija na kafi, i kažu mi da vode svog malog (koji je isto fan vozova) kod Vuka, da gleda podzemnu železnicu. Eto mi ideje, nije mi palo na pamet.


Volela bih da S uskoro provozam Šarganskom osmicom, do Višegrada, i posle taman produžimo u Foču :)


I ja volim vozove, i uživam da gledam američke vozove u Kaliforniji na you tube, južno pacifička linija. Mada sam to provalila tek kada ih je S zavoleo, pa zajedno gledamo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here