|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
28.11.2011 23:15:36   
nada78
I jos nesto mi jako smeta - tenis je sport za bogate i a stalno se potencira kako je on jadan eto sam uspeo, kakos e mucio...super, muce se se i druga deca spotisti pa o njima niko ne pise.

(odgovor članu nada78)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
29.11.2011 14:31:29   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: nada78

I jos nesto mi jako smeta - tenis je sport za bogate i a stalno se potencira kako je on jadan eto sam uspeo, kakos e mucio...super, muce se se i druga deca spotisti pa o njima niko ne pise.
Slazem se...ogromne pare se vrte i u tenisu i u drugim sportovima i to me strasno nervira jer ipak je to igra i nije u redu da neko igrajuci se uzme tolike pare a pola planete gladuje...i zato ne zelim i ne pratim nijedan sport i nijednog sportistu ..

(odgovor članu nada78)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
1.12.2011 15:32:23   
slavica.
E idealno mesto za ono sto mi je trenutno u mislima user posted image
Onaj voditelj,ne znam kako se zove,nesto ga ni ne gledam,upravo iz razloga sto mi ide na zivce,ali evo,uparavo odgledah "Porodicni obracun" ili kako se vec zove kviz na pinku... I jos pita neku devojku,koje je to okruglo povrce,ona kaze lubenica,a on podrugljivo odgovara u fazonu "pa jeste okrugla,ali nije povrce..."  O Boze!!!  Em pametuje,em nije u pravu,em se jos nesto i podsmeva... I bas mi je bilo drago sto je devojka na kraju osvojila i poene za taj odgovor user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
25.1.2012 22:32:08   
Meisje
Olja Beckovic,Goca Trzan,Maca,svi politicari nasi i strani,Gordan Kicic,Andrija Milosevic,Boki113...i mnogi drugi,sad mi malo stao mozak posto nisam u Srbiji vec dugo

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
25.1.2012 22:34:21   
branki*
sanja marinkovic

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
25.1.2012 22:37:27   
Meisje
O da...to je vec iritantno!!

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.2.2012 13:49:46   
mombg
1.Novak Djokovic - previse vesti o njemu, previse pocasti, samo cekam kad ce da ga kanonizuju za sveca pa da zavrsimo s tim.
2. Severina i sve ostale "cedne mame" koje su dozivele potpuni transformaciju....user posted image
3.svi voditelji svih emisija u stilu pricaonice, cemu to i ko to gleda?!
4.zvezde granda i komplet pink uostalom, a ni prva nije daleko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.3.2012 23:20:19   
mala buba
svi sa Pinka, a i Prve.mnoogo dosadni i isti likovi

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 5:01:38   
Anoniman
Ivana Mihić, Ivana Žigon, Ivana Zarić, Milica Milša, Gordan Kičić, Aleksandar Dunić, Novak Đoković,

(odgovor članu mala buba)
  Direktna veza do poruke: 559
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 8:09:02   
mala buba
Poduzi je spisak.....Milan Kalinic, Sanja Marinkovic, Danijela Jankov, Ceca, Jeca i sl. Sani Armani, Goca Trzan, a tek ona Goga sekulic jaoooooooooj, Ognjen Amidzic, Ivan Ivanovic,....

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 8:57:19   
mama kukunka
Milica MIlsa i Zarko Jokanovic.. jedan od otvaracko-zatvarackih parova ( ima i h jos , al mi ovi prvi padose na pamet)
Nista ne rade osim sto se pojavljuju na prestonickim event-ima ( proslave, otvaranja, zatvaranja,izlozbe, promocije)

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 10:02:11   
Anoniman
Ne mogu da kažem da me pevaljke i gorepominjane voditeljke kojekakvih treš emisija nešto posebno živciraju. Ne gledam te kanale, ne slušam te radio stanice i mirna mi glava. Za većinu imenovanih nisam ni čula. Ali me nerviraju ovi kai Kičić i Milša i Žigonka, koji su u svakoj čorbi mirođija i iskaču sa svih strana, čekam samo u loncu sa pasuljem da ih nađem jedan dan... E za razliku od pevaljki i njima sličnih ove ne mogu da ignorišem koliko god se trudila. Dodaću tu i Isidoru Bjelicu, koja je "stručnjak" za sve. Ako je emisija o muško ženskim odnosima, ona je tu. Ako je emisija o pisanji, ona je tu. Ako je emisija o kuvanju, ona je tu. Ako je emisija o politici, ona je tu. Ako je emisija o filnu, ona je tu. Aman dosta više!

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 562
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 12:26:00   
PoisonEve
Ljudi, ja na svom tv-u uopste nemam pink tako da me mnooogo manje nerviraju ti likoviuser posted image
Meni ide na zivce Vanja Bulic. Nikada ga nisam podnosila, bas mi deluje kao neki ljigavac sto verovatno i jeste!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 12:39:04   
Anoniman
Ne znam je l' tema samo za domaće javne ličnosti, ali ja mooooram jednu stranu da ubacim. Stalno gledam 24 kitchen i stvarno su mi svi super, pogotovo ona dva plava lika, ali ona Anđelika žvalava, ja nju kad vidim dobijem napad, žena NON STOP nešto trpa u usta, liže, žvaće, mljacka i tako priča dok to mljacka, oooooodvratna mi jeuser posted image Od domaćih me malo ko nervira jer na tv-u gledam malo šta, ali Ivanu Žigon, jednu od sestara Kovač, onu narandžastu, i Biljanu Obradović nikako, ali nikako ne mogu da gledam, užas koliko me nerviraju.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 564
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 12:55:46   
Lilla
Maja Nikolic. Nju kad vidim dobijem fras. Jos kad izbeci oci i pocne se smijati oko glave, pa covjece cini mi se da joj karmin po usima ostaje. Sva je izvjestacena i isfolirana.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:04:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ne znam je l' tema samo za domaće javne ličnosti, ali ja mooooram jednu stranu da ubacim. Stalno gledam 24 kitchen i stvarno su mi svi super, pogotovo ona dva plava lika, ali ona Anđelika žvalava, ja nju kad vidim dobijem napad, žena NON STOP nešto trpa u usta, liže, žvaće, mljacka i tako priča dok to mljacka, oooooodvratna mi jeuser posted image Od domaćih me malo ko nervira jer na tv-u gledam malo šta, ali Ivanu Žigon, jednu od sestara Kovač, onu narandžastu, i Biljanu Obradović nikako, ali nikako ne mogu da gledam, užas koliko me nerviraju.


Au žvalava Šmajnk je neopisivo ovratna. Zato je Rudolf strava!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 566
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:06:16   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ne znam je l' tema samo za domaće javne ličnosti, ali ja mooooram jednu stranu da ubacim. Stalno gledam 24 kitchen i stvarno su mi svi super, pogotovo ona dva plava lika, ali ona Anđelika žvalava, ja nju kad vidim dobijem napad, žena NON STOP nešto trpa u usta, liže, žvaće, mljacka i tako priča dok to mljacka, oooooodvratna mi jeuser posted image Od domaćih me malo ko nervira jer na tv-u gledam malo šta, ali Ivanu Žigon, jednu od sestara Kovač, onu narandžastu, i Biljanu Obradović nikako, ali nikako ne mogu da gledam, užas koliko me nerviraju.


hahahaha...ma kao da sam ja pisala ovaj post
em stalno gledam, em imam iste impresije kao i ti...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:09:07   
Anoniman
Rudolf rulesuser posted image
Sad sam se setila Ivana Bosiljčića. Koliko je on meni antipatičan, to je neverovatno, i sve one voditeljke na TV Panonija, Kanal 9 i sličnim mini tv stanicama, te ne znaju ni da se predstave a da ne pogreše. A ovo je pravi dragulj KLIK.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 568
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:16:00   
Jeca*
pa verovatno si videla koliko se jedan moj drug i ja na fejsu stalno prepucavamo i zezamo na racun ranjenog orla user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:17:35   
Anoniman
Hahaha, nisam, ali sviiiiii ga stalno potenciraju kao divnog, romantičnog i lepog čoveka, a meni je bljakuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 570
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:17:37   
Anoniman
O, kako njega preskočih. Dodajte Bosiljčića i na moj spisak user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 571
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:30:57   
Jeca*
meni je on van svih spiskova...toliko me nervira da ga ni na spisak ne mogu staviti user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 13:33:13   
Anoniman
Van spiskovauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 573
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 14:02:37   
vukosava
Zoka Brusilica, d uan end ounli

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.3.2012 14:27:42   
viking
Kako može Novak Đoković da vas nervira, to stvarno ne razumem. Ja ne pratim tenis, ne gledam ga ali dečko je sportista svetske klase, sasvim je na mestu, deluje kao normalna osoba... Ima mnogo u medijima ali samo zato što postiže mnogo uspeha, narod ga voli i sasvim zasluženo.
Ovo mi liči na ono "sve se oprašta sem uspeha".

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here