|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
6.10.2012 11:11:05   
bice devojcica
user posted image user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.10.2012 23:06:55   
Anoniman
Počeo je jako da me nervira Ivan Ivanović i gospodin Danilo Bekvalac Ikodinović. Ogavni su mi. A Daču sam baš gotivila dok je imao svrhu postojanja.

(odgovor članu bice devojcica)
  Direktna veza do poruke: 602
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.1.2013 23:29:50   
vojvodjanka87
Lea Kis definitivno! jezim se od njenog glasa,ne podnosim je

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.1.2013 23:40:26   
17 joka
Andrija Milosevic trenutno najvise

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.1.2013 23:41:24   
vojvodjanka87
i meni je on fuj nad fujovimauser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.1.2013 23:42:50   
17 joka
jao meni ova crna kosa od njega poplavi, pozeleniuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.1.2013 23:43:36   
vojvodjanka87
meni padaju vikleri sa glave

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
11.3.2013 23:44:45   
dijana1*
Dragana Katic

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 1:19:48   
liliana
Ooooo, pa ja imam poduži spisak: Lea Kiš, Keba i ona njegova kreštava ćera, Marijana Mateus, Nataša Bekvalac i Dača joj, Dragana Katić, Saša Popović i gotovo celokupan mu Grand, na čelu sa Brenom...Setiću se ja još...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 1:26:16   
NadaR
Oni cemerni emsiji Stojan, Janko ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 1:32:22   
zoća
ma sva kvazi elita

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 1:43:32   
vikiveki
Na vrhu liste je Jelena Karleuša user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 4:10:58   
Leax

IZVORNA PORUKA: liliana

Ooooo, pa ja imam poduži spisak: Lea Kiš, Keba i ona njegova kreštava ćera, Marijana Mateus, Nataša Bekvalac i Dača joj, Dragana Katić, Saša Popović i gotovo celokupan mu Grand, na čelu sa Brenom...Setiću se ja još...

user posted image ovo kao da sam ja pisala, samo bi dodala jos naravno JK , e sada zvucim kao Ivan Ivanovicuser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 9:25:12   
*Maki*
Svi sa pinka user posted image , Ivan Ivanovic i ona plava voditeljka sa vremenske prognoze sa RTS-a sto stalno zabacuje kosu

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 10:34:20   
Figaro88
Sanja Marinkovic,onaj Miki sto vodi 48 sati svadbu,Jelena Karleusa,Ceca,Grand,Novak Djokovic.......

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 22:43:43   
Dana 72
Ne razmisljam o njima , svako ima pravo da bude onakav kakav jeste bio poznat ili ne , bez obzira dal to nekom pase ili ne. Ja vise volim da se koncetrisem na ono sta me" ne nervira"

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 23:38:44   
imperial
Ognjen Amidžić,ne podnosim ga,i Ivan Bosiljčić i on mi je ljigavuser posted image

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.3.2013 23:40:17   
AndreaK
Vucic

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.3.2013 0:12:25   
sarti
Lea Kisuser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.3.2013 0:14:27   
daca78
Onaj zubati voditelj Voja i onaj glupander Boki 13 BLJAK user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.3.2013 0:19:46   
Powerpuff Girl
Ivan Ivanovic i ceo njegov nekreativni tim

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
13.3.2013 20:16:27   
wivern
Jaoooj Zvonko Bogdan user posted image

(odgovor članu Powerpuff Girl)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.3.2013 7:32:29   
Verolina
Kebauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.4.2013 21:31:36   
Verolina
A ispod Kebeuser posted image odmah da gurnem i Olju Beckovic. Gledam je sad , ona odaje utisak hodajuce zlobe. Sva je nekako siljata, podla, hladna, sa onim sitnim zmijskim ocima (samo u momentu da ocekujes da zapalaca jezikom)a onda kad na njen izgled nadovezem njena pitanja i drkosko ponasanje, mislim da ce jednog dana zauzimati pocasno mesto u Paklu. Zena mi je bljak, totalno bljakuser posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 21.4.2013 21:32:05 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.4.2013 21:35:34   
lesica

IZVORNA PORUKA: Verolina

Sva je nekako siljata, podla, hladna, sa onim sitnim zmijskim ocima (samo u momentu da ocekujes da zapalaca jezikom)


A onda slučajno naletiš na nju ispred b92 i shvatiš da u ovom opisu ima istine user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here