|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.6.2014 19:00:13   
Klarita

IZVORNA PORUKA: vonavoj

samo sam cekala ko ce da napise Gocu..mene uzasava!!!user posted image

Jao i mene!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
5.6.2014 19:14:59   
mali_mis
Lea Kis- nervira me nacin na koji prica, kao da se prenemaze, Igor Mirovic kad ga vidim izrastu mi rogovi.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
14.6.2014 11:46:42   
branki*
na spisak iritantnih moram da dodam i snezanu dakicuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
20.7.2014 15:37:24   
NadaR
Dara bubamara. Boze sacuvaj ,kakva spodoba user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
20.7.2014 15:53:56   
Verolina

IZVORNA PORUKA: branki

na spisak iritantnih moram da dodam i snezanu dakicuser posted image

Ja sam upoznala licno nivo njene otmenosti, stila i kulture. Na sajmu namestaja pre tri godine....Jaknu je spustila na ramena, vuce se ko neki klosar i sa neopisivom dozom dosade baca poglede po izlozbenim prostorima...U rukama kesa sa nekom pitom koju lomi i jede, a onda masnim rukama pritiska dugmice i drnda pokretni sistem fajloteke iako tamo pise: NE DIRATI! A onda je nakon upozorenja rekla, znate li vi ko sam ja? Nisu je prepoznali, nazalostuser posted image A onda je krenula da se nastavlja, pa je izbacena sa standa. Nekulturno govedo. Kako mi je bilo milouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
20.7.2014 15:57:48   
minnica

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: branki

na spisak iritantnih moram da dodam i snezanu dakicuser posted image

Ja sam upoznala licno nivo njene otmenosti, stila i kulture. Na sajmu namestaja pre tri godine....Jaknu je spustila na ramena, vuce se ko neki klosar i sa neopisivom dozom dosade baca poglede po izlozbenim prostorima...U rukama kesa sa nekom pitom koju lomi i jede, a onda masnim rukama pritiska dugmice i drnda pokretni sistem fajloteke iako tamo pise: NE DIRATI! A onda je nakon upozorenja rekla, znate li vi ko sam ja? Nisu je prepoznali, nazalostuser posted image A onda je krenula da se nastavlja, pa je izbacena sa standa. Nekulturno govedo. Kako mi je bilo milouser posted image


Kako ja ne volim ovo. Pa, brate mili, ako si poznat/a trebalo bi da se ponašaš još bolje nego anonimusi jer je više očiju uprto u tebe.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
20.7.2014 16:00:05   
minnica
Inače, da ne mašim temu, iritiraju me SVI naši političari. I oni su poznati, samo uglavnom po lošim stvarima. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
20.7.2014 16:02:53   
Verolina
IZVORNA PORUKA: minnica




Kako ja ne volim ovo. Pa, brate mili, ako si poznat/a trebalo bi da se ponašaš još bolje nego anonimusi jer je više očiju uprto u tebe.

Da da, slazem se...Mene je zbog isporuke zvala zena jednog naseg politicara. I ja joj lepo kazem, bice gotovo u dva i ona kaze, ali meni treba u jedan. Ja joj kazem u jedan ne moze, ako zelite vi porucite na drugom mestu. I ona ce ti meni, znas li ti sa kim pricas, ja sam V.C. I ja ti njoj lepo kazem, drago mi je , ja sam V.S. user posted image
Poslala je sofera po porudzbinu u dva.user posted image

< Poruku je uredio Verolina -- 20.7.2014 16:04:40 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.7.2014 12:10:46   
nata11
Snezana Dakic user posted image user posted image
A ovu najnoviju idiotkinju Dijanu/Dajanu nemam pojma kako se zove ona sto ugradila lift zbog stikla i ima Versace vazu user posted image user posted image
I ja sam imala konflikt sa jednom poznatom voditeljkom sa pinka slican ko Verka. I neizostavno njeno pitanje: Jel znate vi ko sam ja?
Doslo mi je da joj kazem: a jel znate vi ko sam JAAA.user posted image

_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.7.2014 16:15:58   
branki*
tacno mogu da zamislim doticnu S.D.user posted image
nato,ko ti je ta dejana,dijana,neka pevaljka ili ?
pa,stvarno sto kaze minnica,ako su vec poznati siroj javnosti,onda bi trebalo malo da vode racuna kako se ponasaju u javnosti,a ne ko telad neka.moja baba od 80 godina koja zivi ceo svoj zivot na selu se bolje i kulturnije ponasa od pojedinih persona sa tv-a.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.7.2014 17:27:40   
Trcosava
Vujošević - tu svinju ne mogu očima da gledam

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.7.2014 17:35:55   
gagana83
Takodje, ako nekoga ne mogu da smislim to je Vujosevic

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.7.2014 17:54:35   
nata11
debilizam
Ovo je pomenuta persona. U kom delu je ta izjava nemogu da ti kazem posto mi je toliko odvratna da nisam odgledala snimak do kraja.
Dok prica imam osecaj kao da joj neko napisao a ona naucila napamet.

P.S. Tek sada shvatih da ona nije za ovu rubriku jer ljudi nemaju pojma ko je ona user posted image user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 21.7.2014 17:55:59 >


_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
21.7.2014 18:00:08   
branki*
jao,pa ja znam doticnuuser posted image ,ona je neka sestra od tetke ili koga vec onoj teniserki jeleni jankovic.ta mala mi tako izgleda blazirano i vestacki i sva mi je kao neka lutka bez mozga,jos kad pocne onim njanjavim glasicem da se prenemaze i da prica kako ne,zaboga,nema ona bogatog decka,niti sponzora,sva je kao princeza na zrnu graska,mislim da ne ume ni dve slozene da sastavi!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 14:16:09   
branki*
flamingosiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 14:31:59   
tijatija

IZVORNA PORUKA: branki

flamingosiuser posted image

ko su ti ? Ivan Ivanovic user posted image a daaaa i poznaznati CG sportski komentator Sofranac , tacno mi se user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 14:35:08   
branki*
nazovi duet-onaj kvazi voditelj amidzic i marinko madzgalj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 14:38:16   
tijatija
aaaa zaba, zmija i ostala druzina user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 14:39:42   
branki*
e,bas tiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 14:41:44   
Sanjica26 RR
Zika Sarenica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 16:19:43   
nata11

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Zika Sarenica.user posted image


Strasno nekulturan covek. user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
12.8.2014 16:25:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: nata11

A ovu najnoviju idiotkinju Dijanu/Dajanu nemam pojma kako se zove ona sto ugradila lift zbog stikla i ima Versace vazu


zove me kuma i kaze brzo pali tv i gledaj, ovo se ne vidja svaki dan. uplaim ja i u tom trenutku kaze gospodjica Di "zena mora da zna da kuva jer mozda napolju pada sneg" , tako nekako, ne mogu tacno da se setim ali mm i ja smo vristali od smeha a onda smo je vijali po yt i gledali emisije u kojima ona gostuje i umirali od smeha. i sada cesto to radim. ona je meni super za razonodu user posted image user posted image user posted image . to sto ona izjavi ne moze cesto da se cuje user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
11.9.2014 17:06:54   
branki*
mene pocela ceca da nervira..ide neka reklama na pinku,pa me nervira.
volim njene pesme i super su mi,ali ona kad je slusam da prica o necemu..boze miliuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
11.9.2014 18:01:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR

mene pocela ceca da nervira..ide neka reklama na pinku,pa me nervira.
volim njene pesme i super su mi,ali ona kad je slusam da prica o necemu..boze miliuser posted image


nikada je nisam volela, ni nju ni njene pesme...
ali mi je gdja Dijana i dalje na prvom mestu po budalastinama, po glasu me izludjuje Lea Kis, po ponasanju Goca Trzan...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Ko vas živcira od poznatih?
11.9.2014 18:19:06   
anita
Bubi delim tvoje misljenje sto se tice Dijane user posted image Znaci ona je odvratna.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here