|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sladoled
3.9.2017 16:26:51   
dddaca
Probali smo Mariyin recept. Nekako previse masno za moj ukus.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sladoled
3.9.2017 17:37:09   
Ana RR
A nama kiselo user posted image mlečna slatka pavlaka je jaka, zatp vam je bilo masno. Muž pojeo slatko kondenzovano mleko, planiram sa njim da probam kada kupim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sladoled
3.9.2017 18:47:27   
dddaca
Pa jeste po malo i kiselo, osecao se jogurt, verujem da se to može zamaskirati sa malo više šećera, ali masnoća je preovladala. Pravila sam posle drugu kombinaciju sa šlagom i grčkim jogurtom i utisak je malo bolji

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sladoled
3.9.2017 22:31:46   
Ana RR
Šećer nije pomogao, kiselo je pa je kiselo. Čak i meni smeta. Marko neće da jede, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sladoled
3.9.2017 22:44:46   
dddaca
Pa kad oni nece da jedu sav trud je uzaludan. Ja probala ovu varijantu: velika casa grckog jogurta (mislim da je 400ml) se doda u 100gr slag krema umucenog sa 200 ml mleka, dve kesice vanilinog secera i oko pola case secera. To sam sipala otprilike, tako da mislim da je to ta kolicina. Za prvi put sam stavila ovoliko. Sledeci put cu dodati jos. Moze da se dodaje svasta- izmiksano voce, krem, cokolada, nesquik.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sladoled
3.9.2017 23:42:27   
Ana RR
Ma meni je grčki jogurt problem, ne bih ga stavljala. Imam negde recept sa slatkim kondenzovanim mlekom, to ne može da bude loše. Samo se ne sećam šta još ide, moram naći recept pa ću praviti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sladoled
3.9.2017 23:52:26   
dddaca
Kondenzovano mleko nisam koristila, hajde ako nadjes recept stavi ga ovde, da probam. Ako nije previse komplikovano user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sladoled
4.9.2017 8:35:43   
krin 40
Ana stvarno bi mogla da daš idrju.Ja inače jogurt ne volim ni uz doručakuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sladoled
4.9.2017 10:39:58   
Ana RR
Ja jogurt obožavam ali mi se ne dopada u ovoj kombinaciji.

E, taj sladoled je bukvalno od dva sastojka - slatko kondenzovano mleko i slatka pavlaka tj oni koriste half and half (meni je super, koristila sam ga za kafu) ali to kod nas nema. Ali može neka light slatka pavlaka.

Nešto ovako klik ili klik

To je osnova, ukusi idu po želji.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.9.2017 10:43:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sladoled
4.9.2017 10:45:13   
krin 40
Dobro zvuči.Ovaj orvi izgleda na slici kao moj starinski "ubica od žumanaca i šećera"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sladoled
4.9.2017 10:46:35   
Ana RR
user posted image joj ja ne volim ništa što u sebi ima živa jaja user posted image zaobilazim u širokom luku user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sladoled
4.9.2017 10:49:31   
krin 40
Verujem ti ali stvarno je dobar i zdrav.A pravim samo kada stigne paket od sveki i domaća jaja.Btw ona često šalje paketeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sladoled
4.9.2017 10:54:51   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:19:04   
dddaca
Taj starinski sa jajima je super, podseca na detinjstvo, ali i ja izbegavam sve sto ima ziva jaja od kako je malena pocela da jede

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:33:55   
krin 40
Moji ga bas vole.A potopim i grozdjice u rum pa za nas pomesam.Super

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:41:40   
dddaca
Znam, preukusan je, ali nemam od koga da nabavim domaca jaja, a sa ovim iz prodavnice ne bih da rizikujem zbog malene

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:43:31   
krin 40
Na pijaci nadješ neku baku.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:51:35   
dddaca
Pazi kad sam znala sta ces da mi napises :) Sve nakupac do nakupca na ovoj mojoj. I sve su domaca, a ispred njega 20 korneta jaja user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:53:34   
krin 40
Ima i dobar Eskimko straciatela.Samo sa vodom se muti ne moras da trazis jajauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sladoled
4.9.2017 14:59:55   
Ana RR
Ne volim grožđice (btw, ne pamtim kada sam čula reč grožđice), to mi pokvari sladoled user posted image i svaki kolač i čokoladu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sladoled
4.9.2017 15:02:57   
krin 40
Ana ja tako zovem suvo groždjeuser posted image Obožavam.Napisaću recept za čokoladne minjone sa "groždjicama"(user posted image )u rumu..mmm

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sladoled
4.9.2017 15:04:21   
Ana RR
I ja sam uvek govorila grožđice pa se ovde (u Srbiji) navikla na suvo grožđe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sladoled
4.9.2017 15:08:00   
dddaca
Kako Ana ne volis? Grozdjice, suvo grozdje, sve jedno je, natopljene u rumu mmm...
Krin, sta fali eskimku?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sladoled
4.9.2017 15:11:14   
krin 40
Pa napisah da je dobra straciatela?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sladoled
4.9.2017 15:16:42   
dddaca
Pazi stvarno, shvatila sam drugacije. Ja nisam ljubitelj stracatele, ali vanila i karamel su super. Ma i ostali ukusi su super

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Originalne ideje za Uskršnji ručak !
Svi volimo momente kada je čitava porodica na okupu, kada su ljudi oko nas nasmejani i zadovoljni.
Slana torta sa krekerima
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here