|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Evrovizija
12.5.2009 15:59:16   
Anoniman
veceras je nekakvo prvo takmicenje za pjesmu evrovizije ...ja nemam obicaj pratiti te izrezirane manifestacije al evo sad sam saznala da je moja zemlja BiH veceras ...pa ako je telefonsko glasanje drage moje cure i komsinice dajte svoj glas za Bosnu i Reginu pjesma je bistra voda

KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Evrovizija
12.5.2009 15:59:45   
Anoniman
eto pa i poslusajte pjesmu 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Evrovizija
12.5.2009 22:08:57   
afrodita
Svidja mi se Reginauser posted image
Nisam cula druge pesme.
Evo sad neke... dok traje ja kuckam
Ali iskreno receno Marko Kon nije za Evroviziju
kao ni pesma koju peva. Tipujem da ce biti 15ti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Evrovizija
13.5.2009 8:37:40   
NadaR
Prosla Regina u finaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Evrovizija
13.5.2009 8:58:19   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za Reginu 

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:03:05   
Rina
Jeeeeee svidja mi se Regina user posted image
Nisam odgledala sinoc samo na kraju kad su ono po deo pesme pustali za glasanje..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:16:03   
Ana RR
Ja sinoć nisam imala živaca da slušam one budalaštine... takmičenje ko je veća budala.. užas.. Regina ima dobru pesmu, meni su i Makedonci slatki, ali kažu da se loše kotiraju. Ne znam da li su prošli u finale.
A što Srbija nije mogla da glasa?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:18:25   
Anoniman
nisam ni ja gledala pojma nemam znam samo da smo prosli

???? kako srbija nije mogla da glasa??????? ne znam?????pa znam da ne mozes iz svoje zemlje glasati za svoju zemlju...al valjda su iz srbije mogli glasati za CG...makedoniju i BiH????? ili su nam i to ukinuli zbog lobiranja kao bivsi SSSR?!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:20:17   
Ana RR
Ne znam, malo sam gledala na početku i naš voditelj je rekao da Srbija nema pravo da glasa u polufinalnoj večeri. Nije rekao razlog user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:21:26   
Anoniman
jao uzasa user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:27:44   
Rina
I Holandija nije mogla da glasa polufinale.
E da i makedonci nisu losi,a ono ostalo stvarno kao predstave za cirkus user posted image Svake godine sve katastrofalnije.. Ja sam uvek bila za fince posto im je metal narodna muzika user posted image Obecana zemljauser posted image   
A ove godine ni oni nista pametno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:30:48   
Anoniman
Poslednji put sam pratila kada je bio Željko Joksimović, od onda - ne. I ne planiram. Pa ne znam ni ko su onu ljudi koji se pojave na Beoviziji i takmiče se da nas predstavljaju na Evroviziji. user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:32:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina
Ja sam uvek bila za fince posto im je metal narodna muzika user posted image Obecana zemljauser posted image   



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:32:32   
Ana RR
I ja isto ne pratim, samo se iznerviram kad vidim i čujem izvođače! Jezivo!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:35:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Poslednji put sam pratila kada je bio Željko Joksimović, od onda - ne. I ne planiram. Pa ne znam ni ko su onu ljudi koji se pojave na Beoviziji i takmiče se da nas predstavljaju na Evroviziji. user posted image

Potpisujem user posted image
A Sevke je sa štiklom začinila sve(iako ja nju volimuser posted image )
Ne znam kako će onaj mali slatki splićanin proći Igor Cukrov...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:44:02   
Sneža
Igor Cukrov mi je kao secer,a decko lepo i peva,nisam ni znala da se takmici na Evrovizijiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:45:41   
Rina
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

IZVORNA PORUKA: Rina
Ja sam uvek bila za fince posto im je metal narodna muzika user posted image Obecana zemljauser posted image   



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Evrovizija
13.5.2009 9:50:47   
Koukla
IZVORNA PORUKA: Ana80

Ne znam, malo sam gledala na početku i naš voditelj je rekao da Srbija nema pravo da glasa u polufinalnoj večeri. Nije rekao razlog user posted image


Nismo mogli da glasamo sinoc, koliko ja kapiram, jer nismo ucestvovali u prvoj polufinalnoj večeri! Ali zato (valjda sutra) mozemo, kad mi nastupamo, naravno ne za nas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Evrovizija
13.5.2009 11:49:44   
mamanp
Iz godine u godinu se od Evrovizije pravi cirkus, kostimi user posted image  (cast pojedincima). Moram da pomenem proslogodisnjeg ucesnika iz BiH (izvinjavam se Lenkiuser posted image ), al covek iznio zicu i siri ves (kolko se secam), jedne godine su bili neki u kostimima kostura, trbusne plesacice... ma pravi se cirkus od Evrovizije, a i glasanje - stvorili su se savezi: ja cu glasati za Hrvatsku, BiH, CG...ili tog tipa, gleda se da se glaza za susedne zemlje. Kako godine idu gubim interesovanje za Evroviziju, mogu da odgledam, ali bez nekog zara i navijanja. A i licno mislim da Marko Kon nije covek za Evroviziju.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Evrovizija
13.5.2009 11:51:15   
Modessty
Šta već bila Evrovizija? user posted image
eto kolko sam upućena!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Evrovizija
13.5.2009 12:19:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

Iz godine u godinu se od Evrovizije pravi cirkus, kostimi user posted image  (cast pojedincima). Moram da pomenem proslogodisnjeg ucesnika iz BiH (izvinjavam se Lenkiuser posted image ), al covek iznio zicu i siri ves (kolko se secam),


ma nemas se sta izvinjavati ja nisam osoba da su bosanci najnaj ... mada ja volim te budalaste tipa Laka-zaista je covjek komad budaletine ...al scenski nastup je vec nesto drugo...očajni su najblaze receno

IZVORNA PORUKA: Modessty

Šta već bila Evrovizija?
eto kolko sam upućena!


ma to je mod sada nesto pravo komplikovano...tipa nake dvije polufinalne večeri ...pa onda finale ...ne kontam ni ja touser posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Evrovizija
14.5.2009 11:01:38   
afrodita
Veceras je polufinale.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Evrovizija
14.5.2009 11:26:17   
Modessty
a ko prolazi dalje u finale? Mislim koliko poena treba za to?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Evrovizija
14.5.2009 12:05:31   
Anoniman
pojma nemam .... ne kontam ...eto BiH je prosla ... a ja ako budem mogla veceras cu pokusati glasati za srbiju i hrvatsku ...mada cak i ne znam ko predstavlja i kakve su pjesme ...al to nije bitno bitno je da smo susjedi ili ti ga komsije user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Evrovizija
14.5.2009 12:06:50   
Modessty
Ma Srbiju predstavlja onaj čupavi što recituje. Meni se uopšte ne svidja!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here