|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Evrovizija
26.5.2010 11:43:48   
kokoloko
devojke, šta vam je? raspravljamo se oko evrovizije, politike, načina razmišljanja ili oko toga da li znamo da diskutujemo? oko izbora muzike, kao i oko svih ostalih ukusa, ne bi trebalo raspravljati. voleli evroviziju ili ne, svako od nas podržava svog predstavnika svidela mu se pesma ili ne. koliko god ne slušamo takvu vrstu muzike, ili šta god mislili o iozvođaču koji nas predstavlja, ne verujem da ima nekog od nas koji ne navija za svoju zemlju. tako da, glupa je priča skroz. ok je da neko (pored svoje zemlje za koju po defaultu navija) ima favorita. navijajmo za svoje predstavnike a slušajmo druge ako nam se pesme dopadaju.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Evrovizija
26.5.2010 11:49:40   
viking
Molim za mir u sudnici! user posted image

E, a jeste čule onu komentatorku juče, kaže "Molim za izvinjenje, izgubili smo vezu sa Beogradom, ipak smo 2.500 km daleko....." Kao da su razvlačili kablove, pa kilometraža ima nekog značaja user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Evrovizija
26.5.2010 11:59:58   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim za mir u sudnici! user posted image

E, a jeste čule onu komentatorku juče, kaže "Molim za izvinjenje, izgubili smo vezu sa Beogradom, ipak smo 2.500 km daleko....." Kao da su razvlačili kablove, pa kilometraža ima nekog značaja user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:12:37   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ne mogu da  shvatim da neko ko zivi u Srbiji nije cuo ko ce nas predstavljati na Evroviziji user posted image ...slusali ili ne tu vrstu muzike toliko ste morale cuti,zato u to nemogu da poverujem...bez obzira da li mi se svidja ili ne pesma koja nas predstavlja ja kad je cujem na Evroviziji sva se najezim to je ipak nasa zemlja ko god da je predstavlja


user posted image user posted image user posted image user posted image POTPISUJEM DVA PUTA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A zašto misliš da bi mene trebalo da bude briga ko će nas predstavljati na evroviziji? Na stranu što ne podnosim takvu muziku, što su mi sve pesme odvratne i dosadne, ne volim ni Evroviziju kao manifestaciju/takmičenje. Sve moraju da nas zanimaju iste stvari? Bole me baš uvce i za Milana, kog sam juče videla možda treći put u životu. Ne gledam tv, a pink nemam ni programiran na tv-u. A na radio stanicama koje slušam, ne puštaju takvu muziku.
Mnogo dajete sebi za pravo, da komentarišete i pišete.
Eto, toliko.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:16:43   
lanajelena
Mari sram te bilo ti si sve zapocela user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:19:00   
Anoniman
Ne pada mi na pamet da se nastavljam, jer ovo nije tema. Ako vam nešto nije jasno, izvol'te u temu za ćaskanje, pa ćemo se objasniti. 

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:21:09   
minavb
Predlazem da se otvori posebna tema za svadjanje. Nema smisla caskanje da se kvari.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:31:55   
Mari86
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Mari sram te bilo ti si sve zapocela user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ovde nisam da raspravljam...svako ima svoje misljenje...
kao sto sam rekla mislim vec pet puta user posted image



_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:32:12   
Mari86
IZVORNA PORUKA: minavb

Predlazem da se otvori posebna tema za svadjanje. Nema smisla caskanje da se kvari.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:34:05   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim za mir u sudnici! user posted image

E, a jeste čule onu komentatorku juče, kaže "Molim za izvinjenje, izgubili smo vezu sa Beogradom, ipak smo 2.500 km daleko....." Kao da su razvlačili kablove, pa kilometraža ima nekog značaja user posted image


čula sam i zgrozila se , toliko plaćamo pretplatu za RTS, a oni nikada ne mogu da obezbede prenos bez smetnji bilo čega, ne mislim samo na Evroviziju; ufffff, možda preterujem ali imam utisak kao da se to samo Srbiji uvek dešava i RTS-uuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:36:24   
minavb
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim za mir u sudnici! user posted image

E, a jeste čule onu komentatorku juče, kaže "Molim za izvinjenje, izgubili smo vezu sa Beogradom, ipak smo 2.500 km daleko....." Kao da su razvlačili kablove, pa kilometraža ima nekog značaja user posted image


čula sam i zgrozila se , toliko plaćamo pretplatu za RTS, a oni nikada ne mogu da obezbede prenos bez smetnji bilo čega, ne mislim samo na Evroviziju; ufffff, možda preterujem ali imam utisak kao da se to samo Srbiji uvek dešava i RTS-uuser posted image

I bez reklama! Cemu tolike reklame kad nam uzimaju gomilu para???
No to ovde nije tema, izvinjavamo se modretorima na offtopic-u.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:40:22   
Anoniman
nije fer..ja odem u setnju sa detetom a vi se svadjate bez mene... user posted image user posted image user posted image

Evrovizija je jedno zesce sruser posted image , puna kica i sunda i bez veze je...
ja je jesam gledala (radoznalost je ubila mackuuser posted image ).

nemojte oko ovoga da se svadjate zaboga..
Ima toliko boljih tema da se lepo posvadjamo kao ljudi...

Nego, meni se dopala i Estonija, cini mi se...Kao neki engleski blagi punk...simpaticno..

ali sva ona krila na onim zenama...umalo nisam umrla od smeha



(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:40:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim za mir u sudnici! user posted image

E, a jeste čule onu komentatorku juče, kaže "Molim za izvinjenje, izgubili smo vezu sa Beogradom, ipak smo 2.500 km daleko....." Kao da su razvlačili kablove, pa kilometraža ima nekog značaja user posted image


čula sam i zgrozila se , toliko plaćamo pretplatu za RTS, a oni nikada ne mogu da obezbede prenos bez smetnji bilo čega, ne mislim samo na Evroviziju; ufffff, možda preterujem ali imam utisak kao da se to samo Srbiji uvek dešava i RTS-uuser posted image

I bez reklama! Cemu tolike reklame kad nam uzimaju gomilu para???
No to ovde nije tema, izvinjavamo se modretorima na offtopic-u.user posted image



i tu si u pravu, kada gledam film na HTV zaista uživam, nijedne jedine reklame, a čak ni ne znam da li oni naplaćuju "GLEDARINU"user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:41:39   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

nije fer..ja odem u setnju sa detetom a vi se svadjate bez mene... user posted image user posted image user posted image


Nije fer sto si ti otisla u setnju bez nas!user posted image




_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:45:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: OTI

nije fer..ja odem u setnju sa detetom a vi se svadjate bez mene... user posted image user posted image user posted image


Nije fer sto si ti otisla u setnju bez nas!user posted image





trudnjaco, javi kad god hoces i eto nas..
zvala sam i nenu81 da me ima u vidu za kafu ubuduce tako da...

sutra idemo na Novi beograd na ceo dan..jedva cekam..REKAAAAAAAAAAAAAAa
i moja MAMAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:47:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: OTI

nije fer..ja odem u setnju sa detetom a vi se svadjate bez mene... user posted image user posted image user posted image


Nije fer sto si ti otisla u setnju bez nas!user posted image





trudnjaco, javi kad god hoces i eto nas..
zvala sam i nenu81 da me ima u vidu za kafu ubuduce tako da...

sutra idemo na Novi beograd na ceo dan..jedva cekam..REKAAAAAAAAAAAAAAa
i moja MAMAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image



Oti hoćete na kaficu u petak sa dečicom? Dolaze još neke devoke sa rr?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Evrovizija
26.5.2010 12:52:08   
*Alexx*
Pec pec! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Evrovizija
26.5.2010 13:10:02   
morena
Poslušala sam srpsku, albansku i bosansku pjesmu. Srpska je katastrofa! Užas blagi, ko da se nadrogirao prije nego ju je napisao. Uostalom, kao i kad je napisao Štiklu za Severinu, bilo me sram gledat kako se mi predstavljamo svijetu. A Bosna i Albanija su mi ok, ali mi se ne sviđa šta pjevaju na engleskom.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Evrovizija
26.5.2010 13:11:20   
viking
Meni su i one Finkinje bile simpa :) Ali izgleda da sam jedina user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Evrovizija
26.5.2010 13:13:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Pec pec! user posted image


Alex pitam ja i u temi ispijanje kafe u Beogradu ali niko me ne konstatuje, svi su ovde user posted image
Ajde i ti virni tamo....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Evrovizija
26.5.2010 13:29:45   
*Alexx*
Ma ja ne mogu, već bih se javila tamo, dunja user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Evrovizija
26.5.2010 16:10:06   
jelena038
IZVORNA PORUKA: morena

Poslušala sam srpsku, albansku i bosansku pjesmu. Srpska je katastrofa! Užas blagi, ko da se nadrogirao prije nego ju je napisao. Uostalom, kao i kad je napisao Štiklu za Severinu, bilo me sram gledat kako se mi predstavljamo svijetu. A Bosna i Albanija su mi ok, ali mi se ne sviđa šta pjevaju na engleskom.
ona pesma bi lose zvucala na albanskom, zbog tih glasova njihovih... da ne objasnjavam, al mislim da nije pogresila sto je odabrala neki drugi jezik.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Evrovizija
26.5.2010 16:21:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking RR

Molim za mir u sudnici! user posted image

E, a jeste čule onu komentatorku juče, kaže "Molim za izvinjenje, izgubili smo vezu sa Beogradom, ipak smo 2.500 km daleko....." Kao da su razvlačili kablove, pa kilometraža ima nekog značaja user posted image


Viki ubode ga u srž!user posted image
Umirala sma od smeha a mm-ov komentar je bio identičan tvom!
Hahahaha
Od sinoćnog repertoara ništa mi se posebno ne sviđa, sem te bucke u crvenoj haljini ne mogu da se setim koja nacija je u pitanju ...
Čekam da čujem ostale ... user posted image

Milan je showman ... pesma je pevljiva , sve je to na Bregin kalup...

A Vukašinova pesma je na varijantu G*N*R , sviđa mi se, nije loša...user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Evrovizija
26.5.2010 16:24:27   
Anoniman
Setila sam se.Island.  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Evrovizija
26.5.2010 16:25:13   
viking
Ja sam izgleda jedina kojoj se Vukašin ne sviđa.... ali opet, meni se sviđaju Finci, pa to sve objašnjava user posted image

Kali, mislim da je bucka u crvenom sa Islanda.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here