|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šminkanje
6.3.2017 11:39:18   
mali_mis
Upravo sam mami poklonila dva karmina, koja su stajala u neseseru, a ne koristim ih. I bas pricamo o istim. Mene karmini izludjuju, jako me nervira kad pijem nesto pa ostane na casi, kad pusim cigaru, pa umazem filter, a posle i prste user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Šminkanje
6.3.2017 11:54:22   
Duškić
Ja sestri stalno poklanjam sminku, radim po malo i prodajem Avon kozmetiku , pa kupim i sta mi treba i sta Ne...Ona se bas sredjuje i na poslu i uglavnom je skockana ..i ona sve to iskoristi. Senke, ruzeve..
Bas joj je pre neki dan bio rodj. Napunila sam joj neseser sminke i kupila jos nesto u Liliju...i zadovoljna. Meni su sjaj i maskara dovoljni i neka senka svetlija!!Trenutno...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Šminkanje
6.3.2017 14:58:46   
emicaa
Misu to i ja radim sa sminkom,kupujem ko luda,i sto treba i sto znam da nikad necu koristiti i onda dajem mami.Skoro sam kupila tamni ruz a znam da mi ne stoji,ali ajd da probam.Dosla kuci i nije to to.Sad cu g dati kumi jer njoj odlicno stoje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Šminkanje
6.3.2017 15:10:04   
mali_mis
Moja mama uziva kad napravim veliko spremanje u neseseru user posted image Ili ako joj slucajno nesto zafali, dodje sa pricom "treba mi xyz, ti ionako ne koristis, pokvarice ti se" user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Šminkanje
6.3.2017 18:51:56   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mene karmini izludjuju, jako me nervira kad pijem nesto pa ostane na casi, kad pusim cigaru, pa umazem filter, a posle i prste user posted image user posted image



Probaj one Malena, pisala sam na nekoj od prethodnih strana...

A inače kupim i ja tako po karmin...od svake boje, pa mi samo zauzimaju mjesto.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Šminkanje
6.3.2017 18:54:16   
mati
Zene koji vam se sjaj za usne pokazao najbolje? Da ste bas, bas zadovoljne?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Šminkanje
6.3.2017 20:51:15   
Mala Elena
Lorealov je meni extra, jako sam zadovoljna. Bezbojan sa sljokicama, mozda malo vuce na ljubicasto...ma, vrh. Muz mi je kupio od koleginice koja je radila sa prodajom kozmetike, ne znam ima li u parfimerijama, pogledaj. Bocica je metalik ljubicasta.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Šminkanje
7.3.2017 16:48:24   
Maraj
Ja sami maskaru stavljam

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Šminkanje
24.6.2017 22:14:40   
Anck Su Nmaun
Ja volim smoky eyes nekad jace nekad manje ali to mi je obavezno. Na usne neki blagi karmin da vuce na crveno i tek teek malo rumenila po nekad.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Šminkanje
25.6.2017 14:54:08   
vocicana
Sada po ovoj vrucini, nista mine odgovara sminkanje u kompletu, mada.... na posaodolazim nasminkana, sredjena zop, sveporedu, s tim da nikakav puder ne koristim kada jeovako toplo. Dobar hijaluronskiserum imam, njega nanesem,korektorom sredim sve, bronzer, maskara, sjaj na usne, mada sam danas bila inspirisana pa sam iskonturisala oci senkama. Treca smena samo maskara i malo bronzera.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Šminkanje
25.6.2017 16:53:35   
Anck Su Nmaun
Ja leti niposto..nista na lice. Pa koza ne moze da dise a kad vidim da se.natrackaju a napolju 35 nije mi dobro.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Šminkanje
25.6.2017 17:08:21   
choopa choops
Kad te stigne zla sudbina onda...user posted image Ja se nikad nisam puno sminkala, samo maskara i karmin. Puder sam pocela da koristim unazad par godina. E sad, pojavila mi se melazma po licu prosle godine i MORAM da stavljam puder. A najgore kad ovako doe ljeto, napolju milion stepeni. Na plazu kad idem stavim samo malo tu iznad usana gdje mi je najvise izrazeno to crnilo. A juce smo trebali na neko slavlje, i Naravno nasminkana, stavila puder (tecni), i nakon toga smo isli u grad u setnju oko 18h. Mislila sam da cu da umrem, sto od blama, sto od vrucine. Em se vidi onaj puder, em ja kiptim ispod onoga user posted image Uzas, hocu da se ubijem, ne znam sta da radim sa ovim "brkovima", nema nacina da ih se rjesim, a ne volim da se sminkam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Šminkanje
20.10.2017 15:59:15   
MamaNecaVo
Koristim puder ili BB kremu i maskaru.To je ono nesto osnovno za brzinsko sminkanje.Ne volim fasadu na licu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Šminkanje
27.10.2017 17:18:40   
Anck Su Nmaun
Bas me podseti treba mi nova BB krema Nivea. Hvala RR ovde sam prvu dobila ...ne secam se vise . Ali sam je tada prvi put probala i odusevila se. Taman ovih dana razmisljam da kupim novu

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Šminkanje
27.10.2017 20:01:05   
Sanjica26 RR
i ja koristim BB kremu, maskaru i neki ruz za posao. Ne volim previse sminke na sebi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Šminkanje
27.10.2017 21:15:58   
Rosita
Trenutno koristim bioten cc kremu. Lepo mirise.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Šminkanje
28.10.2017 11:13:12   
isidora88
Ja koristim Bourjois healthy mix, skroz sam zadovoljna, mada sad u trudnoci mi je lice grozno, prepuno bubuljica onih crvenih pa teze prekrivauser posted image izludjuju me hormoni

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Šminkanje
28.10.2017 15:15:57   
Mala Elena
Isi, dobra marka !
Ja trenutno nemam puder ni bb/cc kremu , cak mi ponestaje i dnevne i nocne kreme. Razmisljam o ovoj blazoj varijanti pudera,cisto da mi tonira lice, ali jos ne znam koju cu uzeti..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Šminkanje
28.10.2017 22:37:23   
Rosita
Ja ne koristim ni dnevne ni nocne kreme. Nekad pantenol ili decju zutu babylove.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Šminkanje
29.10.2017 7:56:18   
Duškić
Uglavnom maskara i sjaj. Dnevna varijAnta.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Šminkanje
30.11.2017 12:19:07   
mali_mis
E kod mene ima novina sto se sminkanja tice. Pocela sam da stavljam senku svaki put kad izlazim iz stana user posted image Ne znam sta mi bi user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Šminkanje
1.12.2017 0:10:44   
Srecko47E
Koristim puder i maskaru.
Ostalo bas retko.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Šminkanje
28.6.2018 18:45:00   
emicaa
user posted image

Juce sam kupila ovaj ruz,sjaj sta li je.Njega je nemoguce skinuti.Rucam,pijem,cmacem djecu...ma radim sta hocu a on kao da sam ga tek stavila.Moja topla preporuka za vas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Šminkanje
28.6.2018 18:50:35   
Rosita
Emice, ne vidim koji je?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Šminkanje
28.6.2018 19:11:01   
IvanaSK RR
Maybelline.
Emice, slikaj mi usne i pošaljiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here