|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
22.1.2021 22:23:19   
bubulence
Visoki sjaj... Da sada biram sve bih uzela mat


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 10:57:26   
Ana RR
Bubi, mat se još teže održava. Treba da bude baš neki otporan na otiske. 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 11:26:32   
branki*
ja cu da potvrdim ovo sto kaze ana.ne samo za mat kuhinju u medijapanu,nego i za sve plocice koje su mat,mi imamo citavo kupatilo i toaet u mat plocicama,meni jeste mat lepsi,zaista,ali je to toliko nezahvano,da bukvalno,nakon 2 dana,sve izgleda sa muzgama i flekama.kuhinja je medijapan visoi sjaj gor je dre,a dolevo,ali odrzavanje komode u dnevnoj i eemeneta i kupatia je uza,ja ludim stalnouser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 11:36:26   
gagana83
Mi se, Bože zdravlja za godinu - dve selimo. 

Mislila sam belu kuhinju, dvoumim se samo zbog održavanja.
Ovo je jedna varijanta

user posted image
user posted image
Druga varijanta je da kuhinja bude u dva reda, ali u tom slučaju bi prostor između bio samo 90 cm pa se bojim da to ne bude malo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 11:40:35   
branki*
za prostor ne zna,a sto se tice boje,slobodno uzmi belu jer je bela i najbolja za odrzavane,tamne boje kao sto imam ja,sve se vidi,sve.
jedino smo se zeznuli sa ugaonom koznom koja je svetla,sad cemo da uzmemo drugu boju,a ostalo je sve bolje da bude belo ,jer je lakse za odrazavanje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 11:41:52   
branki*
gresim u kucanju kao nepismena,izvinjavam se,jer imam nek nokte ogromne,treba da mi ih skrati,ne mogu vise da nabadam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 11:55:19   
gagana83
A za materijal tek nemam pojma.


U kupatilu imamo beli medijapan. Deo iznad lavaboa je kupljen i on je manje više ok. Drugi deo smo pravili, i on je baš baš požuteo.
U trpezariji imamo belu ivericu, zadovoljna sam, ali to je još novo i mnogo se manje koristi nego ormarići u kuhinji.
Dok npr u Uninoj sobi imamo hacijenda belu ivericu i ona je fenomenalna za održavanje (rađeno je pre 7-8 godina i kao novo je sve) ali taj dezen definitivno nije za kuhinju.
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Uređenje životnog prostora
23.1.2021 22:52:10   
Ana RR
Gago, sviđa mi se varijanta kuhinje sa fotke. 90 cm mislim da je malo, možda je to subjektivan osećaj ali meni bi bilo skučeno. Nisam sigurna ali mislim da je 1,20m neki standard.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Uređenje životnog prostora
24.1.2021 9:20:36   
jess021
Gago, i ja mislim da je 90 cm malo. Meni se svidja kuhinja, samo mi je daleko ploca od sudopere, pa bih malo primaknula nesto jedno kod drugog



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Uređenje životnog prostora
24.1.2021 9:27:52   
emicaa
Gago i meni 90cm djeluje malo.Ali ne znam koja mi se varijanta vise svidja 



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Uređenje životnog prostora
24.1.2021 10:54:13   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Gago, i ja mislim da je 90 cm malo. Meni se svidja kuhinja, samo mi je daleko ploca od sudopere, pa bih malo primaknula nesto jedno kod drugog





Ja ne bih, ovo je taman. I kod mene je tako i bukvalno na korak mi je sve. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Uređenje životnog prostora
24.1.2021 10:58:05   
Filadendronka
Gago, mi imamo belu kuhinju u kombinaciji sa inox bojom uredjaja. Ciscenje bez problema, meni je to kao menjanje carapa. Ocistim/promenim bez obzira koje su boje. 😂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Uređenje životnog prostora
24.1.2021 23:19:20   
gagana83


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Gago i meni 90cm djeluje malo.Ali ne znam koja mi se varijanta vise svidja 




Imam i treću varijantu, gde bi sudopera bila na ostrvu i ceo raspored tehnike i kuhinjskih elemenata bio drugačiji. 😬
Pojma nemam.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Uređenje životnog prostora
25.1.2021 9:47:08   
Ana RR
Gago, skini neki free planer za kuhinju na napravi dizajn, mnogo je laše kada barem otprilike vidiš kako može da izgleda. Ikea ima na svom sajtu, ja sam koristila i Alno planer (nemački). Za mat materijal ti mogu poslati naziv ovog koji smo mi koristili, ima i u beloj boji a fenomenalan je zaista.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Uređenje životnog prostora
25.1.2021 17:02:16   
branki*
IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Gago i meni 90cm djeluje malo.Ali ne znam koja mi se varijanta vise svidja 




Imam i treću varijantu, gde bi sudopera bila na ostrvu i ceo raspored tehnike i kuhinjskih elemenata bio drugačiji. 😬
Pojma nemam.

meni je to jako lepo,uslova za to nemam,zbog prostora.da ima nesto veci prostor od postojeceg,mada tu treba opet oko 50 kvadrata da bi bilo ok,minimum.,imala bih open space i sank i ostrvo i tu sudoperu.

< Poruku je uredio branki* -- 25.1.2021 17:04:41 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Uređenje životnog prostora
27.1.2021 10:55:08   
Ana RR
Branki, ja sam htela veeeeeeliko ostrvo ali mm nije hteo da sruši još jedan zid user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Uređenje životnog prostora
27.1.2021 13:10:49   
emicaa
Gagana i ta treca opcija mi se svidja .Ja bih poslusala Anu i skinula planer da vidis kako bi to izgledalo sve



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Uređenje životnog prostora
27.1.2021 15:23:36   
branki*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Branki, ja sam htela veeeeeeliko ostrvo ali mm nije hteo da sruši još jedan zid user posted image

pa,verovatno,tu mnogo posla ima,zamisli sad jos i to...ali,ok je kod vas ,lepo je bas.to ,ko zivi na jednom mestu,a radi drugu kucu,pa ima vremena i uslova i novca.mi samo da okrecimo i da krenemo ovo sa zidovima i plafonima,ne mogu vise da gledam ove flekave zidoveuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Uređenje životnog prostora
28.1.2021 20:17:11   
gagana83


IZVORNA PORUKA: branki*

IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Gago i meni 90cm djeluje malo.Ali ne znam koja mi se varijanta vise svidja 




Imam i treću varijantu, gde bi sudopera bila na ostrvu i ceo raspored tehnike i kuhinjskih elemenata bio drugačiji. 😬
Pojma nemam.

meni je to jako lepo,uslova za to nemam,zbog prostora.da ima nesto veci prostor od postojeceg,mada tu treba opet oko 50 kvadrata da bi bilo ok,minimum.,imala bih open space i sank i ostrvo i tu sudoperu.


Nama je open space preko 60 kvadrata, ali kuhinja je baš mala u odnosu na toliki prostor. Pa i trpezarija. Zato dnevna soba - što bi se reklo - Može kolo da se igra.Tu su nas majstori zeznuli kad su gradili, kuhinja je po planu trebalo da bude veća i da ima odvojen špajz, ali su oni postavili naopako stepenice i sve je poremetili, pa smo ostali bez špajza i sa manjom kuhinjom 😕
Ja obožavam ostrvo sa sudoperom, ali bi morali da improvizuje i da bismo to izveli. Ima još vremena, kuća nije ni omalt_erisana, voda nije još rešena ali ja samo na kuhinju mislim 😂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Uređenje životnog prostora
28.1.2021 23:42:30   
Ana RR
Gago, ako imaš slobodan ugao možeš da napraviš corner pantry kao što prave ameri. Ne znam kakav je prostor ali sve to može da se iskoristi, samo polako. Ako hoćeš pošalji mi skicu i dimenzije prostora pa ću ti dati neke ideje iz mog ugla, skoro sam drugu radila neki plan za kuhinju. Ja to volim iz hobija.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 7:54:48   
Maraj
Ana user posted image zena za sve user posted image ja "jurim" tvoje recepte user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 7:59:13   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gago, ako imaš slobodan ugao možeš da napraviš corner pantry kao što prave ameri. Ne znam kakav je prostor ali sve to može da se iskoristi, samo polako. Ako hoćeš pošalji mi skicu i dimenzije prostora pa ću ti dati neke ideje iz mog ugla, skoro sam drugu radila neki plan za kuhinju. Ja to volim iz hobija.




Ana ja bih cofee corner. Znas na sta mislim. E sad kuhinja mi 4m- 1 ceo zid duzinski. U jednom delu gde imam ugao je rerna i tu otpada. U drugom je slobodan zid svega 80 cm i onda ide radijator. Sta mislis jel izvodljivo ubaciti negde.

Meni se cini da je jedino resenje da rernu podignem negde gore i u tom delu ubacim.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 8:37:03   
gagana83
Jao Ana srce si🤩


Imam skice a i slike samog prostora. Šaljem ti čim pre 🙂

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 11:03:51   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gago, ako imaš slobodan ugao možeš da napraviš corner pantry kao što prave ameri. Ne znam kakav je prostor ali sve to može da se iskoristi, samo polako. Ako hoćeš pošalji mi skicu i dimenzije prostora pa ću ti dati neke ideje iz mog ugla, skoro sam drugu radila neki plan za kuhinju. Ja to volim iz hobija.




Ana ja bih cofee corner. Znas na sta mislim. E sad kuhinja mi 4m- 1 ceo zid duzinski. U jednom delu gde imam ugao je rerna i tu otpada. U drugom je slobodan zid svega 80 cm i onda ide radijator. Sta mislis jel izvodljivo ubaciti negde.

Meni se cini da je jedino resenje da rernu podignem negde gore i u tom delu ubacim.



Nato, da li je iznad rerne radna ploča ili nešto drugo?

Možeš da napraviš opciju sa elementom koji praktično spustiš do radne ploče i tu staviš vrata koja se otvaraju na gore a unutra police na izlvačenje tako da dobiješ skriveni coffee kutak, nešto ovako npr

user posted image

Ili, ako imaš dovoljno prostora onda nešto ovako, što se meni mnogo sviđa

user posted image

Može stajati otvoreno, kao coffee corner a možeš i da zatvoriš i da sve bude uredno.





< Poruku je uredio Ana RR -- 29.1.2021 11:04:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Uređenje životnog prostora
29.1.2021 11:05:40   
Ana RR
Imajte na umu da sam ja amater i da je ovo samo hobi, nešto čime volim da se zezam user posted image ali nije loše čuti i tuđe ideje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here