|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 9:02:32   
jess021
Vidis kako covek zna😀



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Uređenje životnog prostora
29.5.2020 9:14:56   
Ana RR
Godine iskustva user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Uređenje životnog prostora
1.6.2020 16:22:30   
nata11
Jel ko ima foliju ogledalo koja se lepi na zid? Jel prilici ogledalu-moze se ogledati ? 



_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Uređenje životnog prostora
1.6.2020 23:53:25   
Mirko Svirko
Nato, videla sam te reklame. Ali pise i po netu da nema pravi odraz kao normalno ogledalo.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 7:56:24   
jess021
Jel neko porucivao namestaj za decije sobe Vitax Smederevo? Mi smo se odlucili za njih. Javljam utiske



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 9:18:54   
Ana RR
Jess, ja nisam čula za njih. Javi kako si zadovoljna, i nas to čeka uskoro. Jel prave po meri?



< Poruku je uredio Ana RR -- 16.6.2020 9:22:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 9:22:40   
Sanjica26 RR
Jess, gledala sam njihove sobe. Deluju mi lepo i kvalitetno. Moj svekar je pravio deci krevet na sprat i radne stolove tako da smo to izbegli 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 9:42:08   
jess021
Da, po meri. Iako modele kreveta vec imaju veliki izbor.

Javljam. 
Sanjice, citala sam bas dobre komentare, nadam se da su istiniti😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 10:45:48   
Ana RR
Mi treba ove nedelje da kupimo pločice a ja se još uvek troumim i ne znam kako ću se odlučiti user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:06:08   
emicaa
Anci eci-peci-pec 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:16:12   
Filadendronka
Anci, ne ispratih gde menjate plocice. Ako je kupatilo, a poznato je koliko je nasa voda puna kamenca, gledaj svetliju nijansu oko umivaonika. Takodje i za pod, posto prasina padne nakon sat vremena od ciscenja, pa se na tamnim plocicima to vidi iz aviona.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:30:22   
Ana RR
Fil, renoviramo kuhinju tj dve kuhinje.

Ja volim ciglu i mislila sam da na jedan zid stavim listele ali se premišljam zbog održavanja. Druga varijanta su klasične subway pločice, i imam još dve varijante nekih španskih, polumat. Stavila bih fotke ali ne radi mi postimage. A treba i podne da biram, da.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:30:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci eci-peci-pec 😂




Biće tako user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:33:32   
nata11
Ana cigla, cigla.


Meni toliko plocice dosadile nesto da ih stavili samo u kupatilu. Da sam imala para i tamo bih drvo tj. Bambus. 

Jel ti se dopadaju one Spanske moderne mat sa braon sarama? Znas na koje mislim, ima ih svuda. 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:46:25   
Ana RR
Nato, ne znam na koje misliš, daj fotku.


Ovako nešto je meni diiivnooo

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:50:09   
Ana RR
I ove su mi u užem izboru, mada fotke nisu baš verne



user posted image

user posted image

user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 16.6.2020 11:51:19 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 11:59:38   
jess021
Ana, meni su ciglice najlepse. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 12:06:35   
Ana RR
Jess, baš ciglice ili ove subway pločice ciglice?

I da stavim pravu ciglu tj listele, opet moram na jedan deo staviti pločice, tu gde ide ploča za kuvanje. Kuhinja ide u Г i ploča za kuvanje je ispod prozora i tu bih morala staviti pločice, prosto zbog masnoće. A na drugi deo, gde je sudopera, tu mogu listele. Moram se uskoro dogovoriti sama sa sobom, mm će me ubiti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 12:14:08   
jess021
Bas ciglice, ta prva slika. U kombinaciji sa crnom kuhinjom, savrseno



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Uređenje životnog prostora
16.6.2020 12:59:37   
Ana RR
Da, vrhunski izgleda. Samo treba uzeti u obzir da je to profi odrađena fotka sa prilagođenim osvetljenjem itd.

Meni se dopada taj old german brick izgled ali nisam nigde našla baš tako kako ja hoću. Ovo na fotki je sa brickhouse stranice ali nije njihov proizvod, na žalost. Ja sam komplikovana, ako mi se ne dopadne kako izgleda mm će se upucati jer se neću smiriti dok ponovo ne uradimo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 8:49:39   
gagane

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I ove su mi u užem izboru, mada fotke nisu baš verne



user posted image

user posted image

user posted image




prelepo je.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 11:12:27   
emicaa
Anci meni se ovo srednje ne svidja,ali nekako mi je ovo zadnje najvise zapalo za oko.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagane)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 12:50:27   
Ana RR
Emi, ove poslednje su hit u svetu user posted image ali mm se najmanje sviđaju mada je on u fazonu da izaberem šta hoću. Ja najviše naginjem ka prvim, mnogo su lepe uživo, skroz neobične.

Sinoć sam gledala i malo drugačije varijante od onoga što sam htela i jedna kombinacija mi se jako sviđa, ubiće me mm kada mu kažem user posted image Nešto ovako, samo bih radnu ploču u boji tamnog betona pa u skladu sa tim bih uklopila boju donjih frontova. I u mat medijapanu, ne u sjaju. Kod nas je identičan raspored i veličina kuhinje, ploča za kuvanje je ispod prozora.

user posted image

Ovo je radna ploča

user posted image

I ako neko zna gde mogu da nađem ovakve stolice, trebaće mi za sto/ostrvo?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 12:51:38   
Ana RR
Inače, monitor mi nije kalibrisan (ne dam mm da kalibriše jer mi ovako odgovara) i boga pitaj kako ove boje zapravo izgledaju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Uređenje životnog prostora
18.6.2020 13:24:09   
emicaa
Ako te nikola pojuri dodji 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here