|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubomora
12.4.2012 0:55:23   
jovicaa
nedjo ja mislim da se tripujes... ja te jos nikad nisam videla debelu... mislim nije kao da te vidjam, ali na onom rr sastanku u nsu si superi izgledala! a i na slikama sa fb-a mi delujes sasvim normalno cak i mrsavo, nikako debelo
mozda malo da se opustis i da das sebi oduska sa hranom... a da se bacis na neke malo ozbiljnije treninge i nesto kao popijes par litara vode dnevno, pa posle ni ne zelis da jedesuser posted image tako nesto bih ja radila da se mucim sa kilama...
i ja imam taj strah od gojenja... od kad sam jednom imala pet kila viska, stalno brojim zalogaje, mada jedem. mislim da nam to potice od nekih dubljih nesigurnosti, pa se projektuje preko kilaze...

< Poruku je uredio jovicaa -- 12.4.2012 0:59:12 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Ljubomora
9.6.2013 11:23:13   
magde
evo nesto interesantno nacicete i nesto drugo...izvinite sto je na MK jezik ali mislim da cete razumetehttp://www.youtube.com/watch?v=ZqJVXqcjfso

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Ljubomora
23.1.2014 9:43:31   
NadaR
Nikad nisam ljubomorisala . Ustvari , nisam imala ni povoda pa ne znam kako bih I sta bih.

Gledam moju kumu , pa to je bolesno . Svakih sat ,dva poruka na whatsapp - gdje si , dolazis li ... Kad se skupimo mi zenturace , ona kumu kaze - eto sjedi I ti tu ... user posted image

Koji ce mi djavo njih dvojica tu dok lupetamo o frizuri , menstruaciji , Kristijanu Greju ili slicnim glupostima . Predlozim da odu negdje na kafu , ona skoci - Ne , nemoj duso , budi ti tu !

Ne znam da li je oduvijek bila takva ili je to eskaliralo sad zbog trudnoce . Znam da nije dobro . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Ljubomora
23.1.2014 18:21:25   
jovicaa
nado mislim da je to bas opasno za brak, takvo ponasanje.....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Ljubomora
11.12.2015 18:27:07   
Sanjalicaaa
Ja ljubomorna. I to zadnjih dana, nisam dosad bila. user posted image ne znam da li su hormoni, da li tripujem, da li mu sta reci... Ne zelim da prenagljujem, a opet polazim od toga ako dosad nisam bila znaci nisam imala povoda. Sada ima nesto sto mi smeta. Mozda su hormoni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Ljubomora
11.12.2015 18:37:22   
jess021
Sanjalice, sigurno su hormoni. Ja sam preplakala ceo 8. i 9. mesec trudnoce zbog ljubomore bez razloga.
Sad sam opet dobro! Iako ne deluje tako, veruj proci ce ubrzo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Ljubomora
11.12.2015 18:49:09   
emicaa
Sanjalice hormoni su čudo.
Ja sam na početku braka bila strašno ljubomorna i tražila sama neki razlog,mlado ludo.Onda se to smirilo i posle poroda opet poludim ali možda me mjesec dana držalo i opet sam se vratila u fazu i don't care user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Ljubomora
1.9.2017 17:17:22   
krin 40
Ja sam ljubomorna samo se user posted image pravim" da nisam.Mm i dalje zagledaju "razne" jer je zgodan(ciga hvali svoga konja😁)..ali stvarno jeste.Toliko se dobro "pravim" da bi on potpisao tvrdnju da nisam ni malouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Ljubomora
1.9.2017 17:30:22   
Mala Elena
Ja nisam nista specijalno ljubomorna, sta znam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Ljubomora
20.10.2017 15:31:52   
MamaNecaVo
Malo ljubomore je ok sve preko toga je vec..Pa suvisno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Ljubomora
2.12.2017 11:55:28   
mali_mis
Ako ce da svrlja onda moze da odseta slobodno, naici ce drugi (isto kao bus) user posted image
Ranije sam bila ljubomorna, kad sam bila mladja.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Ljubomora
27.2.2018 23:17:27   
mama Jo
Nismo, ni on ni ja...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Ljubomora
27.2.2018 23:19:21   
Mala Elena
Ne dajemo povoda..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Ljubomora
28.2.2018 2:07:02   
mama Jo
Upravo to

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Ljubomora
28.2.2018 8:14:11   
Anck Su Nmaun
Kad mlada sam bila sad..pa valjda to dodje s godinama..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Ljubomora
28.2.2018 8:26:15   
mama Jo
Da, sa zreloscu... i ja sam kao mlada... zna to da bude opterecujuce bas

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Ljubomora
28.2.2018 8:27:31   
Anck Su Nmaun
Nisam nikad bila opsesivno ljubomorna al znala sam nekad da imam fimove u glavi user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:14:14   
Sarav
Uf, ja poludim kad sam trudna. Sad nemam te ispadeuser posted image I bila sam ljubomorna na početku veze, sad stvarno nemam potrebe.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:17:57   
Mala Elena
Mene malo nervira koleginica mm sa kojom je u kancelariji. A on mi kaze kako je ona dobraaaaaa, ima decka, joj kako je dobraaaa...znaci sta? user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:22:39   
Sarav
ME, prvokacija čista. Možeš li ti nešto da uradiš osim da se nerviraš? Ne. Opušteno, biće neko dooobar i kod tebe na poslu pa će da krati jezik tmuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:23:59   
mama Jo
ME - iskreno, ja mislim da oni nekada tako to malo namerno kazu... samo ignorisi, nema nista bolje od ignorisanja, veruj mi!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:32:46   
Sarav
Pa to ti kažem, provokacijauser posted image Ne znam šta im to znači, podiže samopouzdanje možda?

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:35:23   
Anck Su Nmaun
Neke zene jednostavno prelaze granice ukusnog. Imali smo kucnu prijateljicu koja se toliko "nabacivala''mm da je to haos. Ali stavljam pod navodnike jer kasnije vise nisam bila sigurna jer se vidim zena jednostavno tako ponasa. A nema pojma kako to grozno izgleda sa druge strane. Nije da sam bas bila ljubomorna al mi je smetalo takvo ponasanje.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:38:23   
Rosita
Nisam, nije ni mm. On baš dosta radi sa ženama, često lepim. Ali šta sam ja od njega sve naučila o ženama user posted image . Samo mi interesantno, jer mi sve priča.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Ljubomora
28.2.2018 10:41:13   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sarav

ME, prvokacija čista. Možeš li ti nešto da uradiš osim da se nerviraš? Ne. Opušteno, biće neko dooobar i kod tebe na poslu pa će da krati jezik tmuser posted image



Ne,ne to, nego ima dobru dusu bre, niste razumele user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here