|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubomora
5.12.2008 8:45:27   
Anoniman
I mog muža bivša (duga veza) se zove Jelena, ali recimo to me uopšte ne pogađa. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ljubomora
5.12.2008 18:50:01   
guppy RR
Jelena je baš lepo ime user posted image user posted image
Bolje nego Kanta? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ljubomora
6.12.2008 13:20:15   
kumara
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ljubomora
6.12.2008 14:44:36   
andrijana
I Jelena i Natasa a sad ima jos jedna ali nije vredna pomena...user posted image user posted image user posted image Ko ih sisa! Sad je samo moj i niciji vise!user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ljubomora
6.12.2008 15:12:11   
MERYEN
Guppy,Jeca ja vas tako zovem ne zovem vas punim imenom.user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ljubomora
16.3.2009 0:05:44   
Verus
Meni se cini da sam ja ljubomornija od mm, ali on uvek tvrdi da on nije jako, ali ako stoji dugo na zurci i pricam sa nekim frajerom, ili negde u izlasku, makar on bio tu sa nekim iz naseg drustva, mm mi salje poglede preko sobe, pa mi posle da komentar tipa "a svidja ti se onaj a?"user posted image , ja siznem ako sam isprovocirana, tako ga je jedna amerikanka koja radi za njegovu musteriju jurila i zivkala, sve kao za posao, a videla sam kako se ponasala prema njemu, e, tu sam mu dala mali uvid u moj pakao i da zna sta bi ga cekalo ako bude bezobrazan user posted image , krava jedna, kad je nisam strefila mojim mocima i istukla, pa dobro je i prosla, glupaca....ne zna sa kim bi se petljala user posted image a ja sam bas inace mirno mache...user posted image samo mi ne diraj mog macana!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:06:17   
Lu
Jeste vi ljubomorne kad ženska osoba traži na telefon vašeg mužauser posted image
Upravo mi se desilo da zove i traži mm a ja mrtva ladna >>možete ga dobiti na mobilni<< predpostavljam da je poslovno i sad se pitam zašto se ne brinem nimalouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:08:39   
bebać
Ja sam bila u trudnoći ljubomornauser posted image user posted image user posted image user posted image sada ne!A i ne zove niko

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:10:46   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać

A i ne zove niko

Ne zovu na fiksni,mislišuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:17:13   
Anoniman
nesto kontam kako postoje ovi mobilni niko ga i ne zove na fiksni... tako da i ne znam s kim priča... e sad se zadevera ... mogla bih mu malo pročeprkati mobilni kad ode u kupatilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:20:25   
Lu
Hej moj sad uđe u kuću i kaže sutra ide u ZG user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:22:56   
bebać
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: bebać

A i ne zove niko

Ne zovu na fiksni,mislišuser posted image


Lu nemam fiksni,mislila sam na mob. pošto mu se i ja katkad javim na mob...a i on priča preda mnom,a sad šta se dešava kad mene nema ne stavljam ruku ni za sebe!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:23:48   
Anoniman
uuuuuuu.... lu ... fino mu kazes kako  ti se bas ide u zagreb da sa djetetom posjetiš njihov lijepi ZOO centar.....user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:26:44   
Lu
Ma ja ću sutra da kosim travuuser posted image
Znam ja da je poslovno samo je ispalo tako smiješno,da sam ja sad neka ljubimorna...
sreća pa nisamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:34:29   
Anoniman
Ej ta priča sa telefonom... HVALA ONOME KO JE IZMISLIO MOBILNI! Nit mene ko traži na fixni, nit njega. Ja sam vam mnogo ljubomorna... mrzi me da čitam unazad šta sam pisala, ako sam rekla da nisam - lagala sam vas. user posted image  Samo što ja to ne pokazujem. Nekako znam da nije na mestu moja ljubomora pa prećutim. Ima jedna ženska koja me izbezumljuje i tada ne ćutim - tada se durim. user posted image  

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:38:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ima jedna ženska koja me izbezumljuje i tada ne ćutim - tada se durim. user posted image  

Znam touser posted image
A ja sam takva inače kad mi nešto smeta ili mi nije jasno ma ne bi šutila kad bi crkla user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:38:27   
bebać
ja mislila fixni uvest,e sad i nećuuser posted image user posted image user posted image manje ću se nerviratuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:45:21   
bezimena
jesam, bas sam ljubomorna i stalno se durim kad da neki komentar user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:54:47   
dunja RR
ja bila ljubomorna ali vise nisam; omrazena imena:Natasa, Tanja i Katarina...

(odgovor članu bezimena)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ljubomora
14.4.2009 11:59:01   
Anoniman
nikada koliko smo zajedno što braka što zabavljanja nije mi dao povod da budem ljubomorna i hvala mu!!!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ljubomora
9.5.2009 20:26:28   
Zoka81
MM je jako ljubomoran a i ja ai samo na njegovu bivsu sa kojom ima dete jer mi je ona moj brak i moj zivot pretvorila u pakao....Nemam mira od nje ni kada samo na godisnji, uvek je tu , uvek zove, uvek ispitkuje i to sve kao zbog deteta. Imam poverenja u mog muza i ne mislim da bi poceo opet nesto sa njom a li sam luda kada vidim da joj popusta i precuti kada jede govna. On kaze to je zbog malog, ne zeli da se svadja sa njom da ne bi mu zabranila da vidi dete. Sve je to ok ali ja kad cujem da je zvala il kad cujem samo njeno ime dozivljavam napade. Mrzim je iz dna duse, nisam nikad nikog mrzila ali nju mrzim verujte mi jer mi je unistila zivot i brak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Ljubomora
19.8.2009 19:14:28   
magnetic
Hvala Bogu nisam ljubomorna,nije ni moj decko.Zapravo,nikad ne bih mogla biti u vezi sa ljubomornim deckom.Opterecuje me takva veza i uvek sam je prekidala cim sam primetila da me decko proverava,zivka,shizi ako sam kod drugarice.....Ne dajem povoda za ljubomoru,pa isto ocekujem i zauzvrat.Mada je to kod ljudi jace od njih i ma koliko zeleli da ne budu,ljubomora je njihova karakterna crta i sta ces...

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Ljubomora
19.8.2009 19:49:07   
marince1
Mm uopste nije ljubomoran,nekad me to cak i nervira user posted image
Ja jesam ljubomorna ,priznaajem user posted image
Najomrazenije ime :Jovana user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Ljubomora
23.8.2009 19:13:52   
Balsa
po meni ljubomora je skroz ok......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Ljubomora
23.8.2009 19:15:36   
Balsa
ne valja ti to sto nisi...


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here