|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubomora
23.8.2009 19:19:28   
Shishica
Uh! Stalno ga gledaju! Stalno mu se upucavaju cak i pored mene zive! Oci im ispale!
Onda im ja posaljem moj "ubica pogled" i gotova stvar!!!
Mater im!

(odgovor članu Balsa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ljubomora
23.8.2009 19:23:53   
Lu
Sad bar znam da ako dođem slučajno u Zrenjanin ni slučajno ne smijem pogledati zgodnog muškarca ili bar onog koji je sa ženomuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ljubomora
23.8.2009 19:28:16   
Shishica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ljubomora
13.11.2009 22:25:04   
Anoniman
katastrofalno sam ljubomorna a i on...
ja pokusavam to da lecim kod sebe ali tesko ide...
imam ponekad prisilne misli kojih ne mogu da se resim...a nemam razloga..
mislim da je glavni razlog sto me bivsi prevario i mnogo sam patila...sad konacno imam normalnu osobu pored sebe koja je alergicna na prevare svih vrsta a ja i dalje...nesigurna...
ne znam...mislim da imam problem sa egom.



(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ljubomora
14.11.2009 0:21:20   
sanji
Koji je ljubomorko iskopao ovu temu? user posted image  user posted image  user posted image
Nisam ljubomorna i nisam nikad ni bila. Nije ni mm. Nismo preterano skloni flertovanju pa i ne dajemo povoda jedno drugom! A moj ego je kao kuća, user posted image , što mi verovatno ne valja ali do sad nisam bila povređena i nadam se da neću. To je jedina osobina u opisu škorpije u horoskopu (ja sam dupla) koju nemam! user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ljubomora
14.11.2009 0:28:55   
Didy
I mm je škoripija, ali nije ni malo ljubomoran. Ni ja nisam... Što ti kažeš, valjda ne dajemo povoda pa zato...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ljubomora
14.11.2009 0:30:58   
sanji
IZVORNA PORUKA: Didy

I mm je škoripija, ali nije ni malo ljubomoran. Ni ja nisam... Što ti kažeš, valjda ne dajemo povoda pa zato...

Ma da! user posted image A ne smem da se raspišem u ovoj temi da nekog ne uvredim! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ljubomora
14.11.2009 14:12:01   
mamanp
Kako je meni ova tema promakla?!user posted image

On nije, a ja jesam i to previse, ali on to nikad nije osetio jer se s teskom mukom trudim da ne pokazem tu svoju slabost.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ljubomora
17.11.2009 12:59:34   
NONA79
kada hormoni rade, mozak malo posla ima....ljubomora moja boljka, nema pravila, da li ima povoda ili ne , da li sam sigurna ili ne, da li volim ili sam voljena sve to nema veze , samo znam da sam u trudnoći toliko ljubomorna da me sve boli od muke...( mada u prvoj nisam toliko, ali u drugoj i ovoj sad katastrofa), ne znam šta sa sobom da radim... znam da je u 99 % bez razloga, jer imam divnog pažljivog muža, koji svaki svoj slobodan trenutak provodi sa porodicom, ne ide po kafanama, ne šeta, ne putuje bez nas, ali....dovoljno je da se sasvim normalno ponaša ili da ljubaznije govori sa drugim ženama da se ja sva nakostrešim....user posted image user posted image user posted image nadam se da ću kada se porodim vratiti u normalu, a to je tek u apriluuser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ljubomora
17.11.2009 18:06:12   
Anoniman
*.. sećaš li se Sanj da li možeš nda zaboraviš.......*
jooooooooooj kad čujem tu pesmu....user posted image

(odgovor članu NONA79)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ljubomora
17.11.2009 18:10:12   
buhla
IZVORNA PORUKA: kaliopi

*.. sećaš li se Sanj da li možeš nda zaboraviš.......*
jooooooooooj kad čujem tu pesmu....user posted image

user posted image user posted image jao i ja takodje!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ljubomora
17.11.2009 18:13:50   
Anoniman
user posted image a da fazon bude veći ta devojka mu nije ništa posebno zbnačila ( pih, pored mene  *vake user posted image )
ali eto, kad znam da postoji... grozna sam...........user posted image

inače, nisam nešto ljubomorna... jednom sam ga uhvatila kako se zabuljio u neko dupence na ulici i bilo mi je smešno...*ja to mnogo diskretnije radim..*   rekla sam mu......... živ se pojeo!user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ljubomora
17.11.2009 18:16:34   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image a da fazon bude veći ta devojka mu nije ništa posebno zbnačila ( pih, pored mene  *vake user posted image )
ali eto, kad znam da postoji... grozna sam...........user posted image

inače, nisam nešto ljubomorna... jednom sam ga uhvatila kako se zabuljio u neko dupence na ulici i bilo mi je smešno...*ja to mnogo diskretnije radim..*   rekla sam mu......... živ se pojeo!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   e lepo si mu rekla....
kahm, dakle ja nisam ljubomorna, nikad nisam bila - uvek ledena i čuvala sebe da ne budem povređena

mm je rekao da je ljubomoran... i da je posesivan - ja to nisam primetila

a bre..jel sam ja već jednom ovo pisala????

da se ne ponavljam?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ljubomora
18.11.2009 22:07:06   
Anoniman
Ja sam trenutno ljubomorna na sve zivo! Al cudno da nisam uvek nego naidju mi neki periodi bzvze! 

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ljubomora
18.11.2009 22:41:03   
Dora
Ja sam ljubomorna po prirodi ali mm mi ne daje povoda, nije taj tip. A nije ni ljubomoran osim u situacijama kad se neki macan zagleda u meneuser posted image a bilo je takvih...
Ja inače volim da šmeknem, malo da flertujem ali tek, tek, da se ne primeti. Onda poludim kad pomislim da to može i on. I uvek snimim kad ga neka cica muva, imam dobro oko za to. On ko slepac, ne vidi ništa...
U suštini imali smo oboje situacija i razloga za ljubomoru ali na sreću imamo poverenje jedno u drugo pa to sve ne mže da utiče na naš brak, samo malo da nas prodrma ali to je više simpatično nego što nam smeta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ljubomora
18.11.2009 22:50:05   
Anoniman
MM i ja nismo konstantno ljubomorni samo nas uvati neki period ali sva sreca pa smo isti po tom pitanju i prodje  i to! Al ja nekad stvarno imam problema sa ljubomorom,ne pokazujem mu to al ja muku mucim sa svojom glavom! Evo dosao je taj period,na sve sam ljubomorna i sad sma nervozna!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ljubomora
18.11.2009 22:55:29   
cicko
Do pre 3-4 godine sam bila PATOLOSKI ljubomorna, a onda se nesto dogodilo... nemam pojma sta, jednostavno ne osecam ljubomoru... Doduse, to se sve promenilo nakon prolaska kroz razvod braka, pa homeopatija... Ko ce ga znati...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:00:55   
viking
Nas dvoje na moju veliku sreću uopšte nismo ljubomorni! Za 12 godina koliko smo zajedno, nijednom se nismo posvažali zbog nečije ljubomore... Mnogo sam srećna zbog toga!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:08:26   
sirena
MM je bio ozenjen, i u pocetku mi to nije smetalo, a sad!!! Hocu ziva da se pojedem, doduse jos uvek vesto krijem.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:09:58   
sephora
mm i ja smo ljubomorni u nekim minimalnim dozama i nikada nismo imali ljubomorne scene ili svađe zbog toga...zaigra nam nekada srce ali to onda priznamo pa se razjasnimo...uglavnom se završi uz smeh i zezanje...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:10:14   
Anoniman
Ja ne znam kako cu,osecam napetost u grudima zbog ljubomore sada!Procice znam al eto stiglo me nesto! Kazem MM sta mi smeta i kako se osecam al nekad su to mnoooogo glupe stvari pa to precutim!


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 18.11.2009 23:11:17 >

(odgovor članu sirena)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:17:29   
viking
Joj, ne znam šta da vam kažem, možda ćete pomisliti da nas boli uvo i da nam nije stalo do ovog drugog, ali mi stvarno nemamo ni mrvu ljubomore... Ja sam prilično sigurna u svoj status i mesto u njegovorm životu (verujem da je tako i sa njegove strane), na pamet mi nije palo da sumnjam u to... Možda grešim? user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:20:15   
Anoniman
Ja mislim da ce to kod mene da prestane kad pocnemo da zivimo zajedno ako Bog da pored svih problema! 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:27:25   
sephora
Pčelice, ako sada ne živite zajedno, svakako da ti je teško i sigurno će ti daleko biti bolje kada budete zajedno...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ljubomora
18.11.2009 23:35:09   
Anoniman
Pa i ja se nadam da je zbog toga! Kad smo zajedno drugacije je mnogo a ovako imamo probleme pa smo se mnogo svadjali a retko vidjali pa je zato verovatno + on mi kaze neke gluposti a ja sve primam k srcu!

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here