|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sarlah
19.3.2018 18:15:39   
Maslacak15
Pa i meni je to bilo cudno, sto bi radila vec sutra. Jedino ako sumnjaju na tehnicku gresku. Ali s obzirom da je povecanje verovatno fiziolosko logicnije je sacekati par dana i dati sansu da se stanje normalizuje. Narocito sto je on dobro i nema razloga za zurbu toliku...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sarlah
19.3.2018 19:05:40   
Rosita
Da, sumnjala je na tehničku grešku, ali je brojanje pod mikroskopom naknadno dalo isti rezultat. Sacekacu onda , eto možda u četvrtak kad ja krenem na ctg. Hvala :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sarlah
20.6.2019 17:56:13   
vonavoj
Moja J ipak ima sarlah,stigao nalaz brisa,i sad vidim da ima na pregibima kolena i laktova blagi osip. Samo je imala 1 dan temp 37.6..sutradan je krenula sa panklavom,i posle druge doze je bila kao nova.Sad me brine to sto se danas kupala u bazenu,a citam da ne sme da se kupa,izlaze suncu..grrrr..i sestrin mali je bio danas,a ide na Taru...a vidim da dete nije zarazno 48h od antib..Valjda se niko nece zaraziti.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sarlah
20.6.2019 18:29:33   
vonavoj
Zvala vaspitacicu,kaze nema niko..a zvala i kumu,kaze ne mora da znaci da je osip od sarlaha..kaze jezik je crveniji,osip isto..kod J nista od toga.user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sarlah
20.6.2019 18:34:31   
Rosita
Neće ništa biti, von. Biće sve dobro.


Mom N čist bris grla.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sarlah
20.6.2019 19:08:58   
vonavoj
I sta je rosi? Mmr?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sarlah
20.6.2019 19:10:17   
Tiziana
Jeste sigurni da je sarlah? jeste radili crp? mi smo prosle god imali sllican osip po celom telu, ali ne na jeziku i u ustima. u dz je rekla da je sarlah iako joj crp nije bio povisen, poslali na bris grla. posto mi je to bilo sumnjivo, nazvala sam kliniku dr. zutic, zena mi preko tel rekla sarlah se dijagnostikuje i bez brisa i krvne slike na osnovu pregleda zdrela, ali ako je crp miran, 99,9% da nije sarlah, ali kao sacekajte rezultate brisa. u brisu nista nije nadjeno, ispostavilo se na kraju da je bila alergijska reakcija na prasinu jer su tih dana u vrticu imali generalno spremanje. 


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sarlah
20.6.2019 19:50:11   
vonavoj
Tizi,u brisu ima preko 90% streptokoka.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sarlah
20.6.2019 21:50:27   
Rosita


IZVORNA PORUKA: vonavoj

I sta je rosi? Mmr?



A ko će znati, moja von. Klasika, atopijski dermatitis. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sarlah
20.6.2019 22:02:11   
vonavoj
O da..to sad svako dete ima..a sta je to da mi neko objasni!?Kao i za nas odrasle,sve je od stresa.hahaha.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sarlah
21.6.2019 10:05:14   
Tiziana
Znas kako, moj sin je sa 1m dobio ekcem po bradi koji je rascesao o tetra pelenu. bilo je grozno. secam se da nam je dr u dz rekla Tirsova vam je veceras dezurna za ne daj boze. Sva sreca sredilo se. Ali smo mi nakon toga jako vodili racuna o njegovoj kozi, isli kod alergologa itd. Ja sam kao devojcica to imala, to su lisajevi kao pecati po vratu, prevojima ruku, nogu, po ocima itd. moj tata je imao polensku kijavicu, brat alergijsku astmu. moji su imali skoro nikakve sanse da nesto ne naslede. izgleda da je on nasledio SVE. kako dodje prolece on promukne, kija i kaslje. Sad je dosao sa rekreativne kaze 4x je isao u ambulantu jer su mu oci bile crvene i svrbele ga. kad ga ubode komarac otekne kao da ga je slon ugrizao. a dr kazu pa on je atopicar.. nema veze sa stresom. a nema veze ni sa Sarlahom, sad cu biti opomenuta😀


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sarlah
21.6.2019 12:29:48   
Rosita
Tizi, slično. Muž atopičar, zaova. Zaovin bebac se gušio od belanceta, pun ekcema bio, sad je dobro. I meni tako kažu. Pa vidite kako je beo... Imali tri opstrukcije zimus. I uhvatim dete zdravo da primi mmr, 14 m. Ospe se haos. Ali tu je sunce, vrućina, sto čuda.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sarlah
21.6.2019 12:50:26   
vonavoj
Pa da.povezuju arop.derm. sa alergijama..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 113
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here