|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:14:22   
Anoniman
Kakvo je vase misljenje o "najstarijem zanatu", odnosno, da li smatrate da bi bilo bolje legalizovati je u cilju zastite "radnica" i "musterija" ili je na neki nacin potpuno iskoreniti kao pojavu?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:17:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  
Legalizovale se one ili ne, mislim da im biznis slabi sve vise, s obzirom koliko se zene "daju" i bez parauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam se do suza smejala prostitutki koju su snimali na B92 i koja je zavapila-zene, ostavite nesto i nama da prezivimo. Nemojte da budete takve radodajkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:19:15   
Olga75
ako se legalizuje seksualne radnice ce placati porez drzavi i biti obavezne da idu na lekarske kontrole



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:29:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako se legalizuje seksualne radnice ce placati porez drzavi i biti obavezne da idu na lekarske kontrole



To se i meni dopada - zdravlje na prvom mestu, drzava dobija nesto, zna se gde se ide da se kupi ljubav i sve koze na brojuuser posted image
Kako li to funkcionise u Holandiji?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:39:37   
indy_25
Meni se svidja to da se legalizuje. U Holandiji to funkcionise super one imaju svoje izloge kao u prodavnicama su imaju unutra krevet i stoje pored izloga i masu muskarcima da bi ih privukle. Ima ih svakakvih i debelih i super zgodnih a ima i tranvestita koji su prelijepi nikad ne bi covjek rekao da su ustvari musko. Idu redovno na preglede placaju porez drzavi i nemaju svog makroa da im uzima pare. Nisu skupe oko 50 e jedna. Svaka koristi kondom . Moj je muz imao jednu stalnu prije mene a mozda je posjeti i sada user posted image . Pokazao mi je jedne prilike dok smo setali u crvenim ulicama. Ima i jedna iz srbije stalno slusa cecine pjesme i odvrnuto joj je do daske .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:48:13   
MarijaBg
Legalizovati!!!
Najstariji zanat user posted image I uvek ce ga biti...
Placale bi poreze, otarasile se makroa, korisnici usluga bi bili sigurniji da im nece preneti neku bolest...
Lepo musterijama, lepo njima, divota user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:53:35   
sandrina 85
Ne znam... bolje legalizacija!
A njima najbolje, imas robu, prodas robu i ostaje ti roba...!!!
Trgovina sa najvecom zaradom user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:54:13   
Anoniman
Pomislim na momenat da bi to mozda poslalo poruku mladima da je i to posao kao i svaki drugi i da im je i to opcija, a opet, i bez legalizacije prostitucija postoji i te kakouser posted image

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 11:59:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako se legalizuje seksualne radnice ce placati porez drzavi i biti obavezne da idu na lekarske kontrole




I meni se ovo dopada.... Mada, steta sto te devojke ne umeju i nesto drugo da rade....

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 12:00:09   
MarijaBg
Ali, onda bi to morali da rade jevno, jer bi negde bili registrovani. A sad devojke iz provincije dodju u Bg, za roditelje i sve koji ih poznaju studiraju, a ustvari... I kao, nikom nista, jer se za to ne zna...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 12:01:09   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: magiNS

Pomislim na momenat da bi to mozda poslalo poruku mladima da je i to posao kao i svaki drugi i da im je i to opcija, a opet, i bez legalizacije prostitucija postoji i te kakouser posted image


Kako sve prodaju svoje guzice, ovaj način mi je najprivlačniji...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 12:43:33   
zoća
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako se legalizuje seksualne radnice ce placati porez drzavi i biti obavezne da idu na lekarske kontrole




(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 13:36:59   
Anoniman
Legalizovati!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 13:37:42   
lesica
I ja sam za to da treba legalizovati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 13:54:27   
Olga75
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Ali, onda bi to morali da rade jevno, jer bi negde bili registrovani. A sad devojke iz provincije dodju u Bg, za roditelje i sve koji ih poznaju studiraju, a ustvari... I kao, nikom nista, jer se za to ne zna...


Marija , te koje se ne registruju bi bile podvedene pod sivu ekonomiju user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 13:56:36   
Anoniman
I ja sam za!

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 13:58:56   
Brana
Ja sam protiv legalizovanja,pre sam za iskoreniti do kraja,ali posto ce toga uvek biti na ovaj ili onaj nacin onda je samo zbog tih lekarskih pregleda i sprecavanja sirenja bolesti,bolje legalizovati nazalost......


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 13:59:49   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Marija , te koje se ne registruju bi bile podvedene pod sivu ekonomiju user posted image



A onda bi morale da plate kaznu bar 100 hiljada user posted image
Zamislite radno mesto : Inspektor za prostituciju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:00:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Ali, onda bi to morali da rade jevno, jer bi negde bili registrovani. A sad devojke iz provincije dodju u Bg, za roditelje i sve koji ih poznaju studiraju, a ustvari... I kao, nikom nista, jer se za to ne zna...


Marija , te koje se ne registruju bi bile podvedene pod sivu ekonomiju user posted image


Ukocila mi se vilica od smeha....Zvanicno sam skapala cereci se...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:09:14   
MarijaBg
Eto sale niotkuda user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:11:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Legalizovati!!!
Najstariji zanat user posted image I uvek ce ga biti...
Placale bi poreze, otarasile se makroa, korisnici usluga bi bili sigurniji da im nece preneti neku bolest...
Lepo musterijama, lepo njima, divota user posted image user posted image user posted image

Da sve za korisnike, a da li će korisnici donositi potvrdu da nemaju hiv, sifilis i ostalouser posted image
Sigurno je da neće, a isto tako dok je prostitucija ilegalna, kaznjavaju se prostituke a ne korisnici!
Ma ja nemam mišljenje o ovome, samo znam da je to najstariji zanat i da mu niko nikada neće stati u krajuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:15:39   
Verus
Ja uopste nemam misljenje na ovu temu, tako mi nesto mindedj.user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:17:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

mindedj.user posted image  

Sta ovo znachi???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:17:56   
Olga75
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Verus RR

mindedj.user posted image  

Sta ovo znachi???user posted image user posted image user posted image

svejedno user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prostitucija - legalizovati ili ne?
8.4.2011 14:19:50   
*Alexx*
Da, legalizovati. Ionako postoji, kao što kaže Lu, najstariji zanat na svetu. Ima žena koje su su profesionalke, prosto se time bave po svom izboru, pa zašto ne ozvaničiti svoj posao? Ali čak i da se legalizuje, uvek će biti "sive ekonomije", kao i za svaki posao na svetu user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here