|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 21:57:11   
lesica
Von, moze i na stomak ali nama nije bio bas napunjen bazen. I da, samog ga pustim, mislin Lenka je bila tu za nadzor user posted image i ja pored. Ali totalna sloboda i uzivanje.

Isprobali mi i u kadi prvo, ali definitivno treba dublja voda za potpuni dozivljaj. Ma jedva cekam more pa da ga ubacim, pa da se gica kao pravi.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 22:02:58   
dijana1*
Von ja nisam vodila ni V kada je bio mali a ni K na bazen. Uvek je bila kucna varijanta. Vuka sam vodila prosle godine a ove jos uvek ne zbog usiju. Kosta se sa 7 neseci kupao u malom bazenu. Stavim na terasu i milina. Vuku se danas kupaouser posted image
Lesice, Damjan sve vise lici na Lenkuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 23:17:03   
bojana92
Mi Danila jos uvek nismo vodili na bazen.Mozda ga i odvedemo do kraja leta.Ima kuci bazen,pa sa brcka..user posted image A i njegov bata se malo brcka sa njim..user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dete i bazen
7.7.2015 23:57:43   
Mariya
Von,Mi smo već vodili h.na bazen,nije joj ništa bilo od hlora.obe smo vodili čim su pocele da sede.i obe obožavaju da se kupaju.
e sad,znajući kakvi su bazeni kod nas,otkad se lu rodila,Mi na kupanje idemo samo u mađarsku.još nismo imali problema tipa infekcija i sl.za ove 4 godine. A odlazimo jednom mesečno cele godine,a leti svake ili svake druge nedelje.Tamo baš kontrolišu vodu,brišu i dezinfikuju prostorije.i bazeni su odvojeni,posebno za bebe i za malu decu.
a planiram sutra da im napunimo bazencic da se brckaju!

< Poruku je uredio Mariya -- 8.7.2015 0:02:29 >

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 8:30:38   
Anoniman
moj U od proske godine ide na bazen, pre toa nismo, i za sada nismo imali nikakvih probema.

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 20:57:28   
vikiveki
Evo našega bazena,sa današnjeg kupanja

user posted image
user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 21:08:17   
veselicaa
Viki pa vi imate bas veliki bazen i ti se kupas sa njima user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 21:16:10   
vikiveki
user posted image kupamo se svi porodično,danas je mm slikao a sa nama se kupala i moja sestra i njen sinčić

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 21:20:54   
veselicaa
Super i mi smo prosle godine imali veliki,ne bas ovakav ali sam i ja ulazila sa njima povremeno,kada me nateraju user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 21:24:55   
vikiveki
Mi ovaj imamo evo već 6-ta godina,lepo ga održavamo i još nam super služi.Ima i pumpu za prečišćavanje a mi stavljamo i hlor i naravno svaki dan čistimo bazen.A pre i posle kupanja u bazenu se tuširamo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 21:33:55   
mila83
Lesica,,Damjan je pravi medenko ! Vidi se da uziva,mogu da zamislim koliko je slobodan sa tim babyswimerom..sad kad sam to videla,moram nabaviti T jedan.
Viki,vi bas znate da uzivate ! user posted image
Mi imamo manji bazen,videcu posle koje su dimenzije,ne znam ovako,kupaju se samo klinci,ali moglo bi jos jedna osoba sa njima,bas da se opruzi i bucka.a Teodora se danas kupala u lavoruuser posted image ne stavljam je zajedno sa njima..ili se kupa u kadici.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dete i bazen
8.7.2015 22:44:55   
vikiveki
Taj babyswimwer je super...moja sestra videla sliku i odmah je odlučila da ga kupi,guglala po netu...bebci u njima imaju punu slobodu plivanjauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 1:15:28   
LP mama
Vikiveki nama danas stigao takav bazen, baš je velik,
nadam se da ćemo ga imati tako dugo kao vi. Takođe ima pumpu sa aktivnim ugljem
interesuje me gde nabavljate hlor, kako dozirate i kada nakon hlorisanja
može da se kupa?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 7:36:24   
vikiveki
LP,neću da te lažem,o svemu tome brine mm,a hlor nabavlja u nekoj apoteci,to znam,prošle godine je kupovao neke specijalne tabletice tj.neki prijatelj mu doneo iz Holandije,sada nemamo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 9:38:01   
isidora88
bas vam zavidim na bazenima, nadam se da cemo jednog dana kupiti kucu i dvoriste i ima da napravim najveci bazen da mozemo lepo svi da plivamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 10:04:11   
vikiveki
Isidora,polako biće i kupanja...kad sve sredite pa se onda kupate,uživancija

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 14:59:49   
LP mama
Hvala na odgovoru, eto taman kupili bazen i prestalo lepo vremeuser posted image
juče ga ceo dan punili a danas ništa od kupanja po prognozi još
barem dva dana ćemo ga samo gledati user posted image
Do tada ću se raspitati za hlor

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 17:40:30   
vikiveki
Mi ćemo taman za dva dana da menjamo vodu,pa kad počne lepo vreme biće nam čista voda

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dete i bazen
9.7.2015 17:48:18   
aleksandrici
Ma bice kupanja,ne brinite.A ko bi rekao da moze preko noci da se promeni vreme.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dete i bazen
13.7.2015 8:20:51   
vikiveki
user posted image Danas će kod nas biti kupanja,juče zamenili vodu i ugrejala se ...još sinoć smo se kupali,a danas će biti voda kao bara topla

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dete i bazen
13.7.2015 8:30:05   
Trcosava
Mi smo Anu vodili sa nepune dve godine, na Košutnjak čini mi se. Tamo ima bazen za male, bez hlora voda (koliko se meni čini). Za drugi rođendan smo je vodili na bazen ovde, tačnije kao vodeni park. Park sa jednim toboganom hahaa ali nema veze, njoj je to bio doživljaj. Kasnije smo uzeli onaj čamac koji joj je služio kao bazen. Sada sam gledala koji bi bazen kupila da ima ovde, ali avaj - od babe mm ništa ne smemo!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dete i bazen
13.7.2015 8:32:56   
vonavoj
viki,kojih dimenzija je bazen>
moj tata hoce da kupi,da se brckamo u dvoristu,a meni nesto mnogo..

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dete i bazen
13.7.2015 10:38:28   
vikiveki
Vonavoj, bazen je 3 i nešto u prečniku, a 70 cm je dubina.
Inače nama nema ništa od kupanja,vreme se promenilo i postalo je odjednom hladno

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dete i bazen
13.7.2015 15:26:08   
mila83
i kod nas nista od kupanjca,klinci bas hteli ali ne da nam se. Moram T da kupim bazencic za bebe,htela bih neki mali sa onim krovicem za sunce.a neda mise dete brcka u lavoru,ili kod babe je u onoj sirokoj serpi za pekmezuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dete i bazen
13.7.2015 17:14:34   
vikiveki
user posted image jao Mila mogu da je zamislim u onoj šerpi za pekmez kako se brčkauser posted image čećer mali,medena je

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here