|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:48:06   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:48:21   
Lu
IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image user posted image user posted image

Lu ti spermići se "kvare" ako se ne iskoriste u roku od nekoliko dana user posted image user posted image user posted image


Ma kužim ja to...pa nećemo ih čuvati unutrauser posted image
i dolaze novi,friški,neiskvareniuser posted image
Ne znam ja bi mućkala svaki dan (da je mm tu) user posted image
Ajd dosta i mene na ovoj temi počela sam da maštam...
Nego trudilice drage sretnouser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:49:51   
Ana RR
Lu, vidim ja da bi ti htela da ti se san ostvari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:50:32   
Anastazija
Ana, bice da smo mi trudilice "zarazne" k`o gudin grip.. Sve jedna pojedna pocinju da se predomisljaju za jos poneko dete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:52:28   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Anastazija

Ana, bice da smo mi trudilice "zarazne" k`o gudin grip.. Sve jedna pojedna pocinju da se predomisljaju za jos poneko dete user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 13:58:58   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ana80

Lu, vidim ja da bi ti htela da ti se san ostvari user posted image

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
19.5.2009 14:00:16   
Anastazija
ahahhahahahaahah!!

ova tema o dugovecnosti spermica otkrila je mnogo toga... user posted image user posted image user posted image

Tasho, Lu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
9.12.2018 16:10:20   
marketing RR
Korisnica pita:

Ovako da li mogu spermiji da prezive u telu zene 15 20 ili mesec dva to pitam jer sam ja dobila menstruac.1 maja i trajala 3 4 dana neznam tacno nekad mi traje 5 dana nekad 2 3 kako kad medjutim sam trebala opet dobiti do 1.6 i sve tako sad me zanima da li je onda moj ciklus na 30 dana ili ne medjutim 15 juna sam saznala da sam u blagoslovenom stanju 6.1 nedelja sad me zanima da li sam ja ostala trudna od odnosa iz maja meseca ili ranije i kada mi je mogla biti ta ovulacija i plodni dani znam samo da mi je dr rekao da mi je termin 10 februara i rekao mi je da svakog 10 ulazim u drugi mesec sutra ulazim u 8 mesec i zanima me jos mora li svaki mesec ukoliko zena planira trudnocu da ima odnose zbog nove sperme i jajne celije nove tj moze li se stara sperma iz prethodnog odnosa prebaciti u sledeci mesec i jos samo ovo moze li se uopste ostvariti trudnoca ukoliko znaci par nema nikakve seksualne kontakte sem ako na muskim rukama ostane malo sperme i pipne zenu dole moze li se tako zatrudneti to je pitanje molim sto pre odg jako sam zabrinuta.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
9.12.2018 16:19:33   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
9.12.2018 17:44:16   
vonavoj
Ququ..Spermici zive max 72h,ali unutra,napolju ne mogu da prezive..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
10.12.2018 12:54:19   
Olga75
Ju, pa korisnica se zeza ili ne znam šta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koliko dugo žive spermatozoidi?
10.12.2018 13:41:23   
Maslacak15
Hahaha zeza se neko opet sigurno. Ali za slucaj da nije tako ili za nekog putnika namernika evo malo biologije. Trudnoca koja je ustanovljena polovinom juna i datirana ultrazvucno kao 6+1 zaceta je izmedju 10 og i 15. maja 100 % Nikakvi drugi scenariji nisu moguci. RAcuna se dve nedelje vise kalendarski kao od nekog pocetka ciklusa ali je 6 nedelja po ultrazvuku u stvari 4 nedelje embrionalnog razvoja. Sve najbolje!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 87
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here