|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
12.10.2012 22:58:26   
madre

IZVORNA PORUKA: ribizla

Ja sam planirala jedno , pa dvoje , pa troje user posted image


a sada koliko ih planiras?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 10:05:57   
tijatija

IZVORNA PORUKA: madre

malopre mi prica prijateljica kako njena sestra, koja ima troje dece, planira jos dvoje! jedno da rodi sledece godine, a peto nisam bas razumela kad, zagubila sam seuser posted image
inace ima sina od 4godine, cerku od 2 i jos jednu cerku od par meseciuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 11:38:45   
gagilly
Svaka joj cast, e to je zena celik!user posted image
meni je ovo jedno vec 50 posto nerava pokidalouser posted image jos jedno plafon kad on malo poraste i tu ce biti kraj sigurno, a divim se zenama koje imaju troje i vise, bravo!

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 11:46:12   
Anoniman
Ko ima i može, zašto da ne?! Ja sam uvek maštala o troje, ali ne znam baš hoću li realizovati taj plan....Niti imam, a teško i nosim trudnoće.

(odgovor članu gagilly)
  Direktna veza do poruke: 379
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 11:52:35   
Janncica
Sto se mene tice...za sada ce nam ovo dvoje biti dosta. user posted image Mlada sam,ima vremena ako se predomislim...mozda nekad i bude trece...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 12:11:12   
M.mama
Jedno user posted image
Finansije su i sada uzas ali zasto bismo cekali za ovo jedno kad nema izgleda da ce stanje u drzavi da se popravi. Za njega ce da ima user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 14:24:34   
vukosava

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.


Jel? user posted image Pala bih na tom testu iz opšte kulture user posted image


I ja isto. Nije me bas nikad zanimalo kad mi je tacno ovulacija, nemam blage veze. Znam kad su otprilike ti plodni dani i kad da bezim od muskog sveta.

A sto se tice koliko planiram, nisam planirala nijedno. A od mene dosta i toliko.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 14:27:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: ribizla

Ja sam planirala jedno , pa dvoje , pa troje user posted image


a sada koliko ih planiras?user posted image



jos racunam user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 383
   RE: Koliko djece planirate imati
13.10.2012 14:35:13   
Modessty
IZVORNA PORUKA: n i n a

Ko ima i može, zašto da ne?! Ja sam uvek maštala o troje, ali ne znam baš hoću li realizovati taj plan....Niti imam, a teško i nosim trudnoće.


I ja maštala o troje. Zamalo i da mi se ostvari!
Sad više ništa ne planiram i ne maštam. Dopala mi se ideja o blizancima nakon Danila, a onda kad se to izjalovilo pomislila sam kako više nikad neću biti trudna.
Sad sam rešila. Probaću još jednom. Pa kad se desi i ako se desi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:12:48   
vojvodjanka87
dvoje ako bog dauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:18:06   
17 joka
jedno za pocetak
ako bude srece zelim troje

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:20:25   
jovana13
zbog finansijske situacije, ne planiram vise. Ako se nesto promeni volela bih i treceg bekca user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:35:40   
pocahontas
jaaaako bih volela troje...verovatno zato sto sam ja jedinica. inace sam vec dva meseca opsednuta idejom da odmah pravimo drugo, ali, na zalost, finansije to trenutno ne dopustaju.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:49:13   
bojanica7
i ja troje. do petoro user posted image videcu. uglavnom skontali smo, kad krene da me puca zelja da budem trudna i da nosim dete, ne moze nista da me spreci user posted image

pocahontas, izgleda da jedino meni na svetu ne ulazi u glavu zasto su potrebni finansijski uslovi... mislim, sve imas od starijeg deteta, ono sisa, posle jede malo nesto, samo kolicinski veci rucak... jedino te pelene, al to eto kontam da je jedini trosak, a roditeljski pokriva te pelene. meni je nekako to drugo skroz brsplatno (doduse, tripujem da mi je i prvo besplatno, psoto sam svu garerobu nasledila). ja mislim da je potreban novac kad krenu u skolu, a dotad imamo pet-sest godina se smislimo.
nemoj pogresno me razumes, verovatno si ti zrelija u razmisljanju: ne zelim da rodim dete jer nisam sugurna da li mogu da mu pruzim odredjene stvari i mozemo li d aizadjemo s tim u kraj, nego ja koja sma u fazonu: snaci cemo se (i mm i ja radimo honorarno, ja slabo otkad sam se porodila s galom, a on nekad bas ima posla, a nekad ne...)

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:52:16   
vojvodjanka87
Ja mislim da toj eci treba i stvoriti nesto za dalji zivot,pogotovo ako su decaci,zato i ja ne bih vise od dvoje

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:56:53   
Meisje
Jedno mi je u stomaku,jedno zamrznuto,i jedno bih onako ako moze spontanouser posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Koliko djece planirate imati
14.1.2013 23:58:40   
pocahontas
ja nemam nikakav posao, cv mi je prepun volonterskog rada, ali od pravog posla nista :P mm ima bas malu platu, tako da nam pomazu moji roditelji i da nema njih mislim da bi i bukvalno bili gladni, nadam se da cu uskoro naci bilo kakav posao i skinuti im se sa grbace. da imam bilo kakav posao ne bih razmisljala ni sekund, ali ovako je bas nezgodno. ne mislim da trebaju idealni uslovi niti neko veliko bogatstvo, ali ne mogu bas ni u ovakvoj situaciji.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 0:01:07   
vojvodjanka87
POca u pravu si ,mnogo nezgodna situacija,nadam se da ces se sto pre izvuci iz njeuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 0:04:12   
Meisje
Takodje,i ja drugo tek kad nadjem posao,i to stalniuser posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 0:05:14   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Ja mislim da toj eci treba i stvoriti nesto za dalji zivot,pogotovo ako su decaci


decaci ili devojcice potpuno svejedno, ne mislim da treba da im obezbedim kule i gradove, ako ikada budem to i imala decu cu vaspitavati da budu vredna i sama sebi stvore, a ne da cekaju da im ja serviram, ali opet, neke stvari svakako roditelji treba da obezbede.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 0:07:07   
vojvodjanka87
Nisam mislila na novac i ne znam ti ja sta materijalno,vec to osnovno krov nad glavom prvenstveno

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 0:12:47   
pocahontas
pa to..
ali posto znam koliko je grozno nemati ni brata ni sestru, makar se mm i ja satirali od posla i makar radila posao koji je miljama daleko od moje struke, obezbedicu taj neophodni minimum da moja gomboca sutra ima bar jednog batu ili seku user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 9:40:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bojanica7

pocahontas, izgleda da jedino meni na svetu ne ulazi u glavu zasto su potrebni finansijski uslovi... mislim, sve imas od starijeg deteta, ono sisa, posle jede malo nesto, samo kolicinski veci rucak... jedino te pelene, al to eto kontam da je jedini trosak, a roditeljski pokriva te pelene. meni je nekako to drugo skroz brsplatno (doduse, tripujem da mi je i prvo besplatno, psoto sam svu garerobu nasledila).


moje dete nije sisalo i dali smo bogatstvo na mleko jer je ovde mala kutija hipp-a 15 e. koje su sanse da ce drugo sisati? na pelene dajemo oko 50 - 60 e mesecno. jedna poseta lekaru 40 e, vakcine nam pokriva osiguranje.  odecicu mozda moze naslediti, ali recimo svi su M kupovali roze i ljubicasto, ako drugo bude decak?
ali moji razlozi sto planiram da ostanem na jednom detetu su druge prirode user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 398
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 10:20:21   
jovana13
bojanice, kad su mali nije trosak pa ajde i osnovna. Ajd da prodje i srednja izdrzali bi. Al zamisli 3 studenta da finansiras. To su 3 skolarine, 3 kirije za stan i 3 poveca dzeparca.. Retko ko to u danasnje vreme moze da priusti. A ne bih da dodjem u situaciju da nemam za sve za fakultet a da svi hoce da studiraju. Tj,do tada ce i fakultet biti ko osnovna skola, moranje.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Koliko djece planirate imati
15.1.2013 10:32:16   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: pocahontas

jaaaako bih volela troje...verovatno zato sto sam ja jedinica. inace sam vec dva meseca opsednuta idejom da odmah pravimo drugo, ali, na zalost, finansije to trenutno ne dopustaju.

Ja imam već troje avolela bih još jedno,ali se više ne usudjujem jer ipak finansijski to sve treba izdržati...mada kada bi znala 100% da bi dobila devojčicu ostala bih opet trudnauser posted image Imam moja tri andjela i to mi je dovoljno volim ih beskonačnouser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here