|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko djece planirate imati
2.9.2012 23:12:54   
Anoniman
Ja sam planirala jedno , pa dvoje , pa troje user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 351
   RE: Koliko djece planirate imati
2.9.2012 23:13:40   
Anoniman
A joj, pa ne mogu ja tako, ovaj mm me samo vreba po kućiuser posted image znači moram malo da pauziram, pa potrefim taj period, pa opet pauzauser posted image Može i dečak, nije frka meniuser posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 352
   RE: Koliko djece planirate imati
2.9.2012 23:14:06   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.

Da, X su spori ali duže izdržljivi, a Y brzi.
Ja potvrđujem ovu teoriju.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Koliko djece planirate imati
2.9.2012 23:17:43   
Anoniman
Pred drugu trudnocu mi je Guppy rekla da ja basizgledam kao mama decaka, ja se za malo naljutila mastajuci o devojcici. Elem, radujem se svojim decacima, i kada bih jednog dana radjala trece nisam sigurna sta bih zelela, za oba pola imam za i protiv (za pocetak imam dosta protiuv treceg pa je o polu smesno pricati). Elem, Nedjo, ti si meni muska keva. :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 354
   RE: Koliko djece planirate imati
2.9.2012 23:20:01   
Anoniman
user posted image Ti si prva koja mi to kaže, svi kažu da će mi ukrasti neku devojčicu ako je ne rodim sebi, a ja...ja oću i dečake i devojčice, još nekolikouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Koliko djece planirate imati
2.9.2012 23:50:24   
pepeljuga
A joj, pa ne mogu ja tako, ovaj mm me samo vreba po kući


user posted image ista stvar, dok ja izbrojim dane, gotova stvar user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 0:00:23   
bojanica7
ja bih bar troje. user posted image kontam sad posle ove druge bebe napravim vecu pauzu, da se izodmaram i malo zaposlim user posted image a onda cemo videti jesmo li raspolozeni za cetvrto, peto...user posted image ja bih samo volela da me svaki put spopadne zelja da budem trudna i da imam bebu, a ne da mi se desi, pa da moram da se teshim user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 1:16:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.

Da, X su spori ali duže izdržljivi, a Y brzi.
Ja potvrđujem ovu teoriju.user posted image


i kod nas je upalilo! user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 358
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 10:27:21   
cockic
e vidis ja sam lenu na dan ovulacije i par dana posle tj tri odnosa smo pravili bebu i sva su bila posle ovulacijeuser posted image
a za peku ne znam ni kad samuser posted image tad smo pravili svaki danuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 10:32:10   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.


Jel? user posted image Pala bih na tom testu iz opšte kulture user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 10:36:40   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.


Ema je zaceta na dan ovulacije, to nam je bila prva prva bracna noc i sutradan je mm otputovao u mesto gde smo pravili i svadbu 2 nedelje kasnije, tako da u medjuvremenu nismo nista radili (sve do druge prve bracne nociuser posted image ) a posle par dana sam saznala da sam trudna. znaci zaceta je 16.10. i ispade devojcica iako sam bila ubedjena da cu roditi musko.
a planiram najmanje dvoje a najvise troje dece, zavisi da li cemo se na vreme stambeno obezbediti ... meni je to mnogo bitan faktor...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 10:38:42   
lesica
Ohohoho,ovde se opasno zahuktavaju stvari user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:04:51   
minavb

IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: Snelle

Opšte poznata stvar je da se devojčice naprave ako dođe do nezaštićenog odnosa 2-3 dana pre ovulacije, a dečak na dan ovulacije.


Jel? user posted image Pala bih na tom testu iz opšte kulture user posted image

Sram te bilouser posted image
Bubulence, nije ovulacija bas uvek onda kad mi proracunamo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:08:19   
bubulence
pa dobro da, ima i toga, mada sam ja kao imala redovno i izracunala da taman tada mozemo da radimo na bebi... u svakom slucaju do kraja godine se bacamo na posao za drugo, nema veze sta ce ispasti na kraju, moze i jos jedna devojcica jer nemam pojma sta bih radila sa pisom...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:11:34   
madre

IZVORNA PORUKA: bubulence

pa dobro da, ima i toga, mada sam ja kao imala redovno i izracunala da taman tada mozemo da radimo na bebi... u svakom slucaju do kraja godine se bacamo na posao za drugo, nema veze sta ce ispasti na kraju, moze i jos jedna devojcica jer nemam pojma sta bih radila sa pisom...

samo je jos lakseuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:14:13   
bubulence
lakse je tebi kada imas Bogdana user posted image , a i vec sam smislila ime za devojcicu... mada, znam da ce mi jedino biti bitno da bude zivo i zdravo posle svega sto sam cula i procitala...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:18:53   
Sanjica26 RR
Bubi nemoj puno da citasuser posted image
Verovatno jos jedno dete za dve godine. Tako planiramo, pa cemo videti.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:25:21   
cockic
ma ja reko kad smo resili da pravimo drugo posto ovulacije osecam bole me jajnici tj. vuce me stomak.ja reko e bas ce mo danas da vidimo da li ce mo uspeti i jos 2-3 dana posle ovulacije i to je to zance se lena moja dusa i eno je sam spava user posted image

a Petra smo pravili godinu dana dusa se nesto neckala tek tacno godinu dana od kad smo poceli ja ostado user posted image .tako da u Petrovom slucaju nemam pojma kad sam ostala user posted image .namuci on mamu i tatu posteno user posted image

kad budem trece pravila mada vec znam da je bata Lena stalno zove tatu a kazu kad kazu muski rod bata,zenski seka i u mom slucaju istina Petar rekao babauser posted image pa mama a tatu i dedu kasnije.

ja stalno Lenu pitam sta ce ti toliki muski u okoliniuser posted image ima batu i od strica koji je mladji od peke 4 meseca jetrva trudna najverovatnije bata kazu,onda moj brat od ujaka ceka sina.samo muski oko nje reko ti ces ko mama ja ni jednu sestru nisam imala sve sami muski.najblizi od strica dva brata od ujaka jedan.rodjenog zaboraviuser posted image
i od tetke najblize imam brata samo sto su generacije malo pomesane on ima 5 godina a brat mi user posted image

ja malo napisa moj porodicnu lozu izvinite ponese me prica o polu pa dodjo do moje familije user posted image

izvinite moderatori user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:46:01   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Bubi nemoj puno da citasuser posted image
Verovatno jos jedno dete za dve godine. Tako planiramo, pa cemo videti.


sanjice user posted image , za dve godine mozes vec trece roditi, ajde ti lepo odmah na posao, sta cekas???
cockic, ja bih volela da se oko drugog malo vise potrudimo, bar 2-3 meseca, cisto da se posteno bacimo na posao pa mozda usput skinem i jos koji kg...
a moje dete je prvo pocelo da zove tatu pa babu ... mozda cu imati blizance user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 11:56:34   
madre
IZVORNA PORUKA: bubulence

lakse je tebi kada imas Bogdana user posted image ,

nisam bas razumela, zasto tako mislis?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 12:03:58   
bubulence
pa mislim ti imas decaka pa si navikla na pisu, i tebi jelakse, meni je lakse kada nema pise... u svakom slucaju, to je bila sala user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 12:18:24   
madre
pretpostavila sam da je to u pitanjuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Koliko djece planirate imati
3.9.2012 12:23:21   
MASHKA
ja pojma nemam da li smo ih pravili pre ili na dan ovulacije ali znam da mi je kineski kalendar polova pogodio oba puta! user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Koliko djece planirate imati
12.10.2012 22:51:53   
gagilly
Planiram jos jedno, za godinu dana npr. Kod mene se potvrdila ova teorija o ovulaciji, tako da, boze zdravlja, kada budemo radiki na drugom, ciljacemo na curicu pa kako Bog da, samo da je zdravo user posted image

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Koliko djece planirate imati
12.10.2012 22:56:53   
madre
malopre mi prica prijateljica kako njena sestra, koja ima troje dece, planira jos dvoje! jedno da rodi sledece godine, a peto nisam bas razumela kad, zagubila sam seuser posted image
inace ima sina od 4godine, cerku od 2 i jos jednu cerku od par meseciuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here