|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:34:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Meni mm nije prvi, ali nisam ih imala mnogo pre njega. Prosto, imala sam dve duge veze i nisam ni imala kad user posted image  a i nisam ja tip "sex na jednu noć"...volela sam da flertujem i "igram se", ali nikada nisam završila sa nekim u krevetu. Taj sam tip. Meni su potrebne neke emocije. Tako da ne osudjujem ni ja nikoga ko je spavao samo sa jednim muskarcem, jer prosto sam i ja mogla da budem u toj situaciji. Mislim da jeste mozda bolje imati neko iskustvo vise, prosto, sto bi narod rekao "da ne ostanes neizivljen", ali Boze moj. Znam zene koje su spavale sa mnooogoo partnera, imaju sjajno sex iskustvo, prosto da im pozavidis, ali ne mogu da nadju onog pravog i tuzne su. Ma...nije sve u tome!



Ovo mogu da potpišem user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:36:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

bitno je da zna raditi radnju .... obrezan ne obrezan (smo nek nije obojen user posted image user posted image user posted image user posted image )


a šta fali crncima??? user posted image


sto jednom ču jednu dobru recenicu

nisam rasista ....al nisam ni daltonista user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to nesto ne znam da bi mogla ...jednostavno ne volim obojene ...ni crne ni žute ni crvene ...ni tako dalje ....

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:37:15   
Anoniman
Ja nisam nesto konzervativno vaspitavana, ali se desilo da sam se sa mm pocela zabavljati jos u srednjoj skoli, i sa njim prvi put probala. Posle 9 godina zabavljanja smo se vencali pa se moze slobodno racunati da sam nevina usla u brakuser posted image
Ne smatram da sam nesto propustila u zivotu jer nisam menjala pratnere. Imala sam momaka pre njega, i to dosta, ali se sa svima zavrsavalo samo na poljupcima. Ni jedan me nije sexualno privlacio. Kad me je mm privukao ja sam se posle 2 nedelje zabavljanja sa njim i sexala. Uopste ne smatram da sam hendikepirana, mi imamo super odnos. Zajedno smo vec 14 godina i jos se privlacimo i zadovoljavamo jedan drugog.


(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:38:38   
Ana RR
Joj Lenka user posted image .... ja sam se poljubila sa jednim lepim crncem.. bilo je baš, baš UH!!!
Ali nisam ni pomislila da bi otišla dalje od poljupca, to već nisam mogla..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:40:51   
Anoniman
imam ja jednu poduzu pricu ...al to vec kad se nekad vidimo ana ako Bog da 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:42:14   
Ana RR
Daće Bog, draga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:42:46   
gracija
Ja sam u brak usla nevina(imala sam 18 godina,budala poletila da se uda),i mislim da mi je to najveca greska sto sam uradila.Nije da nisam imala "musterija"da to uradim,vec nisam ni prema jednom osjetila nesto vise,i tad sam uzivala u onom osjecaju kad ih odbijem.I kad sam se udala pa mm kaze pa de ovako,pa de onako,vidjela sam da je on ispraksiran,i tad mi je bilo krivo sto nisam uradila to barem dan prije udaje.Ali eto dug je zivot pa mozda ga stignem i prestignemuser posted image user posted image user posted image ...

I da savjet svima:Uradite to barem jednom prije braka,pa makar to bilo i sa nekim ko je slucajno tu naisao...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:43:24   
Dora
xaxaxaxaxauser posted image user posted image user posted image ana, vučko!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:43:40   
Anoniman
ja mozda 30 dodjem u beograd ....al ti se javim svakako prije ... pa ako nista kafu da srknemo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:44:16   
Ana RR
Joj Lenka, bilo bi superrrrrrr user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:44:58   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Dora

xaxaxaxaxauser posted image user posted image user posted image ana, vučko!



user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:45:02   
Anoniman
pa kad nece brdo muhamedu ... ode muhamed brdu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:45:49   
Ana RR
Pa mora neko, bolan! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:46:48   
Sneža
Da li ste citale mozda Cipku? Knjiga je iz tri dela,o cetiri najbolje drugarice,pa svi njihovi dozivljaji iz koledza pa do udaja,muzeva,dece.Fenomenalna je a ima dosta o tome da li cuvati nevinost ili ne,naravno one nisuuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:50:38   
Ana RR
Čipka? Nisam čitala, mogla bih, baš danima gledam da kupim neke knjige!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:51:19   
Dora
Gracija, pa kako će se onda smatrati da je devojka nevina ušla u brak?user posted image Tvoj savet ne pije vodu...
Ja još mislim da je to farsa. Nekom se desi, zaljubi se i nađe se sa onim prvim, svaka čast...
Ne mislim da je nevinost nešto oko čega se vrti sve. Ona po meni postoji samo da bi se, kao nova godina, obeležilo neko novo razdoblje života.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:53:06   
Dora
Lenka? Što si promenila ime u Vučko???

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:54:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Dora

Lenka? Što si promenila ime u Vučko???



E, kad voli da čačka ono što ne treba user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:55:20   
Anoniman
eeeeeeeeeeeeee..... da se zamaskiram ....zakamufliram ....ma američka škola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:56:11   
gracija
IZVORNA PORUKA: Dora

Gracija, pa kako će se onda smatrati da je devojka nevina ušla u brak?user posted image Tvoj savet ne pije vodu...
Ja još mislim da je to farsa. Nekom se desi, zaljubi se i nađe se sa onim prvim, svaka čast...
Ne mislim da je nevinost nešto oko čega se vrti sve. Ona po meni postoji samo da bi se, kao nova godina, obeležilo neko novo razdoblje života.


Pa sto se uopse mora smatrati da udje u brak nevinauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:56:46   
Dora
joooj, što ne reče,ženo, ja se pitam gde si...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:57:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Da li ste citale mozda Cipku? Knjiga je iz tri dela,o cetiri najbolje drugarice,pa svi njihovi dozivljaji iz koledza pa do udaja,muzeva,dece.Fenomenalna je a ima dosta o tome da li cuvati nevinost ili ne,naravno one nisuuser posted image


Još kao devojci mi je mama pričala o Čipki, jedna od njenih omiljenih knjiga, kaže, veoma poučna. Posle je izašla i na filmu, i duuugo sam pokušava da nađem film, ali nisam uspela.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:57:25   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja mozda 30 dodjem u beograd ....al ti se javim svakako prije ... pa ako nista kafu da srknemo user posted image


hajde pa ako budete imale vremena, mogla bih i ja da dodjem na 5min makar, da se upoznamo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:58:08   
Dora
Pa iz fazona. Da bi zaova i svekrva trubile okolo, i radi ega svoga muža. Misle da će ih više ceniti... Eto, zato. 

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Iz nevinosti u brak
20.5.2009 11:58:38   
Ana RR
Mozz user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here