|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:12:15   
Brana
Ja smatram da mi nije bitno da li sam imala vise ili jednog bitno je da sam sa pravom osobom a nemam tu predrasudu da li je jedini ili da li ce me kopkati kako je sa nekim drugim mislim svi muski imaju polni organ tako da je samo bitno kakva je osoba u pitanju i da li sa tom osobom imam budnocost ili ne!
Takodje nisam za to da se nevinost gubu u braku mislim da parovi treba da provedu neko vreme zajedno i da zive zajedno da vide da li mogu da funkcionisu u zajednici i u krevetu jer da posle u braku ne bude promasaj.
Meni je mm prvi i sve imam sa njim nemam potrebu da imam drugog niti kako bi bilo sa drugim sa njim sve mogu da probam sto bi i sa drugim a i ziveli smo zajedno godinu dana pre braka i videli da nam je idealno zajedno i naravno spavali pre braka!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 26.1.2011 22:15:48 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:22:13   
Anoniman
user posted image Slazem se...
Ja cu iz nevinosti u brak i bas mi je drago sto je tako... Doduse mV ih je imao dosta pre mene pa znam da zna sta radi user posted image i za sve sto pozelim on je tu... user posted image
Ja tu nista ne bi` dir`o

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:23:21   
Anoniman
Imala sam koleginicu na fakultetu koja je bila u nekoj sekti i koja je bila zarucena (arhaicnog li izraza) od rodjenja za decka kojeg nikad nije videla i za kojeg se udala s 20 godina. Nevina naravno. I secam se da je u par navrata toliko zucno bila protiv predbracnog seksa da smo se svi zabezeknuli posto je inace delovala vrlo savremeno,posebno zato sto se doselila se iz Kanade...
Epilog - cuvala nevinost,udala se s 20 godina za "izabranog", posle par meseci dobila zestok hormonski poremecaj...

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:23:47   
Brana
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

user posted image Slazem se...
Ja cu iz nevinosti u brak i bas mi je drago sto je tako... Doduse mV ih je imao dosta pre mene pa znam da zna sta radi user posted image i za sve sto pozelim on je tu... user posted image
Ja tu nista ne bi` dir`o

user posted image
a za muske nema nevinosti,da oni idu iz nevinosti u brak zenili bi se sa 13god.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:25:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

user posted image Slazem se...
Ja cu iz nevinosti u brak i bas mi je drago sto je tako... Doduse mV ih je imao dosta pre mene pa znam da zna sta radi user posted image i za sve sto pozelim on je tu... user posted image
Ja tu nista ne bi` dir`o

user posted image
a za muske nema nevinosti,da oni idu iz nevinosti u brak zenili bi se sa 13god.user posted image


Bogami,ni devojcice nisu bolje user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:26:41   
Brana
totalno si u pravu!nazalost!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:27:10   
IVA 11
Ne bogami, vrijeme, odgoj, vaspitanje i samopostovanje se mijenjaju, pa ima svega...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:27:20   
JMPM
Ma kakva nevinost pa brak user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:30:29   
madre
ni slucajno user posted image

< Poruku je uredio madre -- 26.1.2011 22:31:29 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:31:18   
Brana
IZVORNA PORUKA: JMPM

Ma kakva nevinost pa brak user posted image

user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:33:52   
Modessty
IZVORNA PORUKA: JMPM

Ma kakva nevinost pa brak user posted image


user posted image user posted image

ma ja da nisam i nekoliko drugih problala stalno bi se pitala dal se nisam zeznula user posted image   KO kad kupiš haljinu a ne obidješ sve radnje user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:34:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Modessty

user posted image user posted image

ma ja da nisam i nekoliko drugih problala stalno bi se pitala dal se nisam zeznula user posted image   KO kad kupiš haljinu a ne obidješ sve radnje user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:35:12   
JMPM

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: JMPM

Ma kakva nevinost pa brak user posted image


user posted image user posted image

ma ja da nisam i nekoliko drugih problala stalno bi se pitala dal se nisam zeznula user posted image   KO kad kupiš haljinu a ne obidješ sve radnje user posted image user posted image user posted image


I ne probas sve haljine user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:36:56   
bubulence
ajde da se i ja umesam user posted image , meni mm nije ni prvi ni drugi i zna za to. od pocetka nista nisam krila, zna koliko sam sa kim bila i sta sam radila.... ali moja drugarica je izgubila nevinost prve bracne noci, to je bilo pre 7 godina i sada priznaje da je zanima kako je sa nekim drugim ali da joj ne pada na pamet da proba. a sestra od tetke je izgubila nevinost kada se verila sa svojim sadasnjim muzem, posle 3 meseca se vencali i posle 4 godine ga je prevarila sa kolegom samo da bi videla kako neko drugi vodi ljubav i da li je njen muz dovoljno dobar. sva sreca pa kaze da je muz daleko bolji od kolege. i posle toga joj vise ni jedan muskarac nije pao na pamet osim njenog muza a kaze da se uopste ne kaje.... znaci ne znam sta je pametno.... 

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:37:23   
snješka
IZVORNA PORUKA: JMPM


IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: JMPM

Ma kakva nevinost pa brak user posted image


user posted image user posted image

ma ja da nisam i nekoliko drugih problala stalno bi se pitala dal se nisam zeznula user posted image   KO kad kupiš haljinu a ne obidješ sve radnje user posted image user posted image user posted image


I ne probas sve haljine user posted image


user posted image Lude ste. Baš tako.user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:38:13   
Didy
Ja sam iz veze ušla u brak posle 10 godina. Mm je meni prvi i ja njemu. Eto, tako se desilo, počeli smo se zabavljati mladi i ostali do dana današnjeg zajedno. Nisam mnogo razmišljala o tome, ali mislim da nisam ništa propustila. Mm je na tu temu rekao: Žao mi je što nisam bar imao iskustva sa nekom pre tebe, čisto da potvrdim da je ovo najbolje što postoji. Oboje smo zadovoljni i nismo time opterećeni, mogu slobodno reći da o tome uopšte ne razmišljamo i to ne shvatamo ni kao prednost, ni kao manu, već nešto što je potpuno nebitno i što ni u kom slučaju ne bi promenilo našu vezu.

< Poruku je uredio Didy -- 26.1.2011 22:40:46 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:38:48   
Alexis79
Znaci zene ovde je zurka

U nevinost ste pobegle da se igrate je li user posted image user posted image user posted image >

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:40:38   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Kad sam smo mm i ja pricali o gubljenu nevinosti ....zezala sam ga kako da je samo poranio 2 godine da bi me "zatekao" nevinu.

On je na to mrtav 'ladan izjavio da ne bi voleo da mi je bio prvi i jedini.
Ja se slognula user posted image .
Pitama ga ja onako uvredjeno zasto to misli.
A on mi kaze kako je bolje da znam da postoji i nesto drugo i kako je on sigurniji u mene u zbog toga.

Tu mi je srusio koncept o balkanskom tipu muskarca.user posted image


Napisah ja ovo skoro i samo da dodam u pravu je covek

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:41:31   
Modessty
IZVORNA PORUKA: snješka

IZVORNA PORUKA: JMPM


IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: JMPM

Ma kakva nevinost pa brak user posted image


user posted image user posted image

ma ja da nisam i nekoliko drugih problala stalno bi se pitala dal se nisam zeznula user posted image   KO kad kupiš haljinu a ne obidješ sve radnje user posted image user posted image user posted image


I ne probas sve haljine user posted image


user posted image Lude ste. Baš tako.user posted image



pa jesmooo user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:42:53   
Modessty
E pa moj meni jeste prvi al nije jedini. Videh probah i vratih se onom prvom user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:43:34   
maja19
Moje misljenje odnosno iskustvo je da nisam nevina usla u brak..udala se sa 29godina pa malo bilo bez veze da ga cekam toliko dugo...a i uvek bi se pitala kako izgleda nesto drugo...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:44:35   
Anoniman
Ju , ja nevinost izgubila sa 19 a udala se sa 28 , zamisli da sam čekala na brak do 28 , juu , ju , ju , daleko bilo user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:45:53   
jance
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

user posted image Slazem se...
Ja cu iz nevinosti u brak i bas mi je drago sto je tako... Doduse mV ih je imao dosta pre mene pa znam da zna sta radi user posted image i za sve sto pozelim on je tu... user posted image
Ja tu nista ne bi` dir`o


potpisujem.. i kod mene isti slucaj...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:46:59   
bubulence
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ju , ja nevinost izgubila sa 19 a udala se sa 28 , zamisli da sam čekala na brak do 28 , juu , ju , ju , daleko bilo user posted image


hehehe, isto, samo sam ja izgubila sa 20. i da sam znala kako je verovatno bih i ranije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:48:56   
mala83
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ju , ja nevinost izgubila sa 19 a udala se sa 28 , zamisli da sam čekala na brak do 28 , juu , ju , ju , daleko bilo user posted image


user posted image  e vala da znas ja isto ko i ti samo se udala sa 27 i vala bila, probala,imala raznoraznih izbora i (za) sada napravila onaj pravi...uvek sam za ono kako ces da znas kakvo je nesto ukoliko nisi probao....user posted image  

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here