|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:50:16   
Brana
Ja sam izgubila nevinost sa 17g. sa mm udala se sa 18g.nisam imala vremena da cekam i ne bunim se meni lepo!user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 22:56:05   
Vika
I ja spadam među radoznalice! Da nisam menjala sigurno bi me mučilo kako je sa drugim.

Što se kaže, u tuđem dvorištu trava uvek zelenija, pa rekoh da ja pokosim na vreme svoje da kasnije ne preskačem plotove!

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 23:54:13   
Didy

IZVORNA PORUKA: Vika

I ja spadam među radoznalice! Da nisam menjala sigurno bi me mučilo kako je sa drugim.

Što se kaže, u tuđem dvorištu trava uvek zelenija, pa rekoh da ja pokosim na vreme svoje da kasnije ne preskačem plotove!


Zanimljivo, ali vidiš ja nikad nisam patila za tuđim dvorištima i uvek sam mislila da je u mom životu sve savršeno što je baš tako... I kad pomislim da bih mogla da se vratim unazad i nešto promenim, nikad ništa ne bih menjala... Jednostavno neke stvari znaš i kad ne probaš. Znaš da je to to i da je savršeno i da bolje ne može. Meni je seks mnogo više od čistog seksa, a sa svojim mužem imam tu neku kompleksnost i dubinu koju sumnjam da bih imala sa bilo kim drugim... Tolike godine su utkane u to, to se ne može ponoviti.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 23:56:08   
Anoniman
Prelepo receno... user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 23:57:12   
bratzz
Ja sm iz ove price, za sad se ne kajem, a da li cu, ne znamuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Iz nevinosti u brak
26.1.2011 23:58:41   
Brana
IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: Vika




Zanimljivo, ali vidiš ja nikad nisam patila za tuđim dvorištima i uvek sam mislila da je u mom životu sve savršeno što je baš tako... I kad pomislim da bih mogla da se vratim unazad i nešto promenim, nikad ništa ne bih menjala... Jednostavno neke stvari znaš i kad ne probaš. Znaš da je to to i da je savršeno i da bolje ne može. Meni je seks mnogo više od čistog seksa, a sa svojim mužem imam tu neku kompleksnost i dubinu koju sumnjam da bih imala sa bilo kim drugim... Tolike godine su utkane u to, to se ne može ponoviti.user posted image


divno si ovo rekla!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 9:14:33   
Vika
Blago tebi Didy! divno je kada neko misli i oseća da mu je sve savršeno. Ja sam drugačija, u svemu mislim da mogu više i bolje pa tako i u seksu. Verovatno je ljudima kao ja teže, pošto uvek tragaju i ne smiruju se, ali meni tako odgovara! To naravno ne znači da mislim da ti nisi u pravu , prosto se razlikujemo. 

Možda je primer mojih roditelja poput tvog, koji se na žalost neslavno završio doprineo mom stavu. Takođe, odnosi između mm i mene nisu ništa manje topli i stabilni zbog toga što smo imali odnose pre braka sa drugima. Naprotiv.
A"tuđe dvorište" je više pomenuto u šaljivom tonuuser posted image

< Poruku je uredio Vika -- 27.1.2011 9:20:43 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 9:19:01   
Lu
IZVORNA PORUKA: Modessty

E pa moj meni jeste prvi al nije jedini. Videh probah i vratih se onom prvom user posted image user posted image

Hehe, bravo Moduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:08:47   
nela79
E Modessty hvala Bogu pa mi dade priliku i pamet da se odlijepim od onog prvog, ovo sto sam nasla je user posted image user posted image in every possible way. Neka probavanja user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:12:04   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Didy
Zanimljivo, ali vidiš ja nikad nisam patila za tuđim dvorištima i uvek sam mislila da je u mom životu sve savršeno što je baš tako... I kad pomislim da bih mogla da se vratim unazad i nešto promenim, nikad ništa ne bih menjala... Jednostavno neke stvari znaš i kad ne probaš. Znaš da je to to i da je savršeno i da bolje ne može. Meni je seks mnogo više od čistog seksa, a sa svojim mužem imam tu neku kompleksnost i dubinu koju sumnjam da bih imala sa bilo kim drugim... Tolike godine su utkane u to, to se ne može ponoviti.user posted image


Potpisujem!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:19:36   
Didy

IZVORNA PORUKA: Vika

Blago tebi Didy! divno je kada neko misli i oseća da mu je sve savršeno. Ja sam drugačija, u svemu mislim da mogu više i bolje pa tako i u seksu. Verovatno je ljudima kao ja teže, pošto uvek tragaju i ne smiruju se, ali meni tako odgovara! To naravno ne znači da mislim da ti nisi u pravu , prosto se razlikujemo. 

Možda je primer mojih roditelja poput tvog, koji se na žalost neslavno završio doprineo mom stavu. Takođe, odnosi između mm i mene nisu ništa manje topli i stabilni zbog toga što smo imali odnose pre braka sa drugima. Naprotiv.
A"tuđe dvorište" je više pomenuto u šaljivom tonuuser posted image


Ja sam sve samo ne neko ko se smiruje. Ja tragam i znam da mogu i više i bolje u svemu, pa i u seksu sa svojim mužem. I mislim da nam je seks sve bolji i bolji, kao i sve ostalo u našem životu. Mislim da sam svakog dana sve bolji i bolji roditelj, sve bolja i bolja osoba i sve bolji i bolji prijatelj, sve bolji i bolji nastavnik u školi, sve bolja i bolja osoba...
Moja poenta je da mi ne treba drugi muškarac da bih imala bolji seks, jer i sa mm može da bude bolji i jeste bolji. Ja sam srećana u svom životu, ali znam da uvek može bolje, pa se i trudim da nam bude bolje u svemu, pa i u seksu.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:22:32   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Didy
Ja sam sve samo ne neko ko se smiruje. Ja tragam i znam da mogu i više i bolje u svemu, pa i u seksu sa svojim mužem. I mislim da nam je seks sve bolji i bolji, kao i sve ostalo u našem životu. Mislim da sam svakog dana sve bolji i bolji roditelj, sve bolja i bolja osoba i sve bolji i bolji prijatelj, sve bolji i bolji nastavnik u školi, sve bolja i bolja osoba...
Moja poenta je da mi ne treba drugi muškarac da bih imala bolji seks, jer i sa mm može da bude bolji i jeste bolji. Ja sam srećana u svom životu, ali znam da uvek može bolje, pa se i trudim da nam bude bolje u svemu, pa i u seksu.



Opet potpisujem, nema potrebe da pisem, ti to radis za mene, citas mi misli user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:25:04   
Didy

IZVORNA PORUKA: Vika

Takođe, odnosi između mm i mene nisu ništa manje topli i stabilni zbog toga što smo imali odnose pre braka sa drugima. Naprotiv.



Ni ja ne mislim da su vaši odnosi manje topli i stabilni, naravno. Ja kažem da se kod nas ovako desilo, nismo planirali. Niti smatram da su ljudi bogatiji ili siromašniji zbog toga što su imali manje ili više partnera u seksu. Po meni je to potpuno nebitno.user posted image
I Bogu hvala što nas ima raznih. Ovaj svet bi bio užasno dosadno mesto kad bismo svi bili jednaki i jednako razmišljali.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:25:10   
tijana86
Ja nisam cekala brak , a i zasto bih ! ? Nisam u tom fazonu prvi i poslednji, moje su sve veze pre braka bile duge pa tako kada sa to prvi put desilo imala sam 16 godina , i ostala sa tim deskom jos 3 godine, imala sam i klasicne semice na ponekoliko dana , ali i 2 duge veze jednu vec spomenutu do 3 godine i jos jednu od 2 godine . I sigurna sam da nisam pogreslia . Jer ... mislim da je u ovoj temi glupo da pisem o tome , ako nadjem neku drugu pisacu !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:33:05   
Didy
Tijana, koliko sam ja shvatila, ovde niko nije čekao brak, glupo je i govoriti na tu temu u 21. veku. Kod mene se jednostavno desilo da smo se mm i ja počeli zabavljati mladi i posle 10 godina zabavljanja ušli u brak. Otuda cela moja priča...
Po meni je nevinost najmanje bitna stvar u celoj priči, kao i to koliko si imao partnera u životu. Ni jedno ni drugo te ne čini ni boljom ni iskusnijom osobom, bar po nekim mojim shvatanjima.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:44:02   
tijana86
DIDY POTPUNO SE SLAZEM SA TOBOM ! A I VEOMA JE LEPO TO STO SI ODMAH ZNALA DA JE TO TO ! TAKVE LJUBAVI KAO TVOJA SU MI KAO IZN NEKE BAJKE ! ZNAS ONO OD MLADOSTI PA DO ....KRAJA !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 10:49:51   
Didy
Pa i nisam odmah znala, da znaš. Ali me to nije sprečilo da tad spavam sa njim. Tada je bilo ono pravo, ostalo je i do sad sticajem okolnosti. Čovek nikada ne može biti 100% siguran, ali dok jeste, to traje. Možda jednog dana upoznam nekog ko mi bude zanimljiviji, interesantniji... Za sve ove godine nisam nikog takvog upoznala ni srela i nisam htela da izgubim ono što sad imam. Zato sam i rekla da ništa ne bi promenilo i da sam ja imala njih 100 i da je mm imao njih 100 pre mene. Verujem da bismo opet imali ovo što sad imamo.

< Poruku je uredio Didy -- 27.1.2011 10:50:16 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 12:50:09   
bebać
nisam ušla nevina u brak,i kako godine prolaze sve mi je draže i draže zbog toga...nemam za čim žalit...svako mi je moje iskustvo veoma dragocjeno i lijepa uspomenauser posted image

život pre braka mi je ostao u lijepom sjećanju...onako bezbrižan i sladak...i rado se sjećam svake avanturice i zaljubljenog zanosauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 12:56:06   
tijana86
DIDY user posted image bas , bas mi se svidja tvoj poslednji komentar!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 12:57:46   
Lu
IZVORNA PORUKA: Didy



Ja sam sve samo ne neko ko se smiruje. Ja tragam i znam da mogu i više i bolje u svemu, pa i u seksu sa svojim mužem. I mislim da nam je seks sve bolji i bolji, kao i sve ostalo u našem životu. Mislim da sam svakog dana sve bolji i bolji roditelj, sve bolja i bolja osoba i sve bolji i bolji prijatelj, sve bolji i bolji nastavnik u školi, sve bolja i bolja osoba...
Moja poenta je da mi ne treba drugi muškarac da bih imala bolji seks, jer i sa mm može da bude bolji i jeste bolji. Ja sam srećana u svom životu, ali znam da uvek može bolje, pa se i trudim da nam bude bolje u svemu, pa i u seksu.



Joj što cijenim ovakve ljudeuser posted image user posted image user posted image
Ovo je u stvari i moj životni moto, ne tražite sreću na drugom mjestu jer imate je u svom životu, pokrenite jeuser posted image
Jest da odosmo malo offuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 13:09:17   
bebać

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: JMPM

Ma kakva nevinost pa brak user posted image


user posted image user posted image

ma ja da nisam i nekoliko drugih problala stalno bi se pitala dal se nisam zeznula user posted image   KO kad kupiš haljinu a ne obidješ sve radnje user posted image user posted image user posted image




hahhaaha....muškarci i jesu ko haljine....potrošni materijal.....hahhaha Mod nasmija me user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 13:11:29   
bebać

IZVORNA PORUKA: Aninamama

Ma,dajte..treba da se udajemo sa 16,da bi nam muž bio prvi.. I niko tu nije promiskuitetan.. Samo se ne foliramo..
U kome je to uopšte bitno,danas? Gde žive muškarci koji žene nevine devojke,i gde žive punoletne nevine??
Totalno anahrona priča..
Kao,dobro ti u sexu,a on ti prvi..mislim,to je kao kad voziš juga tvrdeći da je ok autić..dok ne sedneš u jaču mašinu..
Da mi je mm prvi tačno bih ga prevarila samo da bih mogla da uporedim user posted image
Sad znam da je sjajan..bar za sada




i ovo mi je dobro....poredjenje sa yugomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Aninamama)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 13:19:12   
Vika
Ja sam sve samo ne neko ko se smiruje. Ja tragam i znam da mogu i više i bolje u svemu, pa i u seksu sa svojim mužem. I mislim da nam je seks sve bolji i bolji, kao i sve ostalo u našem životu. Mislim da sam svakog dana sve bolji i bolji roditelj, sve bolja i bolja osoba i sve bolji i bolji prijatelj, sve bolji i bolji nastavnik u školi, sve bolja i bolja osoba...
Moja poenta je da mi ne treba drugi muškarac da bih imala bolji seks, jer i sa mm može da bude bolji i jeste bolji. Ja sam srećana u svom životu, ali znam da uvek može bolje, pa se i trudim da nam bude bolje u svemu, pa i u seksu.

[/quote]




Istina! S tom razlikom što si ti "ubola" iz prve, a meni je trebalo više bockanja dok ne nađem srodnu dušuuser posted image

< Poruku je uredio Vika -- 27.1.2011 13:20:22 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Iz nevinosti u brak
27.1.2011 13:50:20   
Didy

IZVORNA PORUKA: Vika


Istina! S tom razlikom što si ti "ubola" iz prve, a meni je trebalo više bockanja dok ne nađem srodnu dušuuser posted image


Nije baš iz prve. Imala sam nekih veza pre mm, ali nikad nismo stigli do seksa i trajale su najduže mesec dana. Nismo se našli i nisam želela ništa više da imam s njima, ne zato što sam se čuvala za onog pravog, nego mi se jednostavno s njima nije išlo do "kraja", ako se seks može nazvati krajem u ovom smislu. Pa po meni je i tu opet diskutabilno gde je granica u gubljenju nevinosti i kako bismo nevinost definisali. Mislim, nebitno je, opet ponavljam da mi nije bitno i da se desilo s nekim drugim, verovatno ne bih žalila sad i ništa ne bi promenilo, ali eto, mene je život tako vodio...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Iz nevinosti u brak
5.2.2011 21:40:02   
marija32
IZVORNA PORUKA: Vika
Istina! S tom razlikom što si ti "ubola" iz prve, a meni je trebalo više bockanja dok ne nađem srodnu dušuuser posted image


kakva si ti kraljicauser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here