|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 22:28:25   
New Mom
Kolji smo nocnu skinuli nekih 3 dana posto smo krenuli da se odvikava od pelena (2g, 3m). Imao je 1 eksces i to pre par dana al moja greska, nije piskio pred spavanje. A bogme on se naliva vodom pred spavanje al eto, to ga ne remeti.

Ja sam za to da kad se skidaju pelene, skidaju se skroz.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 22:36:22   
minnica
IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam za to da kad se skidaju pelene, skidaju se skroz.


Takođe. Tako sam radila sa starijim detetom, a i sa mlađim ću. Kad skine dnevnu, ide i noćna i šlus! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 22:40:10   
Torbica
Idealno obe odmah slazem se. Uspelo kod cerke, nije uspelo kod sina...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 22:46:21   
New Mom
Kaca je ucila to, da tako kazem. Drobila sam joj pred svako spavanje da me zove ako joj se piski. Sto i jeste jedno vreme radila (par dana u 4h pa posle oko 6h pa tek onda produzila do 7.30h).
On nije. Zakljucak: njemu su sfinkteri ocigledno sazreli a njoj nisu bili.

A Torbi, ceka me i trece. Ko zna kako cemo tu proci.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 22:56:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minnica

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja sam za to da kad se skidaju pelene, skidaju se skroz.


Takođe. Tako sam radila sa starijim detetom, a i sa mlađim ću. Kad skine dnevnu, ide i noćna i šlus! user posted image


Tako sam uradila i ja odmah sa 18 meseci obe, ali sam zato sada u maju vratila, i jos koristimo nocnuuser posted image

(odgovor članu minnica)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 22:59:00   
New Mom
Moji su imali pre 2 pune godine kad smo skidali i verujem da to ima puno znacaja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:03:36   
Anoniman
I mi smo skinuli 4 meseca pre 2 godine, i od 6og meseca zivota pa do sve do polaska u vrtic nocna je bila potpuno suva, od tada se desavalo da se upiski 3-4x nocu, i onda peri, presvalci, ona se prehladi ne oseca da je mokra, i posle 5 meseci resim da vratim nocnu..

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:05:45   
New Mom
4 meseca pre 2 godine i 4 meseca posle 2.rodjendana velika razlika.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:06:53   
Žapkić
Tina je dnevnu pelenu skinula prošlke godine u aprilu. Dakle, imala je skoro 3,5 godine. Noćnu smo nosisili još 3-4 ddana, pošto se svako jutro budila suva, i nju smo skinuli. Nikada se nije upiškila u krevet. Mislim da je to individualno i da ne treba forsirati dete.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:09:05   
Anoniman
Nisam ukapirala tvoj post , znaci oni su sa 2 godine jos uvek imali pelene, ja sam procitala pre 2 godineuser posted image ..

Pa da razlika je, ali ja kod nje nisam nista forsirala, sama je trazila, ja sam bila bas lenja za to, dok jednoga dana U , prosle godine u avgustu nije rekla mama necu vise pelenu, i tako smo i poceli..

< Poruku je uredio Unina mama -- 10.9.2014 23:10:20 >

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:16:10   
Sanjica26 RR
Mi smo skinuli letos nocnu pelenu i nije se nijednom upiskils.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:20:45   
New Mom
Pojma nemam kako ispade "pre", kad htedoh da pise oboje.user posted image
Uglavnom, Kaca je imala 25 meseci, Kolja 27.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:22:47   
Anoniman
ahhahah NM, zato sam se ja i pitala kakouser posted image , inace mi jos uvek pijemo 300ml melka pred spavanje pa mozda i to bude razloguser posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:26:18   
New Mom
Da me pitas posle Kace, rekla bih ti "da" jer ona nije pila nista, vecerala je oko 2 sata pre spavanja i sl.
Al evo ovaj cesto jede pola sata pre, a posle pranja zuba redovno popije oko 2-4 dl vode. Tako da je to stvarno do deteta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
10.9.2014 23:29:20   
Anoniman
Ma ja se ne opterecujem vise, jer njoj nije pelena svake noci puna, vec 2-3x u mesec dana, ali mi je mnogo lakse jer vise ne strepim da li je mokra. I budila sam je nocu na svaka dva sata , ma sve sam pokusavala, ali se iskreno nadam da ni ovo nece dugo trajati, ona ima bas cvrst san, i nocu kada je postavim na nosu, ona spava i piski, samo je vratim u krevet...

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
11.9.2014 1:29:27   
Misha i Ljisha
Ja ipak necu u ovaj podvig sada da se upustam jer se desi da mi D recimo pije vode bas pred spavanje ili nekad trazi mleko ako taj dan nije jela ko svet pa se probudi u pola noci da pije mlekce. Tad se upiki ali ne mnogo, a iskreno ujutru na nosi ispiski pola litre. Uglavnom vecera dva sata pre spavanja ili sat i po ali kazem desi se da pije vodu tik pre spavanja a to prosto ne zelim da joj ukinem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
11.9.2014 8:15:39   
Torbica
MOja cerka se jako retko probudi da piski, mozda jednom u par meseci. I kad za veceru sune punu solju necega, ne budi se. Stvarno je do deteta.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.9.2014 6:04:18   
Misha i Ljisha
Mame moja D se jutros u 4 probudila i kaze "kaki, kaki" sva nekako u frci. A ima pelenu. Njoj je i piski i kaki = kakiuser posted image da li je sad vreme da skidam nocnu pelenu? Juce ujutru se probudila skroz suve pelene a eto jutros joj se piskilo u 4. Ocito nju budi taj osecaj za piskenje, pa ne bih ni da forsiram skidanje nocne pelene a ne bih ni da joj bezveze stavljam. sta vi mislite? Inace pred spavanje uvek piski i to je to, ali ona meni pred spavanje takodje pije vode. Nisam pametna sta da radim, ajte dajte koji savet

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
16.9.2014 17:22:07   
Torbica
Probaj da skines s tim da joj popodne/uvece pricas da treba da trazi i da nema pelenu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.10.2014 21:09:15   
Torbica
Koooonacno sam docekala! Pre 10-tak dana je moj sin konacno skinuo nocnu pelenu. I sad sam mirna - uredno nas probudi oko 2-3 da piski i milina. Uopste mi to ne smeta, samo kad se vise ne upiski. Ogranicila sam mu tecnost uvece od 17-18h, i presrecna sam sto se i ova epizoda resila... U decembru punimo 4 god, sa 2 smo skinuli dnevnu a evo nocnu smo vukli bas dugo...
E tako, sad samo jos jedan u pelenama user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.10.2014 21:36:22   
dijana1*
Bravo Torbiceuser posted image
Mi jos uvek mucimo muku sa nocnim piskenjemuser posted image
Skinula sam mu davno pelenu ali nocu nikako sam da nauci da se probudi. Ako ga ja ne dignem da piski oko 11 h sigurno ce se upiskitiuser posted image .

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.10.2014 22:04:25   
Misha i Ljisha
user posted image Trobice svaka vama cast i tolikim stazom sa pelenama eheheh (mislim od rodjenja cerke pa na dalje).

Inace i moja D je veceras bez pelene, stvarno se cesto probudi suva i rekoh dosta je (a obaska sto nije htela pelenu ni za zivu glavu da joj stavim ehehhe...)

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.10.2014 22:10:01   
branki*
bravo ,torbice za sincicauser posted image
kad je boza prestaO sa dnevnom pelenom,posle par dana sam mu skinula i nocnu,ustaje suv,piski tek ujutru kad se probudi.ne dam mu da se bezveze naliva vodom pred spavanje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.10.2014 22:23:01   
Torbica
user posted image Hvala drage moje!
Eto, koliko sam kategoricna za neke stvari, ovde sam jednostavno osetila da to nema veze sa mnom nego sa njim.
Da izvinete, decaci su u mom slucaju gluplji user posted image , sa cerom nikad nista, skinula nocnu par dana nakon dnevne sa 2 god i nikakvih problema. A ovo je bio trening zivaca i strpljenja. Mnogo sam ponosna na sebe! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kako skinuti noćnu pelenu?
25.10.2014 22:32:43   
Didy
Bravo, Torbi! user posted image
Slažem se za dečake, tako je meni Sofija očas posla skinula i noćnu i dnevnu, a sa Stefanom smo se gnjaaaaaaaviiiiiliiiii... user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here